1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

Nice Yıllara MEÇHUL

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sevgili MEÇHUL arkadaşımızın doğum gününü kutlar evlatları, eşi ve sevdikleri ile birlikte daha nice yıllar da herşeyin gönlünce olmasını dilerim. İyiki doğdun MEÇHUL iyiki varsın:)

Hımmm kimmiş bu kim kimm kimmmm hahaha Meçhul Meçhul Meçhul yani you you you :D:D Herşey gönlünce olsun genç güzel anne vefalı dost[​IMG]

MEÇHUL bunu beğendi.
  2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    ohhh eline sağlık mawişim herkesten önce ben yazdımm ben yazdımmmm :D nic mutlu senelere canım :-*

MEÇHUL ve MaWiM bunu beğendi.
  3. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meçhul'ummmm nice nice güzel senelere mucx mucxxx :tekno:

MEÇHUL ve MaWiM bunu beğendi.
  4. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    63
    nice mutlu yıllara meçhulllll

MEÇHUL bunu beğendi.
  5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48
    AYYYYYYYY ÇOK MUTLU OLDUM Kİ BENİMM MAVİŞİMMM GÜZELL KADINNN TEŞEKKÜR EDERİM ÇOK MUTLU ETTİNİZ BENİ UNUTULMAMAK ÇOK GÜZELL TEŞEKKÜR EDERİMM <3 <3 <3 <3 <3 ÇOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKK SEVİYORUMM SİZİİİ İYİKİM MELEKLER MEKANINA ÜYE OLMUŞUM İYİ Kİ TANIMIŞIM SİZLERİ MELEKLER MEKANI SAYESİNDE BİR ÇOK VEFALI DOSTLARIM OLDU HEPİNİZE ÖPÜCÜKLERRRR <3 <3 <3 <3 <3:dp178:

fırtına ve MaWiM bunu beğendi.
  6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Canım arkadaşım balım tatlı zeytinim iyi ki doğdun kocaman kocaman öpüyorum seni.

MaWiM bunu beğendi.
Nice Yıllara MEÇHUL konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nice yıllara Pasika

Nice yıllara Pasika

Doğumgünün kutlu olsun Pasika:) Yeni yaşında gönlünden ve aklından geçen tüm dileklerinin,hayallerinin gerçekleşmesi dileklerimle nice yıllara:pasi:
  2. Nice yıllara Sadminim:)

Nice yıllara Sadminim:)

Sitemizin kurucusu Sadminin Doğum gününü en içten duygularımla kutluyorum. Ayrıca çocuklarımın babası, hayat ve can yoldaşım,sevdiğim erkek ve her zaman bir baba,eş,ve yoldaş en önemlisi insan olarak gurur duyduğum birtaneme bir ömür boyu sağlık,mutluluk,başarı dolu uzun yıllar boyunca beraberce birlikte yaşlanmayı diliyorum:d014: Seni veren Rabbime şükürler olsun,Seni doğuran annemin...
  3. Nice Mutlu Yıllara Asişimmmmmmm .....

Nice Mutlu Yıllara Asişimmmmmmm .....

İlk olarak konuyu ben acmak istedim cnm arkadaşım iyiki doğdun iyiki varsın iyiki tanımışım seni valla :kiss::oppucuk: Yeni yıl sana sağlık mutluluk huzur başarı para :D:D en önemlisi inşşş bi bebiş getirir Allahın izniyle kuzucum :asskim:Şimdi mumları üfleyip dilek dileme vakti hadi bakalım kutlama başlasın herkes davetli asişimin partisine :D:Dyupis...
  4. Sevgili HaYaL Nice Yıllara

Sevgili HaYaL Nice Yıllara

Sevgili HaYaL arkadaşımızın bugün doğum günü... Sevdikleri, eşi ve bugün yarın doğacak oğluşu Deniz ile birlikte nice güzel, mutlu, sağlıklı uzun yıllar dilerim. İyiki doğdun HaYaL Nice yıllara:) Dip Not: Bugün 29 Kasım gün daha bitmedi bakarsın Rabbim bugün sana doğum günü hediyesi olarak oğluşunu gönderir:hamileyim:Sağlıkla sıhhatle hayırlısı ile gelsin Deniz bebek:tik: Buda Deniz...
  5. Nice yıllara MAWİM :)

Nice yıllara MAWİM :)

Mawim ;kendi güzel yüreği güzel dost,akrabalarımdan bile üstün tuttuğum yegana varlık..İyiki doğdun iyiki varsın canım.Bu doğum günün mutlu ANILAR,unutulmaz ANLAR,ve tatlı rüyalar gibi bir yılın başlangıcı olsun.Seni seven her türlü tribini çektiğin Cadın :kiss: Seni çoooooooooooooooooooooooooooo ......... k seviyorum

Sayfayı Paylaş