Nişanlımla Oral ilişki yaptım hamile kalır mıyım ?

Yeldasu00

Yeni Üye
Üye

Merhaba hanımlar nişanlımla yakınlaşma yaşadık 24 eylül tarihinde. Geçen ay adetim gecikmişti tarlusalla adet oldum bu ay adet günüm gelmeden iki gün önce erken gebelik testi yaptım negatif. Üç gün gecikmem var şuan yine test yaptım yine negatif güvenebilir miyim? Aramızda geçen ilişki oral yaptım ona biraz kusura bakmayın ama zevk suyu geldi ama dısarı cıkarmadım. Cok özür diliyorum gerçekten. Eline zevk suyu gelmiş olabilir sonra bana dokundu o yüzden endişeliyim lütfen kırıcı yorum yapmayın teşekkürlrr

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bitanem selamlar neden kırıcı olalım ki bizler bunun için buradayız. Oral ilişki ile hamile kalma ihtimalin yok hayatım. Net bilgi budur sen oral ile hamile kalamazsın kesinlikle. Hamile değilsin adet olacaksın.

Hayatım şimdi olayı net anlat istersen. Onun aline bulaştı o da parmağıyla vajinana mı dokundu ya da parmağıyla vajinana mı girdi olayı tam anlatta ona göre konuşalım.

Elinde gözle gözükür birşey yoktu ama kendi organındaki zevk suyu eline bulaştı mı bilmiyorum sonra bana dokundu vajınama yanına biraz ama parmaklarını icime sokmadı

Hayatım böyle faraziyet ile hamile olduğunu anlayamayız. Ama zaten sen testlerini yapmışsın ve hamile olmadığın ortada. Tabiki adetinde gecikme olunca doğal olarak bu şekilde hamile kaldım mı diye düşünüyorsun. Böyle hamilelik oluşmaz hayatım rahat ol stres yaptın ondan regl olamıyorsun. Stres adetini kesinlikle geciktirir rahat ol hamileliğin yok hayatım.

Çok teşekkür ederm yorumunuz icin olsaydı testte cıkardı diye düsünüyorum derslerıme dahi odaklanamıyorum. Okb hastası olduğum icin bir türlü ikna olamıyorum maalesef

Hayatım kayıt olmuşsun mail adresine gelen linki tıkla üyeliğin aktif olsun yorumlarını da ben onaylıyorum. Bu arada kesin hayatım hamileliğin vs yok. Olsa testte çıkardı. Yahu insanlar tam karı kocalar yıllardır uğraşıyorlar bebekleri olmuyor. Bizler çok Türk Filmi izledik heralde, en ufak bir şeyden hamile kalırmıyız diye düşünüyoruz. Yok böyle dünya bebeğim emin olabilirsin :)

Geri