Nil Karaibrahimgil - Madonna Olacakmış

esena

Aktif Üye
Üye
Nil Karaibrahimgil - Madonna Olacakmış
madonna olacakmış gülmeyin belki yarası var çok gülümsemiş mutsuz olmamış belli şakası var beş dakika durup bir dinleyin belki bir sözü var
hemen gitmeyin,bekleyin ayrıca bisi var

bizden farklıymış evet deyin e sen öylesin doğuştan starmış aman deyin nazar değmesin
madonna olacakmış gülmeyin

Nil Karaibrahimgil Hayatı ve Biyografik Bilgileri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Nil Karaibrahimgil Anne Oldu! Nil Karaibrahimgil Anne Oldu!
nil karaibrahimgil, nil karaibrahimgilin bebeği, nil karaibrahimgil doğurdu Sevgili melekler, ünlü şarkıcı il Karaibrahimgil geçtiğimiz akşam bebeğine kavuştu. Bir erkek bebek sahibi olan Kartaibrahimgil doğumunu Gebze'deki Anadolu...
Magazin 1
Nil Karaibrahimgil Hamile mi Değil mi ? Nil Karaibrahimgil Hamile mi Değil mi ?
Bu konu ; nil karaibrahimgil hamile mi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bugün basında çıkan bazı haberlere...
Magazin 0
Pınar Süt Reklam Şarkısı Nil Karaibrahimgil Pınar Süt Reklam Şarkısı Nil Karaibrahimgil
Bu konu; pınar süt reklam şarkısı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, reklam kuşağında pınar süt reklamını mutlaka görmüşsünüzdür. Küçük bir kız çocuğundan anne olana kadar geçen sürede pınar süt serüveni anlatılıyor bir kadının...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözü istiyorum Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözü istiyorum
Merhaba arkadaşlar sizden mümkünse Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözlerini biliyorsanız bana Nil Karaibrahimgil Bırakın Parlıycam Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum.
Soru-Cevap 1
Nil Karaibrahimgil Hayatı ve Biyografik Bilgileri Nil Karaibrahimgil Hayatı ve Biyografik Bilgileri
nil karaibrahimgil kimdir nil karaibrahimgil hayatı Sevgili melekler, bu yazımızda 10 parmağında 10 marifet, şarkıcı, söz yazarı, müzisyen ve...
Kim Kimdir ? 0