nisan 2011de aşılama yaptıranlar

ii günler bende 6 nisanda aşılamamı yaptırdım ama hala adet olmadım ag tedünüm 28 nisandı dün doktorumu arımda 1 hafta daha bekle dedi aşırı derecede gögülserim şiş ve ağrıyor acaba sonuç ne ol kacabu ikinci aşılamam ve ilk kez iğneely oldu.

asilama

ii günler bende 6 nisanda aşılamamı yaptırdım ama hala adet olmadım ag tedünüm 28 nisandı dün doktorumu arımda 1 hafta daha bekle dedi aşırı derecede gögülserim şiş ve ağrıyor acaba sonuç ne ol kacabu ikinci aşılamam ve ilk kez iğneely oldu.

Merhaba sonuc belli oldu mu! Ben 7 mayista asilama yaptirdim doktor bana 15 gun sonra kanda hcg testi yaptir dedi. Simdi 15 gunun dolmasini bekliyorum insallh ilk asilamada tutar.

Merhaba arkadaşlar

Ben 23 mayıs 2011 de 3. aşılamamı yaptırdım.06 haziranda doktora gitmem gerekiyorsu ama yine hayal kırıklığı yaşarım diye gitmedim 9 unda hasta olucaktım onu bekliyorum ama bu seferde olmadı kesin çünkü hasta olucağım belirtileri var çok moralim bozuk yine bir hayal kırıklığı

slm kardesler ben aranıza yenı kaıtldım 4,5senedır evlıyım hıc korunmadık bakıldım bısorun cıkmadı esımde sprem de düşük ve hareketsiz cıktı asılama nerde yaptırdınız ve ücretı nekadar bılgılendırırsenız cok sevınırım rabbım herkezi sevindirsin yuzunu guldursun ınsallah

Geri