"Neyi düşünürsen onu çağırırsın". İçinizde bunu yaşayan var mı?

nilyesilim

Yeni Üye
Üye
"Neyi düşünürsen onu çağırırsın". İçinizde bunu yaşayan var mı?
Merhaba arkadaşlar. Mesela bir şeyi devamlı düşünuyorsunuz sonra bir bakıyorsunuz bir süre sonra o başınıza geliyor. Bunu yaşayanınız var mı öğrenmek istiyorum. Ben eski sevgilimle yaşarken devamlı ayrılacaz korkusu yaşardım ayrılık şarkıları dinlerdim ve bir muddet sonra ayrıldım. Universitede okurken "trafik kazası geçirdim biri ne hısseder gözu kapalı nasıl gezer" diye düşünmüştüm sonra bende kaza geçirdim ve gözuzöden ameliyat oldum. Hep kötu şeyler olmuyor tabiki. Bazen de bir arkadaşımı çok düşünursem o arkadaşım mutlaka beni arıyor. Yada bana mesaj atıyor. Başka bir örnek bir zamanlar hep evim olmasını isterdim ama hep kiracı oldugumdan bu olmayacak sanırdım. ama çok hayal kurardım penceresinden baktığımda ayı göreceğim bir evim olsun diye hep düşlerdim. şimdi bir evim var ve balkondan ne zaman baksam ayı görebiliyorum. Bu sanırım evrenin çekim gücünden kaynaklanıyor. Bu konuda deneyimleriniz varsa yazarmısınız?

belkii dogrudur.. bende hep aldatilmaktan korkardim basima geldi mesela.. bende cok oluyo kafamdan ne geciyorsa basima geldigi cok yanii

Benim genelde basıma gelmesınden korktugum seyler gelır :)
ama sordugun soruyla ılgılı sana Aykut Oğut'un Evrenden Torpilim Var kitabını tavsiye ederim. Bu konuyla ilgileniyorsan kesinlikle okumalısın bence...

Geri