1. gulsa199

gulsa199 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

neyim var

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında gulsa199 tarafından paylaşıldı.

yaklaşık 5 gündür idrar problemim var çok sık ve az az çıkıyorum yanma ve akıntımda var hafif bel agrım var geçen ayın 20 sinde regl oldum bu ayın 7 sinde çok hareket ettikten sonra çok az bir kanamam oldu ilkkez böyle oldu neyim var yardımcı olursasnız sevinirim

neyim var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. var...var...var...peki ne var?

var...var...var...peki ne var?

banyo yapasım var... bugecede uyumayasım var...:D yağmurda yürüyesim var.... çok üşüyorum ısınma isteğim var:D
  2. Neden haram var

Neden haram var

Hayatımızı karanlık yerine aydınlatmak sadece bizim elimizde karanlıkta kaybolmak yerine aydınlıkta korkmadan yolunu görerek yüremek en güzeli meleklerim Bir barajdan parmak kadar su sızsa, baraj yıkılır, haramlar da helal dünyamıza sızan zehirdir. Peygamberlerin vasıflarından biri de 'ismet'tir. Yani maddî-manevî temizlik... Bütün peygamberler evvelâ haramlardan tamamen uzak kalmışlardır....
  3. bugünkü menunuzde ne var??

bugünkü menunuzde ne var??

evet melekler hem paylaşalım hemde fikir etmiş oluruz diye düşündüm ben çok düşünürümde bugün ne yemek yapsam diye :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
  4. Kreatinnin içinde neler var

Kreatinnin içinde neler var

Kreatin Hakkında Kreatin insan vücudunda karaciğer ve böbrekde, üç temel amino asitin (arjinin, glisin, metionin) doğal olarak sentezlenmesi sonucunda oluşan doğal bir amino asit türevidir. Kreatinin en temel görevi ani ve güç gerektiren hareketlerde kaslara enerji sağlamaya yardımcı olmaktır. Kreatin kasların gerçek enerji kaynağı olan ATP nin (Adenosine triphosphate) miktarını artırmaya,...

Sayfayı Paylaş