nice yıllara MAVİMMMM....

DarkAngeL

*MaWinin kankası
Üye
nice yıllara MAVİMMMM....
nice senelere nice yıllara yillara
1.jpg

aşkitommm bebeğimmm canımın içiiiiii herşeyimm benim.. sana hayatın boyunca bütün mutlulukları diliyorum.herşey gönlünce olsun birtanemmm... nice nice yaşlara ve beraber olmak dileğiyle....:)

Cevap: nice yıllara MAVİMMMM....

Mutlu Yillar saaaaaaaanaaaaaaaaa!!!!!!!!!
Canim adminim, ablam, hic bikmadan usanmadan bana Yöneticiligi ögreten, bana forum hayatini sevdiren, hatta asik ettiren kisi :D seviyorum seni, Iyiki varsin….
Esinle cocuklarinla bi ömür boyu saglikli, mutlu, huzurlu, nice yillara ablacim:)

yasgunu128czur6.jpg

:D:D:D
:kiss:

Mutlu Yıllar Sana Mutlu Yıllar Mutlu Yıllar Mutlu Yıllar Sanaaaaaaaaa
Mavişim Adminim Canım Benim İyiki Doğdun.Doğum Günün Kutlu Olsun.Sevdiklerinle Beraber Nice Mutlu Yıllara.Herşey Gönlünce Olsun...

k___k_tilkiHAPPY_BIRTHDAYb266732496e1e28f1240edc371db40ec.jpg

Nice yıllara. Sağlık lı ve mutlu ol sevdiklerinle beraber uzuuuuun yıllar.
dogumgunu100122rs.jpg

dogumgunu10011ih3gb5.jpg

iyi ki doğdun arkadaşım,nice güzel,sağlıklı,huzurlu,uzun ömürler dilerim tüm sevdiklerinle ailenle :)

RABBİM seninle olsun yüreğin hiç incinmesin inşş :)

FLUUUPPP! Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana.

Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Canım ablam nice nice güzeeeeel yıllara
pasta1ai2gt0gu3.jpg

Doğum Günün Kutlu Olsun .. Allah sana uzun ömürler versin yüzünden qülücük ßedeninden sıhhat saqlık eksik olmasın...
İyiki Dogdun Mutlu Yıllar .canım ablamm...güzel ve saglıklı aılenle mutlu yıllar admınım....
457698405bd4e96c8a9vn9.jpg

bebek01.gif

aylinkircali_bird9.gif

8600dogum-gunu-987.jpg

dgunu6.jpg

dogum_gunu_pastasi_22.jpg

dogumgunu10020wq9sk5.jpg

dogumgunu10010.jpg

ulasvf1.jpg

Bu günümü unutmayıp sevgi dolu satırlarını benden esirgemeyen tüm dostlarıma çok teşekkür ediyorum:)iyiki varsınız sizi seviyorum:)

Maviş adminim nice yıllara..Eşinizle,çocuklarınızla,tüm meleklerle mutlu sağlıklı yıllar dilerim..Herşey gönlünüzce olsun..

:d045: mawişim adminim ailenle sevdiklerinle ve biz meleklerle birlikte sağlıklı,mutlu,başarılı nice yıllara...
hayalini kurduğun düşlerin gerçek olsun hayatın önüne tüm güzelliklerini sermesi dileklerimle iyiki doğdun ve iyiki varsın...:kiss:

Geri