Nişanlım elime boşaldı elimi vajinama sürdüm adetim 4 gün geçti hamilemiyim

• Konbuyu başlatan kafayiyiyecemyardim
  • Başlangıç tarihi
K

kafayiyiyecemyardim

Forum Okuru
Nişanlım elime boşaldı elimi vajinama sürdüm adetim 4 gün geçti hamilemiyim
Merhaba ciddiyim kafayi yemek uzereyim uzun zamandir hayata adapte olamiyorum etrafimdaki herkes benden sikayetci sen boyle degildin diye hamile olmaktan cok korkuyorum. Lutfen bana cevab verirmisiniz. 18 ocakta adetim basladi ve 25 inde bitti. 25 inde nisanlimla yakinlasma gerceklesti elime bosaldi ve ben elimi bi kac saat sonra hic yikamadan silmeden vajinamin icine dokundurdum cok kasindigi icin unutkanlikla gogus aramdada sperm vardi ve dustan once sampuanla yikayip duruladim ilk. İki saat sonra korkudan ella ictim adetim normalde yine ayni tarihlerde olur ama digerine nazaran 11 inde akintili kan seklinde bi kan geldi sabah uyanip wc girdigimde 12 sinde yogun bi sekilde kan ve pihti geldi. Ve kanama baslamasiyla kasik agrimam basladi direk. Uc gun yogun bir kan akisi gedi pihtida hic gormedigim siyah camur gibi bi camur geldi ikinci gunde cok kuruydu. Ve uc gun sonunda bitti gibi oldu ama bir damla 4. Gun bir damla 5.gun lekelenme tarzinda geldi.

Ama 6. Gün cok fazla uc bes damla olcak sekilde kanama gelmis bitti sanmistim. Bende 4. Gun kadin doguma gittim test yaptiramadim korktum hcg yi soyleyemedim ultrasona da bakti bisey gormedi ama 3. Haftadaydi sonucta. Bisey yok dedi mevsimsel ve piskolojik olabilir kasik agrin dedi.Tabi hamilelik suphemi bilmiyo. Bende doktordan cikinca uc tane test aldim ve. İdrar gelmesi icin su ictim sonra hemen geldi hastanede bi tane yaptim negatif cikti sonra eve geldim bidaha su icip yemekten sonra yaptim negatif cikti daha sonra en sonuncuyu sabah uyandigimda yaptim ve negatif cikti benim kasik agrim cok siddetli devam ediyor ve midem bulaniyor zaman zaman korkudan surekli karnima bastiriyorum piskolojim iyi degil evlenmemize daha var ben son sinif ogrencym kafayi tirlatmak uzereyim. Adet gunum normal mi gelen kan akisi ? Test yaptigim zaman dilimleri normalmi ? Ve ustune gormeyle karistirma ihtimalim ?

Kasik agrim ve mide bulantima anlam veremiyorum ikinci donemim basladi ve kendimi hic bsiden zevk aliyo gibi hissetmiyorum. Nolur cevap verip aydinlatirsaniz sevinirim. Kanama surecinde 3 gunde 7 ped degistirdim.ilk gun nerdeyse hic ilk gun ki gibi kanama gelmedi ama aksama dogru ve ikinci gun normal adet kanamasi pihtili ve kirmiziydi. Ama o camur gibi pihti ya cok sasirdim. Ellanin yan etkileri olabilirmi ? Cok kotu kasik agrim var hangi bolume gitmeliyim kadin hastaliklari temiz dedi iye yok dedi yumurtaliklarada bakti ? Baska ne olabilir acaba ? Merak ettigim en cok kan gelme gunu normal mi ustune gormede yogun ve pihtili kan gelir mi ? Eczaneden alip yptigim 3 tl lik testlerdi ve bunlar dogru zamanda yapilmismiydi sizce ? Nolur cevab verirseniz cok sevinirim cok dua ederim cok kotuyum..

Selamlar Değerli misafirimiz. Yaşadığınız herşeyin tamamı psikolojik. Adet bitimi ertesi tam anlamı ile ilişki yaşamış ve nişanlınız içinize boşalmış olsa bile hamile kalamazsınız bilginiz olsun.

Kaldı ki siz ertesi gün hapı da kullanmışsınız. Kesinlikle hamile değilsiniz böyle hamilelik asla ama asla olmaz olamazda zaten boşuna kuruntu yapıyorsunuz. Psikolojinizi acilen düzeltin asla hamile değilsiniz !

Teşekkür ediyorum, kasık ağrım felaket ve midem çok fena bende piskolojimi bozmak istemiyorum ama internetten hangi basina gelen derde baksam belirtilerinde hamileik şusu busu yaziyo normalde ben takmam buyutmem ama bu sefer başka oldu anlamadım :( Adet görme tarihim normal mi ella normalde geciktirir diyolar ama benim erke n bile geldi iki üç gün. Ve kasik agrim cok felaket yurumemi oturmami bile etkiliyor. Kadinsal bir hastalik cikmadi şükür ama neyin nesi tam anlam vremedim. Test yaptigim tarihler normal degilmi en son bidaha yapsam mi ki ,ben boyle bi insan degilim normalde kusra bakmayin nolur bu sefer kendimi kotu hissettim cok kotu hemde ellanin yan etkileri desem adetimi neden geciktirmedigini anlmadim..

Testlerin ardı ardına yanlış sonuç vermesi imkansızdır. Hadi diyelim bir test negatif çıktı ya diğerleri? hamilelik kesinlikle yoktur bu konuda şüpheniz olmasın durum tamamen pisikolojik kaynaklı.. Mevsim geçişlerinden kaynaklı olduğu kadar kanamanın gidişatı bir enfeksiyonluk durum olduğunu gösteriyor kasıklarda ki ağrının sebebide muhtemelen bu yüzdendir. Mide bulantısı gibi durumların da hamilelik şüphenizden kaynaklı tamamen psikolojik olduğunu söyleyeyim.. Daha fazla canını sıkma gebelik kesin yok;)

Doktor kan ve idrar testinin normal olduğunu söyledi zaten ama ben suphemden bahsetmedigimden dolayi icimde kaldi sanirim o yuzden kusra bakmayin idrar ve kan temiz cikinca bu cok pis agri hala devam ediyor ve canim yaniyor o yuzden korkudanda gidemiyorum. Sizce hangi bransa gitmeliyim ?

Testlerin ardı ardına yanlış sonuç vermesi imkansızdır. Hadi diyelim bir test negatif çıktı ya diğerleri? hamilelik kesinlikle yoktur bu konuda şüpheniz olmasın durum tamamen pisikolojik kaynaklı.. Mevsim geçişlerinden kaynaklı olduğu kadar kanamanın gidişatı bir enfeksiyonluk durum olduğunu gösteriyor kasıklarda ki ağrının sebebide muhtemelen bu yüzdendir. Mide bulantısı gibi durumların da hamilelik şüphenizden kaynaklı tamamen psikolojik olduğunu söyleyeyim.. Daha fazla canını sıkma gebelik kesin yok;)
Doktor kan ve idrar testinin normal olduğunu söyledi zaten ama ben suphemden bahsetmedigimden dolayi icimde kaldi sanirim o yuzden kusra bakmayin idrar ve kan temiz cikinca bu cok pis agri hala devam ediyor ve canim yaniyor o yuzden korkudanda gidemiyorum. Sizce hangi bransa gitmeliyim ?

Kaldı ki siz ertesi gün hapı da kullanmışsınız. Kesinlikle hamile değilsiniz böyle hamilelik asla ama asla olmaz olamazda zaten boşuna kuruntu yapıyorsunuz. Psikolojinizi acilen düzeltin asla hamile değilsiniz !
Teşekkür ediyorum, kasık ağrım felaket ve midem çok fena bende piskolojimi bozmak istemiyorum ama internetten hangi basina gelen derde baksam belirtilerinde hamileik şusu busu yaziyo normalde ben takmam buyutmem ama bu sefer başka oldu anlamadım :( Adet görme tarihim normal mi ella normalde geciktirir diyolar ama benim erke n bile geldi iki üç gün. Ve kasik agrim cok felaket yurumemi oturmami bile etkiliyor. Kadinsal bir hastalik cikmadi şükür ama neyin nesi tam anlam vremedim. Test yaptigim tarihler normal degilmi en son bidaha yapsam mi ki ,ben boyle bi insan degilim normalde kusra bakmayin nolur bu sefer kendimi kotu hissettim cok kotu hemde ellanin yan etkileri desem adetimi neden geciktirmedigini anlmadim..

Bence vesveselerle hayatı kendinize zindan etmeyin hamilelik yok bir daha söylüyorum sıkıntı yapmayın. Şikayetlerin nedeni dediğim gibi psikolojik yada farklı sağlık sorunları olabilir bununla ilgili birde üroloji uzmanına gidip bir kontrolden geçip tahlil verin belkide idrar yolu enfeksiyonu da geçiriyor olabilirsiniz kasık ağrılarınızın nedeni buda olabilir biz bunu burdan bilemeyiz uzman hekimin görmesi gerekiyor

Geri