New Bleu Chanel

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
New Bleu Chanel
bleu-de-chanel.jpgKızlar olarak, yeni nesil cool ve seksi erkeklerin azlığından yakındığımız sırada bizi yalanlayan oldukça seksi erkekler moda dünyasını etkisi altına almaya başladı! Merakla beklenen Fifty Shades of Grey’de görmek için geri saydığımız Jamie Dornan ve New Bleu de Chanel’in yüzü Gaspard Ulliel yarışı önde götürenlerden. Bugünkü konumuzsa Gaspard!

Fransız moda evinin Bleu de Chanel parfümü için 5 yıldır yönetmen koltuğunda Martin Scorsese’ı görüyorduk. Bu yıl ondan görevi devralan isim James Gray oldu. Hannibal serisinden tanıdığımız 30 yaşındaki Fransız Aktör Gaspard Ulliel'se, parfümün video filminde, izleyenlere ‘Olduğunuz kişiye dönüşün’ diyen yeni nesil seksi aktörümüz!

Reklam süresi olan yaklaşık bir buçuk dakika boyunca kadınları etkisi alacağı kesin olan Gaspard Ulliel’li reklam filminin kamera arkası görüntülerini ve özel röportajını aşağıda izleyebilirsiniz. Unutmadan; Erkek arkadaşına hediye almak isteyen kızlar ya da aradığı kokuyu bir türlü bulamayan erkeklerin Bleu de Chanel’i denemelerini tavsiye ederiz.
 
Geri
Üst