Nihan - Kımılda

esena

Aktif Üye
Üye
Nihan - Kımılda
oturdugu yerden kaLkmas hicßirseyi umursamaz isim war bu adamla benim
Laftan anLamas

konusur Lakin dinLemes kimsecikLeri ßegenmes
ne yazık ki hicßir konuda
fikir beyan etmes
bakma bana böyle hakkım yok mu hic sence
durma öyle öldür beni sevginle
bakma öyle hakkım yok mu hic sende

durma öyle güldür askı ahh.. yavas yavas yaklas bana
ufak bi tawsiyem war sana
yavas yavas yaklassana
bas bi kahkaha yüzünü asma
yak yüregini yık tabuları
kır kabugunu kımılda artık
yak yüregini yık tabuları
kır kabugunu kımılda
söz: MuRaT GüNeS

Nihan Kap Modelleri 2012 hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Bilge Nihan ft Bahadır Tatlıöz / Vay vay ki ne vay haline Bilge Nihan ft Bahadır Tatlıöz / Vay vay ki ne vay haline
********** Olur olmaz hayallerin üstüne sislenmiş bir perde örttü sevgimizin Bak yanık yanık çığlıklarım duyulmaz oldu sanki dilsizim Belki çoktan kaybettim sendeki beni Ben de vazgeçtim Top sende, ne istersen o İstiyorsan git Benim...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Nihan Buruk 2012/2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu Nihan Buruk 2012/2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu
2013 Modası Nihan Buruk koleksiyonu 2013 Nihan Buruk, futbolu yakından takip edenlerin tanıdığı futbolcu Okan Buruk ile evli yepyeni bir modacı. 2012/2013 Sonbahar Kış koleksiyonuna alışılmışın dışında sıradışı modelleri ile merhaba...
Moda Güncel 0
2012 Pardesü modelleri ( Nihan Giyim Tesettür ) 2012 Pardesü modelleri ( Nihan Giyim Tesettür )
2012 pardesü modelleri 2012 Kış Modası Nihan Giyim KOLEKSİYON adresinden harika pardesü modelleri buldum kızlar bu modellere bayılacaksınız. Her zamanki gibi yine pastel renkler hakim...
Tesettür Modası 0
En güzel Kaban Modelleri 2012 Nihan Giyim Tesettür En güzel Kaban Modelleri 2012 Nihan Giyim Tesettür
Nihan kaban modelleri 2012 KOLEKSİYON adresinden bulmuş olduğum birbirinden güzel kaban modelleri var arkadaşlarım sizlerle paylaşmak istiyorum. Umarım hoşunuza gider...
Tesettür Modası 1
Nihan Kap Modelleri 2012 Nihan Kap Modelleri 2012
2012 Nihan Kap modelleri Sevgili meleklerim, özellikle kap modeli arıyorsanız tam yerindesiniz, zira Nihan Tesettür giyim 2012 yılı kış ayı için birbirinden pastel ve birbirinden alımlı modeller üretmişler. Şimdi bu modelleri sizlerle...
Tesettür Modası 0