1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Nikah Şekeriniz Kullanışlı olsun mu ?

  Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  nikah şekeri nikah şekeri seçimi  Sevgili melekler, eğer bu yaz evlenmeyi düşünüyorsanız büyük ihtimalle tüm plan ve programınızı yapmışsınızdır. Sizi kuğu gibi gösterecek muhteşem bir gelinlik, düğün mekanı seçimi, davetiye siparişi derken sıra nikah şekeri kısmına geldiyse durup bir düşünmekte fayda var. Nikah şekeriniz hatıra olarak saklanacak bir obje mi olacak yoksa herkesin günlük hayatta kullanabileceği kullanışlı bir obje mi ? Bu makalemizde nikah şekeri seçimi konusunda size bazı önerilerimiz olacak.. :tik:

  < Konu Resmi..>  Düğününüzde klasik bir nikah şekeri mi tercih edeceksiniz yoksa alışılmışlıkların dışına mı taşacaksınız? Eğer cevabınız kullanışlı ve değişik nikah şekerleriyse mutlaka önerilerimize kulak asın.
  Nikah şekeri dizaynınız anahtarlık şeklinde yapabilir ve sevdiklerinize bu önemli günü her zaman yanında taşıyabilecek hale getirebilirsiniz. Başka bir alternatif ise: mumluk… Sevdiklerinize üzerine istediğinizi bastırabileceğiniz mumluktan nikah şekeri verebilirsiniz. Minik saksılar içine doldurabileceğiniz şekerleriniz de çok şık olabilir ve kar küresi olarak da romantik bir nikah şekeri tasarlayabilirsiniz. Değişik ve eğlenceli bir nikah şekeri tercih ediyorsanız pop corn kutuları içini şeker ya da mısır ile doldurabilirsiniz.


   
Nikah Şekeriniz Kullanışlı olsun mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Nikah şekeri

  Nikah şekeri

  nikah sekeri almanya nikah sekerleri almanya şekeri işi verilir bebek sekerleri badem sekeri Nikah şekeri Günün anısını ebedileştiren şekerler ömür boyu saklanacak güzel anılar … Bu dönem Kristal, Gümüş ve İstiridye kabukları moda… Düğüne veya nikah merasimine katılan davetlilere bu özel günü her zaman hatırlatmak için verilen teşekkür etme adına sunulan nikah hediyesidir.. Bir ömür...
 2. Muta nikahı

  Muta nikahı

  Rüyada yapilan mut'a nikahi rahatliga ve onu yapan kimse lçln menfaata isarettir. Rüyada yapilan mut'a nikahi "De ki (simdilik) eglenin çünkü (nasil olsa) dönüsünüzü hiç süphesiz ki, atesedir." mealindeki ayet isaretince, zina veya sartlarina uygun olmayarak yapilan bir alisveris git Allah (C.C.)'in azabim gerektiren amellere isarettir. Bazen mut'a nikahi, kendisi ve maliyla...
 3. çeşit çeşit nikah şekerleri

  çeşit çeşit nikah şekerleri

  AY ÇOK ŞEKERLER :kucu:

Sayfayı Paylaş