1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nişan ve kına kıyafetleri kataloğu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar nişanımda giymek için nişan kına kıyafetleri ve nişan için abiye modelleri arıyorum bana bir kaç kıyafet ve renk önermeniz mümkün mü

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nişan ve kına kıyafetleri kataloğu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. muhteşemmm nişan ve kına elbiseleri

muhteşemmm nişan ve kına elbiseleri

kına elbiseleri kına elbisesi kina elbiseleri elbise modelleri elbisesi modelleri Evlilikten önceki merasimlerden olan nişan ve kına gecesi, milli kültürümüzde de yer alan ve yöreden yöreye değişen adetleri ile her zaman için ilgi odağı olmuştur. Bu tür merasimler de giymek için seçilen kıyafetler merasimin yapılacağı mekana görede değişiklikler gösterebilir. Eğer nişan yada kına sade bir...
  2. Bindallı kaftan ve yöresel kıyafetler

Bindallı kaftan ve yöresel kıyafetler

bindallı, bindallı resimleri, değişik bindallı modelleri
  3. bindallı kıyafeti ile nişanınız bir başka olacak

bindallı kıyafeti ile nişanınız bir başka olacak

Bindallı modelleri isteyen kızlarımız için biraz model topluyorum şimdi. Bu modeller arasından seçtiğinizi diktirebilirsiniz. Hoş artık bunun ticaretini yapanlarda daha manyak modeller var ama şimdiden iyi eğlenceler diliyorum. Unutmayın o gün siz en güzel olmalısınız hatta yakmalısınız kızlar :D:D
  4. Kına Geceleriniz İçin Muhteşem Bindallılar Kaftanlar

Kına Geceleriniz İçin Muhteşem Bindallılar Kaftanlar

Bu konu kına gecesi bindallı kaftan modelleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, evlenecek kızların düğün öncesi son eğlencesi olan kına gecelerimiz pek renkli geçer. Özellikle Anadolu'da yöresel kıyafetlerin giyildiği kına geceleri, büyük şehirlerde bindallı ve kaftan çeşitleri giyilerek kutlanır. Genelde modernlikten de vazgeçemeyen kızlarımız kına gecesinde biri abiye,...
  5. Beyaz Bindallı Kına Kıyafetleri 2015

Beyaz Bindallı Kına Kıyafetleri 2015

beyaz bindallı modelleri, beyaz bindallı kınalık, beyaz bindallı kına elbiseleri, kına elbiseleri 2015, otantik kına elbiseleri Gelin adaylarının son yıllarda kına gecelerinde giymeyi tercih ettiği bindallı modelleri farklı renk ve tasarımlar ile abiye ve gelinlik firmaları tarafından gelin adaylarına sunulmaya devam ediliyor. Kına gecesi için beyaz bindallı giymeyi düşünenler için yeni...

Sayfayı Paylaş