1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nil karaibrahimgil istanbuldayım şarkı sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Nil nil nil diyorum başkada birşey demiyorum istanbuldayım şarkısına bayılıyorum şarkının sözlerini paylaşabilirmisiniz

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    49
    Ödül Puanları:
    0
    Nil Karaibrahimgil'in İstanbul'dayım şarkısının sözlerini sizlere sunuyorum...

Nil karaibrahimgil istanbuldayım Sözleri

Ben her sabah kalktığımda düşüyorum bir boşluğa
    Ne yazıyorsa alnımda, sen yoksun hiç yanımda
    Anlamazlar halimi
    Kim ne yapsın derdimi
    Bilmezler özlediğimi
    Yazmıyor ki alnımda

İstanbuldayım, takılıyorum
    Doğru değil seni düşünüyorum
    Bazen bir durup nefes alıyorum
    İçimde bir umut, bir umut
    Nasıl şey bir güneş, bir bulut
    İçimde bir umut, bir umut
    Nasıl şey bir hatırla bir unut

Nil karaibrahimgil istanbuldayım şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nil Karaibrahimgil resimleri

Nil Karaibrahimgil resimleri

tek taşını kendi alarak kadınlar arasında tek taş muhabetlerinde bir çığır açan ve tam 7 yaşından belli söz yazan Nil Karaibrahimgil resimleri.haa bu arada sevgili Nil hem tek taşını kendi almış hemde kendi takmış sakın unutmayın oldumu melişlerim :D:D bütün kızlar toplanınca zaten kendisi anlatacaktır size tek taş olayının detaylarını :D:D hadi bakim sağ eller havaya :f040:
  2. Nil Karaibrahimgil - Kırık

Nil Karaibrahimgil - Kırık

Ocakta cay, ama buz gibi içim Tepede ay, hersey sensiz ne biçim Hayat kuru, gözlerimde yaş var Tek bir soru; niye kırık bukadar Bir şakam var; sen hariç kimse gülmez Unutursun dedıler kırk gün sürmez Kazagın bende, koklamaya korkarım Bırak kalsın Kırıldım tamam Çektın gittin tamam Üstüne varmam Arayıp sormam Yorgunum bakma Gel desem sacma Beni terk mi ettin? Tamam dönme O zaman üstüme varma...
  3. Nil Karaibrahimgil Yalan Dünya şarkısının sözleri

Nil Karaibrahimgil Yalan Dünya şarkısının sözleri

Nil Karaibrahimgil Yalan Dünya dizi müziği Nil Karaibrahimgil Yalan Dünya şarkısı sözleri Yalan dünya dizisi şarkı sözleri bildiğiniz gibi Nil Karaibrahimgil'e ait Melek'lerim. Biz de bu sayfamızda Nil Karaibrahimgil Yalan dünya dizi şarkısının sözlerini sizlerle paylaşuıyoruz arkadaşlar. Yalan dünya yalan dünya yalan dünya Var aşk da var yaz da var güz de var şu hayatta saz da var caz...
  4. Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözü istiyorum

Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar sizden mümkünse Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözlerini biliyorsanız bana Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş