Nil Karaibrahimgil - Bu Mudur

esena

Aktif Üye
Üye
Nil Karaibrahimgil - Bu Mudur
Aşk... (7 kere) Kalbim vurulmuş mudur? Ça çarpıp durmuş mudur?
Bu Mudur?

Modern zamanlarda aşk Yorulmuş mudur?
Bu Mudur? X2
Yanıp sönerken ne güzeldi
Ne güzeldi ne güzeldi
Kayıp giderken ne güzeldi
Ne güzeldi ne güzeldi

Aşk.. (2kere) Senin kalbin boş mudur?
Çalsam evde kimse yok mudur?
Bu Mudur?
Modern zamanlarda aşk
Dibdidirırum budur
Bu Mudur? x2
Ne güzeldi ne güzeldi
Ne güzeldi ne güzeldi
Aşk...(1 kere)
Aşk... (4kere )
Nefesler tutulmuş mudur?
Atmosferde aşk yok mudur?
Bu Mudur?
Modern zamanlarda aşk
Buharlaşıp uçmuş mudur?
Bu Mudur?
Ne güzeldi ne güzeldi
Ne güzeldi ne güzeldi x2
Aşk...(4kere)

Nil Karaibrahimgil - Bu Mudur? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Nil Karaibrahimgil Anne Oldu! Nil Karaibrahimgil Anne Oldu!
nil karaibrahimgil, nil karaibrahimgilin bebeği, nil karaibrahimgil doğurdu Sevgili melekler, ünlü şarkıcı il Karaibrahimgil geçtiğimiz akşam bebeğine kavuştu. Bir erkek bebek sahibi olan Kartaibrahimgil doğumunu Gebze'deki Anadolu...
Magazin 1
Nil Karaibrahimgil Hamile mi Değil mi ? Nil Karaibrahimgil Hamile mi Değil mi ?
Bu konu ; nil karaibrahimgil hamile mi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bugün basında çıkan bazı haberlere...
Magazin 0
Pınar Süt Reklam Şarkısı Nil Karaibrahimgil Pınar Süt Reklam Şarkısı Nil Karaibrahimgil
Bu konu; pınar süt reklam şarkısı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, reklam kuşağında pınar süt reklamını mutlaka görmüşsünüzdür. Küçük bir kız çocuğundan anne olana kadar geçen sürede pınar süt serüveni anlatılıyor bir kadının...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözü istiyorum Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözü istiyorum
Merhaba arkadaşlar sizden mümkünse Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözlerini biliyorsanız bana Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum.
Soru-Cevap 1
Nil Karaibrahimgil - Bu Mudur? Nil Karaibrahimgil - Bu Mudur?
aşk aşk aşk kalbim vurulmuş mudur çarpıp durmuş mudur bu mudur modern zamnlarda aşk yorulmuş mudur bu mudur yanıp sönerken ne güzeldi ne güzeldi ne güzeldi kayıp giderken ne güzeldi ne güzeldi senin kalbin boş mudur çalsam evde yok mudur...
N-O Harfli Şarkılar 0