Nişanlım Dışarı Boşaldı Ben Hamile kalırmıyım ? kızlar ?

Lavinn145

Yeni Üye
Üye
Nişanlım Dışarı Boşaldı Ben Hamile kalırmıyım ? kızlar ?
Merhabalar ben bu cuma günü nişanlımla cinsel ilişkiye girdim bakireydim ama hiç bir şekilde kan vs gelmedi içimede boşalmadı birazcık bekledikten sonra tekrar devam etti hepsini dışarıda bitirip öyle devam ettiğini söyledi ama ben yinede önlem için bu gün sabah ella içtim işe yarar mı ayrıca daha adetimin başlamasına 2 hafta var sizce mümkün mü iç çamaşırama kahve rengi akımtılar geliyor ve saydam akıntılarda geliyor ?

Kan gelmemesi durumuna baktığımızda kızlık zarınızın elastiki olduğunu ve doğumda yırtılma ile ancak gideceğini anlıyoruz. Onun haricinde ella hapı tabiki işe yarar ama yüzde yüz değildir. Yine de elinizden geleni yapmışsınız muhtemelen hamile kalmayacaksınızdır. bekleyelim görelim :) Çok düşük hamile kalma ihtimaliniz.

Kan gelmemesi durumuna baktığımızda kızlık zarınızın elastiki olduğunu ve doğumda yırtılma ile ancak gideceğini anlıyoruz. Onun haricinde ella hapı tabiki işe yarar ama yüzde yüz değildir. Yine de elinizden geleni yapmışsınız muhtemelen hamile kalmayacaksınızdır. bekleyelim görelim :) Çok düşük hamile kalma ihtimaliniz.

Ama hapı cuma da dahil olmaz üzere 3 gün sonra kullandım yani cuma cumartesi pazar bu gün kullandım yine işe yarar mı

Geri