Nil Karaibrahimgil - Ben Aptal Mıyım?

esena

Aktif Üye
Üye
Nil Karaibrahimgil - Ben Aptal Mıyım?
Yemem ben artık bunları Tersyüz ettim hayatımı Dedim yak lambalarını
Oyna sende zarlarını

Bırak başkalarını Ben aptal mıyım?
İşime gelmeyince hep
Hayatın kendisi sebep
Sen onca fırsatı tep
Ben aptal mıyım?
Aşkın şudur sözlük anlamı:

Arıyorsun sen belanı Ben miyim hapse tıktığım
Neden suçlu kılıklıyım
Söyle gardiyanım
Çok yatar mıyım?
Ben aptal mıyım?
Niye sordum soruları
Biliyordum cevapları
Gel her gün aynı şeyi yap
Git her gün aynı yola sap
Sonra gelince hesap
Ben manyak mıyım?
Unuttum mu ben kendimi
Kuruttum mu günlerimi
Biriktirdim dünleri
Ben aptal mıyım

Nil Karaibrahimgil Hayatı ve Biyografik Bilgileri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Nil Karaibrahimgil Anne Oldu! Nil Karaibrahimgil Anne Oldu!
nil karaibrahimgil, nil karaibrahimgilin bebeği, nil karaibrahimgil doğurdu Sevgili melekler, ünlü şarkıcı il Karaibrahimgil geçtiğimiz akşam bebeğine kavuştu. Bir erkek bebek sahibi olan Kartaibrahimgil doğumunu Gebze'deki Anadolu...
Magazin 1
Nil Karaibrahimgil Hamile mi Değil mi ? Nil Karaibrahimgil Hamile mi Değil mi ?
Bu konu ; nil karaibrahimgil hamile mi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bugün basında çıkan bazı haberlere...
Magazin 0
Pınar Süt Reklam Şarkısı Nil Karaibrahimgil Pınar Süt Reklam Şarkısı Nil Karaibrahimgil
Bu konu; pınar süt reklam şarkısı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, reklam kuşağında pınar süt reklamını mutlaka görmüşsünüzdür. Küçük bir kız çocuğundan anne olana kadar geçen sürede pınar süt serüveni anlatılıyor bir kadının...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözü istiyorum Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözü istiyorum
Merhaba arkadaşlar sizden mümkünse Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözlerini biliyorsanız bana Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum.
Soru-Cevap 1
Nil Karaibrahimgil Hayatı ve Biyografik Bilgileri Nil Karaibrahimgil Hayatı ve Biyografik Bilgileri
nil karaibrahimgil kimdir nil karaibrahimgil hayatı Sevgili melekler, bu yazımızda 10 parmağında 10 marifet, şarkıcı, söz yazarı, müzisyen ve...
Kim Kimdir ? 0