nişanlım uzak ve soğuk.bu ise aklımı çeliyo

aylamelek

Yeni Üye
Üye
nişanlım uzak ve soğuk.bu ise aklımı çeliyo
demin konuyu kısaca yazdım dinlemeden herkes direk suçluyo.ben doğruyum demedim ki direk.sıkıntı var ki yazıyrum.dinlemek akıl almk istiyorum tenkit değil.nişanlım benim peşimden 1 yıl koştu.onun çin aile dostu olan izmirde oturan bi pilottan bile vazgeçtm.evlenmk istyodu.nişanlımla 7 ay çıktım.çok sevdik.iyi anlaşıyduk.bizde sıkıntı yok.evlenilecek biri dedim.güvendm.annestyle fln da tanıştm.ailemi her yönüyle anlttm.annesyletanıştım ama alakası olmayan bi şekilde anlattı onu.şimdiden ayrımcılık.karışma.eşya olayı olsun düğün olsun sonrası için olsun.herşeyi tek kendi planlmk istyo.saygıszlık yapmam etmem.evleneceğim kişinin annesi sonuçta.ama o ne derse ona ok diyo.evlenicez sonuçta.tanıyamıyorum onu şimdi.180 derece döndü.mantıklı mantıksz annesi ne derse o.yani doğru yada yanlış yordamıyo.şimdiden böyle olması sonrasını ne duruma getirir. 2 aydır da annesi yüzünden soğuk davranıyo.halbuki çok seviyo beni.ama bu kadar bağımlıklık olmazki.anneyi sevmk başka o başka.çocuk gibi.karar verecek yaşta.ben de onu seviyrum ama inanın şimdiden çabalamam uğraşmam çok yordu beni.daha evli bile değilz.hayır evlenicez diyo ama 2 aydır ben aramasam aramicak nerdeyse.ama seni deli gibi sevyrum diyo.2 aydır bunaldım.spora gidiyodum ve dediğim kişi ilk günden beri ilgilenmye çalışıyo.nazik yakışıklı hoş biri.centilmez.asılan abaza biri değil.içerdeki cafede oturduğumuz masaya oturdu bigün.grup içinde muabbet oldu.ister istemez tanıştk.1 haftadr elimde değil içm gıcıklanıyo bakınca.ben keyfi gözü dışarda gezen geniş bi kız değilm.bunu da bilin lütfen.nişanlım 2. çıktığım kişi.ilki de boş çocukluk aşkı.beni kafanızda yanlş hayal etmeyn.o gelince herşy düzelirmi bilmiyrum ama çaba sıfır onda.çok sevyrum evlencez diyo.sadece söz yani.evlilik bu sonuçta sinemaya gitmeye karar verme değil ki

ayla bence konuş nişanlınla bitir.çünkü başkasından hoşlanmaya başlamışsın.onada yazık.bence öle yap derim

canım benım sonucta o suan asker onun pskolojısınden anlaman lazım asıl yanlısı sen yapıyosun sen nısanlınla aradakı bagı koru kayınvalıdenı bosver ben basımdan gecen bırseyı anlatım nısan alısverısınde tutturdu kayınvalıdem benım ıstedıgım olsun dedım haytta olmaz nısanlımda dedı onun dedıgı olsun ben sana sonra ıstedıgını alırım dedı hayır dedım benım bosa verıcek param yok o yuzden sen nısanlınla arandakı bagı koru bosver baskalaırnın senınle ılgılenmesını o konud yanlsı yapıyosun

valla ben bişey anlamadım şahsen annesi olayına bişe diyemem ama senin başkasına karşı ilgi beslemen ona olan sewginin gerçek olmayışını gösterir ve gerçek olmayan bi sewgide ewlilik için yeterli değildir. ha annesi konusunda bunu konuşup çözmen gerekir bütün kızların başına gelen bir olay ve sabırla azimle aşılacak bi olay yani şimdiden başka yönlere yönelirsen ilerde ooo neler olur seni tanımıoruz doğru yazdıklarından bunu anladım ben

ayla bence konuş nişanlınla bitir.çünkü başkasından hoşlanmaya başlamışsın.onada yazık.bence öle yap derim

haklılık payım da var dimi derya.evlilik sonuçta.ha şu var nişanlım tam elenilecek biri.seviyorum da ayrılırsak üzülürüm.ama bu şekilde yanlş davranıyo daha evlenmeden çocuk gibi anneci.b de inan diğer kişi norml biri olsa hasyatta yapacağım şey değil.yani ilgilense kızların yüzde sekseni peinden gider.bu da benm şanszlığım.durum bu derya

Nişanlın askerde sanırım, kızlardan biri öyle yazmış, çette söyledin herhalde. O çocuk askerdeyken bir başkasının hareketlerine senin için gıcıklanıyorsa kesinlikle ayrıl o çocuktan, at nişanı. Sevgin şimdiden yer etmemiş, yarın öbürgün en ufak bir anlaşmazlıkta ayrılmak istersin. Bana göre asıl sorun bu olduğu için buna cevap vermek istedi. Kayınvalide konusuna hiç girmiyorum o yüzden..

bencede sen nişanlına karşı sevgini yitirmeye başlamışsın. önce kendine saygı duy bu haereket hiç bir bayana yakışmaz insanınz hepimiz gönlün kayabilir tasdiklemem bunu ama bu şekilde nişanlına ihanet etmiş olursun. eğer o kişiye en ufak bir heycan varsa nişanlından ayrıl derim ona haksızlık yapma. ve kendine doğru bi yol çiz

İlk önce yanlışlarından başlayayım sonra haklı taraflara geçerim.
Şu an ki , nişanlın için bir başka erkekden vazgeçmişsin (yazdıklarından onu anladım), şimdi de bir başkası içinde nişanlından vazgeçmeye plan arıyorsun bahanede soğuk davranması :S yanlış.Şu bir gerçek erkekler annelerine düşkündür SEN bunu değiştiremezsin, bu düzeni hiç bir kız ya da eş değiştiremedi ki ,bir tek piyango sana çıkmadı yani.
Nişanlın asker sanırım askerlik zor, psikolojisi bozuluyor, 180 dereceyi geçtim 360 derece değişe bilir karakteri.Bencillik yapıyorsun.Askerde olan nişanlın olduğu halde bir başkasına için gıcıklanıyor.
Bitmiş sende olan sevgi sadece çok fazla vicdan azabı duymamak için annesini ya da aramıyor beni diye bahane üretiyorsun.Yol yakınken dön derim ben, ne kendine ne de nişanlına üzüntü yaşatma.
Yanlış anlama haklı tarafını göremedim sadece kendini düşünen birini gördüm.
Hayatında başarılar.

tek kelime nişanlından ayrıl bence sen onu bütürmişsinki başkasını görünce heycanlanıosun. bitsin boşver.

Geri