1. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18

Nikahınız için gelinlik modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında zaga tarafından paylaşıldı.

çin gelinlikleri çin gelinlik modelleri gelinlik çın çın çınçın
    Evlenmek için düğün yerine kısa bir nikah törenini tercih edenlere birkaç sade gelinlik modelleri

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ben daha cok kabarik gelinlikleri sevsemde, bunlarda cok hosmus :)

tskler paylasim icin :)

3. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    beğendiğine sevindim

Nikahınız için gelinlik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelinlik İçin Türban modelleri resimlerden model seçebilirsiniz

Gelinlik İçin Türban modelleri resimlerden model seçebilirsiniz

türban modelleri gelin türban modelleri gelinlik gelinlikte gelinlik Gelinlik için türban modelleri arayanları ilgilendirecek harika resimler buldum arkadaşlarım. Sizler de türbanlı gelinlik kullanmak isteyebilirsiniz. Tabiki türbanın seçimide son derece önemli aşağıdan sizlere ekleyeceğim fotoğralarda bazı örnekler var umarım hoşunuza gidecektir. Allah evlenecek, yuva kuracak olanlara...
  2. Vakko'nun 2013 İçin Hazırladığı Sade ve Şık Gelinlik Modelleri

Vakko'nun 2013 İçin Hazırladığı Sade ve Şık Gelinlik Modelleri

Bu konu; vakko 2013 sade ve şık gelinlik modelleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılların giyim markası olan Vakko tasarladığı gelinliklerle gelinlik modasında da söz sahibi olduğunun mesajını veriyor. Son derece zarif ç.izgilerle hazırlanmış olan 2012-2013 sonbahar kış gelinlik modelleri içinde kendinizi bir rüya aleminde gibi hissedeceksiniz. En özel gecenizde bir...
  3. Tesettürlü gelinler için kabarık gelinlikler

Tesettürlü gelinler için kabarık gelinlikler

Her genç kızın hayali günün birinde mutlu bir yuva kurmak ve bu yuvayı kurarken içine sinen bir gelinlik modeli giymektir. Şimdi ki konumuz da sizlere tesettürlü gelin adaylarına özel olarak prenses gelinlik dediğimiz eteği kabarık gelinlik modellerini paylaşıyorum. Gelinlik modelleri arasın da asla trendlerden düşmeyen kabarık gelinlik modelleri, gelin adaylarını adeta bir masal kahramanı...
  4. Kapalılar için yeni model gelinlikler

Kapalılar için yeni model gelinlikler

tesettür gelinlik modelleri, tesettür gelinlik modası, tesettür modern gelinlikler, kapalı gelinlik modelleri Tesettür gelinlik modelleri, günümüz de oldukça modern ve şık tasarımları ile gelin adaylarının büyük beğenisini kazanmaya devam ediyor. Her genç kızın hayali olan beyaz bir gelinlik giyip mutlu bir yuva kurmak isteği son derece doğal bir arzudur. Evlenecek gelin adayları gelinlik...

Sayfayı Paylaş