NisaNur'un yazlık cicileri

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
NisaNur'un yazlık cicileri
kız elbiseleri yazlık giysiler kız pantolon ve caprileri modelelri hakkında genel bilgiler burda melekler
pek gıymatlıı meleklerr:D:D kızımın yani
nisanur'un yazlık cicileri'ni geçte olsa sizlerle paylaşıyorumm daha öncede kızımın cicileri' ni paylaşmıştım ama onlar kışlıktı bunlar yazlık bakalım beğenecekmisiniz :D:D

DENEME13.JPG-2de.jpg

DENEME12.JPG-224.jpg

DENEME10.JPG-77.jpg

DENEME11.JPG-31e.jpg

DENEME14.JPG-230.jpg

DENEME15.JPG-273.jpg

bunu bayramda aldımm bayramlığı vardı ama bunu görünce dayanamadım çok güzeldii hemen aldım :D:D

DENEME4.JPG-36b.jpg

DENEME3.JPG-13.jpg

DENEME2.JPG-3c3.jpg

DENEME5.JPG-b8.jpg

DENEME6.JPG-185.jpg

DENEME7.JPG-162.jpg

bunuda asiruki almıştıı geçen yazz kocaman almışş hahaha anca bu sene olduu:D:D

DENEME8.JPG-fc.jpg

DENEME9.JPG-3dc.jpg

DENEME1.JPG-2c6.jpg

DENEME16.JPG-391.jpg

bunuda nasıl beğendi aldıı sanki hergün düğüne gitcek gibi hahaha pırıl pırıll hahaha

DENEME17.JPG-28a.jpg

DENEME18.JPG-22a.jpg

DENEME19.JPG-324.jpg

evet şimdilik bukadar teyzelerii yeni ürünlerle görüşmek üzere hahaha

Son düzenleme:
hahahaay cemo alemsin haaa.. ayyy çok beğendim nede yakışır tatlımaaa ayyy yesin onu teyzişleri. laa cemo korkarım kız büyürse resmini atan başına iş açasın kızın hahaha kısımızı çok yayınlama reklamdan uzak tut pirim yapmahahaha

hepsi de birbirinden güzel canımmm iyi günlerde sağlıklı mutlu giymeyi nasip etsin rabbim. ama ben en çok tulumunu o morlu elbiseyi pırıl pırıl tshortünü sonracığıma o kot elbisesini ayy sanırımm ben hepsini çok beğenmişimmm :D:D

yerim ben senin şortlarını elbiselerini çok güzel cicileriii varrrr bende kızıma ciciler alcam bendee bendeeee :)

al bebişş al sende all :D:D

hahahaay cemo alemsin haaa.. ayyy çok beğendim nede yakışır tatlımaaa ayyy yesin onu teyzişleri. laa cemo korkarım kız büyürse resmini atan başına iş açasın kızın hahaha kısımızı çok yayınlama reklamdan uzak tut pirim yapmahahaha

sağol emral deyzesiii du kıs belkim şöhret kapıları açılır bize hahahahaha

cemoşuummmm giymeye ödü
nçç alabiliremm hahaha

hay hayy gevezem istediğini alabülün hahaha

hepsi de birbirinden güzel canımmm iyi günlerde sağlıklı mutlu giymeyi nasip etsin rabbim. ama ben en çok tulumunu o morlu elbiseyi pırıl pırıl tshortünü sonracığıma o kot elbisesini ayy sanırımm ben hepsini çok beğenmişimmm :D:D

hahahahahaha sağol asimm darısı sana inşşş:D:D

DENEME16.JPG-391.jpg

Bunun rengine bittim, bunu bana verinnn :A Kıs nisa, sen ne şanslı bir kızsın, annen adeta genç kız edasında giydiriyor seni kıskanmıyim çatlarım felan dimi hahaha

Sağlıkla gül güle giyin teyzeşom:kiss:

Geri