nişanlımla taştıştık yardımcı olabilir misiniz ?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
nişanlımla taştıştık yardımcı olabilir misiniz ?
Merhaba ben 29 yaşında nişanlı bir genç kızım. adım sündüs.bana yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum.ben 7 aydır nişanlıyım.iki gün önce tartıştık.konu o kadar basit ki, ve bu basit konu bizi öyle bir yerlere getirdi ki benim kafamın karışmasına sebep oldu.vereceğiniz cevabı nişanlıma da göstereceğim, göstereceğim ki dış gözün de
yanıtını ve görüşünü görsün ve anlasın.şimdi konu kısaca şöyle: malum cumartesi günü anneler günüydü.nişanlım beni aradı ve hediye almamız gerektiğini söyledi.ben amcamı bundan 10 yıl önce kaybettim.dolayısıyla da bu tür günlerde aklıma kuzenlerim ve ailesi olmayan çocuklar gelir.buna ondan bahsettiğim zaman bana annelerimizin bir hediye beklediğini incelik olarak almamız gerektiğini bu tavrımın bencillik olduğunu söyledi.biz 4 kardeşiz.doğum günlerini ve bu tür günleri kutlamayız evimizde.elbette bu yanlış olabilir, hediyeleşmek güzeldir çünkü, ama özel durumumu anlattığım halde bencil suçlaması beni çok kırdı.çünkü bu bencillik değildir.bu konu yüzünden tartıştık.bir kaç gün önce de ortak bir arkadaşımızın doğum günüydü.çalıştığım yerde sevdiğim bir arkadaşım 10 gün önce vefat ettiği için o doğum gününe gitmeyi uygun bulmadım ve arkadaşımı telefonla kutladım.ama engin görüşlü nişanlım bunu da bencillik olarak nitelendirdi.bütün bunlar yüzünden tartıştık.ben fikirlerinde haklılık payı olduğunu ama bu durumumu zamanla ve yavaş yavaş aşabileceğimi anlattım.bunun asla bencillik olmadığını da tabi.ama o ısrarla sözlerine devam etti.hatta beni hediye almaya gittiğimiz yerdeki uzaktan tanıdığımız birinin yanında da suratım asık durduğum için suçladı.başkalarının fikirleri mi yoksa benim ruh halim mi daha önemli anlamadım onun için.son derece kırıldım ve üzüldüm.ve şimdi onun çok zor biri oluğu kanatindeyim.ve tabiki ilişkimi yeniden gözden geçiriyorum çünkü biliyorum ki nişanlı olmak demek her şeye evet demek anlamına gelmez.şimdi lütfen söyleyin bana karşınızda sen haklı olabilirsin ama ben senin söylediklerine kırıldım ve çok üzgünüm şu anda diyen birine söyleyebileceğimiz şey ne olmalı.lütfen konuyu dikkate alıp cevaplandırın.çünkü nişanlım benim fikirlerime değil başkalarının görüşlerine daha çok inanıyo malum..şimdidien teşekkür ediyorum ve sizden cevap bekilyorum..

canım bence nişanlında kırılmış annesine hediye almadığın için onunda içinde neler düşündüğünü bilmek lazım onu en iyi sen tanıyosun bunu bi gözden geçir hayatım sadece beni kırdı beni önemsemiyo diyip bırakma 7ay ve önceside var tabi ilişki emek demek fedakarlık demek onu anlamaya çalış önce :)

Son düzenleme:
benim nisanlimda ayni hep baskalarina inanir...
bence iki tarafta haksiz, ikinizinde hatasi var..

sen bunu nisanlina derken üzgün oldugunu belirtip ayni anda ama sen cok arzuluyorsan alalim seklinde diye bilirdin..

onun hatasida benim düsünceme göre, altan alip tamam sen nasil istersen deyip senin gönlünü ala bilirdi..

sen haklisin veya o hakli denmez Zaten biri altan almasa bu is yürümez her daim biri altan almali hakli olsada!

olur böyle seyler demekte olmaz ben suan kendimi senin yerine koyabiliyorum cünkü bu tür seyler az basima gelmedi,
eger icinde hala sevgi varsa altan alip kirildigini ifade et!!!!!

Likeme ye katılıyorum bence çok dğru sölemiş onun alıştığı bi yaşam ve senin alıştığın bi yaşam var zamanla ortasını elbet bulacaksıınız

Bence en iyisi bir gün önce yada sonra almak hediyeleşmek güzeldir sonuçta ha bir gün önce ha sonra bana göre birşey fark etmez..

Geri