Nişanlımla sürtünmeyle birlikte olduk hamile kalabilir miyim

• Konbuyu başlatan Korkularrr__5678
  • Başlangıç tarihi
Gerçekten mi
Sürekli araştırıyorum burda hamilelikle ilgili ne war ne yok hepsini okuyorum. Okuduktn snra bu belirti war bu yok,ya da bu ne zmn olur filan diye düşünmeye başladım. Gün içinde hiçbir şeye konsantre olamıyorum,acaba bir daha adet olucak mıyım olunca artıkk korkum tamamen biter mi ws. Dşünmekten hiçbir şeyden tat alamaz oldum, gün içinde esnemekten korkuyrm hamilelik uyku yapıyor die ödüm kopuyor,ymek yiyemez oldum 2 lokma fazladn yedğm zmn iştahm açıldı hamileym diyip strese giriyrm. tekrar psikolojik destek almalı mıyım sizce ne önerirsiniz,geceleri uykumdan uyanıp aslında hamile olabileceğimi,kendimi kandırdığımı filan düşünüyrm:'(

Ablamm nolur tekrar yazdm die kızma bana bak az önce öle kötü bişi olduki şuan donup kaldm napıcağımı bilemiyorum. Oturuodm sırtımda biranda öyle bi batma we yanma olduki nefes almaya çalıştıkça bulantı hissettim öyle kötü geçtiki o 2 dakika, stresten afedersn biran idrar geldi şuan ateşten yüzüm yanıyor noluyo ablamm netten neyi arasam hepsi gebelik belirtisi olrk çıkıyo delirio muyum yardmcı ol nolrsn kızma zorsa olmasam yazmam yemn edrm :(

Geri