Nişanda giysem mi ? giymesem mi?

Ariza

Yeni Üye
Üye
Nişanda giysem mi ? giymesem mi?
abimin nişanında ne giysem nişanda ne giysem arkadaşımın nişanında
Melek´lerim bu cumartesi yakin bir aile dostunun kizi nisanlaniyor, abartili giyinmek istemiyorum sade olayim diyorum.
Sizde bu uygunmudur? Arkadasima sordum, birde size danisayim dedim.

115794d6d1442380dc.jpg

Aslında uyumlu bir kombine yapmışsın canım ama acaba varmı başka seçeneklerin varsa onlarıda koysaydın eğer yoksada bu seçimini değerlendirebilirsin:)

Sadelikten yana ise tercihin, şık bir seçim... (Şairliğim tuttu yine şiir gibi cümle kurdum) hahaha

Ay bilmiyorum ki :) fazla abartmak istemiyorum bi iki sey daha var da onalri daha önce baska yerlerde giydim. Bidefa giydiklerimi tekrar baska bi yerde giyemi sevmiyorum :S yeni birsey mi alsam.Bluz sisko gösteriyor beni tek sorun o :D:D

Hoş bi kombin ama çok sade bence yine sade yarım bi elbisede çok şık olur .Çok abartılı olmak istemiyosun ama buda çok sade mevsimlik yarım elbiseler hem sade hem şık durur yada kumaş pant. gömlek vs. ama bu nişana gitmez canım.

Hoş bi kombin ama çok sade bence yine sade yarım bi elbisede çok şık olur .Çok abartılı olmak istemiyosun ama buda çok sade mevsimlik yarım elbiseler hem sade hem şık durur yada kumaş pant. gömlek vs. ama bu nişana gitmez canım.[/QUOTE

Yok elbise giymicem kararliyim :) bakim ben tekrar bi dolabima olmasa yandi carsi elimden :D:D

Bence üst kısım senin dediğin gibi şişman göstermiş başka kıyafet varsa onları görelim canım:)

Yok anacim yok yeni birsey alcam, Zara´da güzel bir elbise görmüstüm cumartesi izinliyim nisandan önce gidip alirim :D:D veya Tugcemin dedigi gibi bi kumas bide gömlek cekerim üstüme sanki ben mi nisanlaniyorum dimi ama :tik:

Canım bekliyoruz merakla neye karar verdiysen yada aldıysan hemen üzerine çekip bize gösteriyorsun :)

Geri