Nişanlılık döneminde eşimin evlatlık olduğunu öğrendim

esilanurr

Yeni Üye
Üye
Nişanlılık döneminde eşimin evlatlık olduğunu öğrendim
Kızlar merhaba biraz konum uzun olucak ama şimdiden özür dilerim kızlar bn 2 senelik evliyim nişanlı olduğum dönem eşimin evlatlık olduğunu öğrendim bu durum benim için hiçbirşeyi değiştirmedi tabi ama çok şaşırmıştım çünkü ailesiyle tanışmıstım eşime ailesi maddi açıdan iyi değildi durumları eşim çalıştığı için eve bakmış ve birikim yapmamalmış neyse biz borç harçlar evlendik eşimin ailesininde yoktu birikimi KV kp emeklide değildi çok bunalmış bn sürekli çalıştım hala da çalışıyorum katkı olsun Die ya bilmiyorum eşimin ailesi üvey olduğu içinmi bu düşüncelere kapılıyorum ama hiçbir katkıları olmadı bize bir lira bile zaten yok diceksiniz ama gençken yapamazlarmiydi eşimi okutamamislar bile birde bn yeni düşük yaşadım 3.5 aylıktı o dönem çok zordu KV yanımda olmadı bebeğim sakat demişlerdi ama bn doğacaktır rabbim verdi çünkü KV dediki durumun ortada zaten destek yok filan demiştim KV hep sensiz kaldı hı bi zaman ne olursa olsun yanımda olmadı kızlar bnde sevmiyorum onları hayat hikayemin bi kısmı bu haksizmiyim

Kızlar merhaba biraz konum uzun olucak ama şimdiden özür dilerim kızlar bn 2 senelik evliyim nişanlı olduğum dönem eşimin evlatlık olduğunu öğrendim bu durum benim için hiçbirşeyi değiştirmedi tabi ama çok şaşırmıştım çünkü ailesiyle tanışmıstım eşime ailesi maddi açıdan iyi değildi durumları eşim çalıştığı için eve bakmış ve birikim yapmamalmış neyse biz borç harçlar evlendik eşimin ailesininde yoktu birikimi KV kp emeklide değildi çok bunalmış bn sürekli çalıştım hala da çalışıyorum katkı olsun Die ya bilmiyorum eşimin ailesi üvey olduğu içinmi bu düşüncelere kapılıyorum ama hiçbir katkıları olmadı bize bir lira bile zaten yok diceksiniz ama gençken yapamazlarmiydi eşimi okutamamislar bile birde bn yeni düşük yaşadım 3.5 aylıktı o dönem çok zordu KV yanımda olmadı bebeğim sakat demişlerdi ama bn doğacaktır rabbim verdi çünkü KV dediki durumun ortada zaten destek yok filan demiştim KV hep sensiz kaldı hı bi zaman ne olursa olsun yanımda olmadı kızlar bnde sevmiyorum onları hayat hikayemin bi kısmı bu haksizmiyim
Benim esim öz cocuk ama anne ve babasi hicbirsey yapmadılar yetmezmis gibi ayirmaya calistilar o da yetmzmis gibi rizkimiza el uzatmaya calistilar sen yuvana ve esine sahip cik

cıkmaya calısıyorum gıttıgı yere kadar dıyorum bazen kızlar fıkırrrlerınıy paylascak oln yokmu

Merhaba ,
Bana kayınvalidesini seven bir gelin adayı gösterin.(Parmak hesabı 3-5 kişi çıkar heralde)Özünden de üveyinden de kimse memnun değil.Onları sevmeye bilirsiniz lakin saygı göstermek zorundasınız.Eşinizle kan bağları olmasa da vefa vardır arada.Öz evlatlarını sokağa atanlar varken ,öyle veya böyle imkanlar dahilinde, sahip çıkmışlar yetiştirmişler eşinizi.Lütfen olaya tek pencereden bakmayın.Ve bu durumu gözünüzde büyütmeyin.Anlıyorum sizi herkesin derdi kendine ağır gelir .Ama beterin beteri var .Sadece eşinize değil , onu yetiştiren Ailesine de sahip çıkın..Siz saygıda sevgide kusur etmeyin halık biliyor , görüyor ,sınıyor .Herkesin kalbine göre muamele ediyor.Yapıcı olun ,dert etmeyin..Mutlu ,huzurlu günler diliyorum..

Geri