Nickiniz love,sigara,müzik seti,bayrak,şırınga,kalp ritmi şeklinde olsun

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Nickiniz love,sigara,müzik seti,bayrak,şırınga,kalp ritmi şeklinde olsun
kalp atışı nicki kalp atışı nick sigara nickleri şeklinde nickler atış şekli Kodu bu: " (̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅()ڪے~ "
(̅_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̲̅̅b̲̅o̲̅ r̲̅ o̲̅̅_̅_̅_̅()ڪ (sigara)

--====(,̲̅,̲̅,̲̅,̲̅,̲̅,̲̅,̲̅,̲̅,̲̅,̲̅,̲̅,̅̅ |¯̲̲̅̅()--© (şırınga)
|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅] VoLume ıııııııııııııııı[]ıııııı %85 Bass ıııııııııııııııııı[]ıı %95 |̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅] (Müzik seti)
●●[̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]●● (Love)
̿̿̿̿ ̿̿̿̿ ̿̿̿̿ ̿̿̿̿'̿'\̵͇̿̿\=((•̪●))=/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿ ̿ ̿̿̿̿̿ (silahşör)
~√V''^√~√V^√V'^~---------- (kalp ritmi)
|͇̿C͇̿¤̿ ͇̿| (bayrak)

M

MerTReyizZ

Forum Okuru
kalp ritmi ~√V''^√~√V^√V'^~---------- olarak değil _/\__/\___/\___/\__________ olarak yapmalıydın bence

İngilizce love (aşk) msn nickleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
2014 Harbi Damar Nickler 2014 Harbi Damar Nickler
2014 kapak sözler, 2014 damar nickler, 2014 harbi sözler Birilerine dokanacak kapaklık damar sözler arayanlar için en yeni harbi damar sözlerden oluşan nickleri sizler için paylaşıyoruz. 23096 Sevgiyi...
msn nickleri 0
2014 Facebook Şekilli Sözler ve Nickler 2014 Facebook Şekilli Sözler ve Nickler
facebook şekilli sözler, şekilli sözler, facebook şekilli nickler En popüler sosyal paylaşım ağı Facebook için şekilli sözler ve nickler arayanlara özel en karizmatik, ve değişik şekilli sözleri ve beğeneceğinizi umduğum nickleri sizler...
Meleko Destek 0
Twitter için nickler arıyorum Twitter için nickler arıyorum
Selam arkadaşlar ben yeni bir Twitter hesabı aldım henüz acemiyim yeni ilk kez Twitter kullanacağım ve sizden Twitter için nickler istiyorum şöyle sıradışı ve ilgi çekici Twitter için nickleri olursa sevinirim.
Soru-Cevap 1
En Anlamlı Aşk Nickleri En Anlamlı Aşk Nickleri
En Anlamlı Aşk Nickleri Anlamlı Aşk Nickleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda aşık çiftlere ve sitemiz de ki aşık olan üyelerimize en anlamlı ve romantik aşk nicklerini paylaşıyor ve aşkınız bir ömür boyu ebedi acısız olsun...
Aşk-Sevgi Nickleri 0
İngilizce love (aşk) msn nickleri İngilizce love (aşk) msn nickleri
love nickleri love nickler ingilizce ingilizce aşk msn nickleri aşk hikayeleri (*)iM nOt ShY..i JuSt DoNt LiKe YoU!(*) Can I Have Ur Picture So I Can Show Santa What I Want For XMAS? I...
Yabancı Nickler 1