1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Nil Karaibrahimgil - Sinema

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Tak tiki tak tiki tak Gelirsin diye bekledim geciktin galiba ekildim 10dk mısır yedim
    kola içtim
    2.yarıya geçtim
    Bekledim ama sonra kendime alıştım
    Kırıldım ama o tarafı duvara yasladım
    Bir erken matineydim romantik komediydim
    10dk mısır yedim
    bişey içtim
    2.yarıya geçtim
    film güzel ama ben alt yazıya takıldım
    kırıldım ama o tarafı duvara yasladım
    sen beni bir dinlesen ne konu olurum
    sen beni bir izlesen ne film olurum
    seyretsen beni
    anlatsan beni
    gelirsin diye bekledim geciktin galiba ekildim
    10dk mısır yedim
    soda içtim
    2.yarıya geçtim
    bekledim ama sonra kendime alıştım
    kırıldım ama o tarafı duvar yasladım
    Bu film sensiz anladım
    Son karede ağladım
    Yazıları akıttım
    Işıkları yaktım
    Girdiğim kapıdan çıktım
    Kırıldım ama o tarafı duvara yasladım
    Ağladım ama bir mutlu sona bağladım

Nil Karaibrahimgil - Sinema konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nil Karaibrahimgil - Extra Large

Nil Karaibrahimgil - Extra Large

Onun aşkı bana extra large bana extra large bana extra large Giydim ama benim boyum kaç benim kilom kaç Daha benim yaşım kaç Çok değil arar o beni arada bir O benim hayatımın tuzu biberi Özledim iyi şeyler düşün dedi Gözlerim bir onun yolunu bekledi Onun aşkı bana extra large bana extra large bana extra large Giydim ama benim boyum kaç benim kilom kaç Daha benim yaşım kaç Onun aşkı bana...
  2. Nil Karaibrahimgil - Bu Mudur?

Nil Karaibrahimgil - Bu Mudur?

aşk aşk aşk kalbim vurulmuş mudur çarpıp durmuş mudur bu mudur modern zamnlarda aşk yorulmuş mudur bu mudur yanıp sönerken ne güzeldi ne güzeldi ne güzeldi kayıp giderken ne güzeldi ne güzeldi senin kalbin boş mudur çalsam evde yok mudur bu mudur modern zamanlarda aşk dibdidududu mudur bu mudur nefesler tutulmuş mudur atmosferde aşk yok mudur bu mudur modern zamanlarda aşk buharlaşıp...
  3. Nil Karaibrahimgil resimleri

Nil Karaibrahimgil resimleri

tek taşını kendi alarak kadınlar arasında tek taş muhabetlerinde bir çığır açan ve tam 7 yaşından belli söz yazan Nil Karaibrahimgil resimleri.haa bu arada sevgili Nil hem tek taşını kendi almış hemde kendi takmış sakın unutmayın oldumu melişlerim :D:D bütün kızlar toplanınca zaten kendisi anlatacaktır size tek taş olayının detaylarını :D:D hadi bakim sağ eller havaya :f040:
  4. Nil Karaibrahimgil - Kırık

Nil Karaibrahimgil - Kırık

Ocakta cay, ama buz gibi içim Tepede ay, hersey sensiz ne biçim Hayat kuru, gözlerimde yaş var Tek bir soru; niye kırık bukadar Bir şakam var; sen hariç kimse gülmez Unutursun dedıler kırk gün sürmez Kazagın bende, koklamaya korkarım Bırak kalsın Kırıldım tamam Çektın gittin tamam Üstüne varmam Arayıp sormam Yorgunum bakma Gel desem sacma Beni terk mi ettin? Tamam dönme O zaman üstüme varma...

Sayfayı Paylaş