Etiketler:
  1. sibek

sibek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

nezaman hamile kalirim

Konu, 'Gebelik' kısmında sibek tarafından paylaşıldı.

Mrb cocuk sahibi olmayi cok istiyorum bugun adet oldun hangi tarihte cocuk yapmam gerekiyo.tsk

nezaman hamile kalirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte bulantı nezaman başlar

Hamilelikte bulantı nezaman başlar

hamilelikte mide bulantısı nezaman başlar hamilelikte bulantı bulanti Hamilelik şüphesini arttıran en önemli şeylerden biri snaırım mide bulantısı peki bu mide bulantısı nasıl başlar Hamilelikte Mide Bulantısı Ne Zaman Başlar, Hamilelikte mide bulantısı ne zaman geçer Hamilelerin yaklaşık yüzde 80'inde görülen bulantı ve kusma şikayetleri genellikle ilk adet gecikmesinin hemen birkaç gün...
  2. Ne zaman hamile kalınır

Ne zaman hamile kalınır

ne zaman hamile kalınır hesaplama ne zaman hamile kalınır, hesapla, kalınabilir hamilelik için en uygun zaman nedir, hesaplama, ne zaman gebe kalınır hakkında bilgiler burada arkadaşlar Bebek sahibi olmak isteyen Melek'lerimize ve anyı isteğe sahip olan misafirlerimize, hamile kalmak için uygun günler hakkında bilgiler sunuyoruz bu makalemizde. Planlı hamilelik özellikle kariyer yapma...
  3. Düşük yaptıktan sonra nezaman hamile kaldınız?

Düşük yaptıktan sonra nezaman hamile kaldınız?

kızlar duuskten snra 1.denememiz bu ay olmadı fıkrı olan varsa fikir versin ALLAH aşkına ...:18:
  4. adetten nezaman sonra hamile kalınır

adetten nezaman sonra hamile kalınır

Kızlar hamilelikle ilgili benimde bir sorum var sizlere şimdi ben bu ayın 26 sında adet oldu bugün adetim bitti ne zaman hamile kalma şansım var yanu yumurtlama takibimi yapacam başka bişey mi bana yardımcı olun ya :) :hıms:
  5. nezaman hamile kalirim

nezaman hamile kalirim

Esimle 1 ay once karar aldik bebek icin ve 1aydir deniyorum ama hla bi belirti yok nezamn hamile kalabilirim .tşk.

Sayfayı Paylaş