1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Nihat Doğan Özlü Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

nihat doğan sözleri, nihat doğan sözleri kısa Benim olmazsan taciz ederim( seda sayan'a)
    bitanesinden bitanesine
    cantanesinden cantanesine
    ben sensiz yapamıyorum
    gültanesinden gültanesine

süper sözlere sahiptir.

benim sevdiceğim olacak awrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı

"ben helalimin yoluna gül serdirtmem(sdanın kuaförüne ilettiği not

"ben seni.. çok sevdim.......sana olan bu aşkım kıyamete kadar... ama sadece bu dünyadaki kıyamet değil öbür dünyadaki kıyamette dahil.....(burda s..ç... farketti) (ve toparlamak için şunu söyledi)....eee öteki dünyada huri verirlerse yerine seni seçicem.

nihat doğan sakal gibidir, kestikçe uzar şeklinde oldukça felsefi bir açıklama yapmıştır kendileri, ayıca biz bir ışığız bizim yanımıza gelen aydınlanır, uzaklaşan karanlıklaşır gibimsi bir beyanatta bulunmuştur

-saygıda sıfır hatayla oynarım

"benim önüme trilyarlar serseydiniz. siz sahte okeyler size cok tesekkür ediyorum

- tarkan'ın son albümünden tatmin olmadım

- ibrahim tatlıses televizyon kolpacısı *. yiyosa "feys tu feys" halleder.

bir programda" nihat doğan sinemasında replikler asla unutulmaz"

Var olduğuna hala inananamıyorum.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    824
    Ödül Puanları:
    113
    bu adam manyak galiba yaaa hahaha

Nihat Doğan Özlü Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Sen bana Allah'in verdigi bir ödülsün Sen bana cennetten bir gülsün,gülücüksün Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik ölüm bana havam,suyum,ekmegim,asim Bitanesinden Bitanesine Can tanesiden can tanesine Ben sensiz yapamiyorum Gül tanesinden gül tanesine E duy sesimi Ben seni sevmekten bikmayacagim Tek seni sevmekten usanmayacagim Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik...
  2. Nihat Doğanın hayatı

Nihat Doğanın hayatı

nihat doğan kaç yaşında nihat doğan nereli ın hayatı dogan nereli ın memleketi neresi nihat doğan kimdir, kim, nereli, kaç yaşında, biyografi, hayatı, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burada arkadaşlar. Son günlerin en çok konuşulan adamı Nihat Doğan hakkında az önce bir takım merak duygularım depreşti ve araştırayım bu adamı dedim :) Hal ve hareketleri yanlış mı, doğru mu...
  3. Havalimanı'nda Nihat Doğan çılgınlığı

Havalimanı'nda Nihat Doğan çılgınlığı

Survivor, Ünlüler-Gönüllüler, Nihat Doğan, yurda döndü hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında 2.olan Nihat Doğan Havaalanında krallar gibi karşılanmış melekler... *'Survivor Ünlüler Gönüllüler' yarışmasında ikinci olan Nihat Doğan yurda dönüşünde yoğun bir ilgiyle karşılandı. Atatürk Havalimanı'na gelen hayranları Nihat Doğan'ı omuzlarına alarak...
  4. Nihat doğan sevenler buraya

Nihat doğan sevenler buraya

Melekler bi türlü anlamıyorum medya bu adamla neden bu kadar uğraşıyo benim gibi düşünenler varsa bekliyorum
  5. Nihat Doğan Sözleri Facebook

Nihat Doğan Sözleri Facebook

Nihat Doğan Sözleri Özlü Nihat Doğan Sözleri Nihat Doğan'dan Özdeyişler Ünlü şarkıcı Nihat Doğan, magazin basınında polemikleri ve söylediği özlü sözler ile de gündeme geliyor. Kimileri bu sözleri komik buluyor, ama Nihat Doğan harbiden bir felsefe ve ideoloji adamıdır. Nihat Doğan sakal gibidir kestikçe daha gür çıkar. Bu bir savaştır ve benim bu savaştaki rolüm sakat sinektir! Biz sakat...

Sayfayı Paylaş