niye kimse sesimi duymuyorrrrr

özlem hira

Yeni Üye
Üye
niye kimse sesimi duymuyorrrrr
ya derdimi sıkıntımı paylaşmaya geldim ama kimseye sesimi duyuramıyorum benide aranıza alın bana yol gösterin burda nasıl yazcam sıkıntımı derdimi nasıl anlatcam yavvv bende bebişşş istiyorummmm:deli:

Canım diger yazdıgın yerede yazdım biraz anlatırsan sana eminimki ben ve tüm gören meleklerimiz yardımcı olacaklardır.Sen yeterki sıkıntını anlat

Eger gerekli kontrollerini yaptirdiysan iyi bir jinekologa gittiysen cok dert etme cunku psikolojik olarak etkileniyorsun,aklindan cikar ve hayati olusuna birak.Surekli olarak bunu dusunursen ters tepki veriyormus beyin yani istemiyorsun diye algilayip gelebiligi onluyormus,bu konuda bildigim bu.Bende gerekli testleri yaptirdim,cok kafama takmadan bekliyorum.Bakalim zamani gelince olur..

ya bende bütün tetkikleri yaptırdım yumurta takibi falan yaptırdım ama kasımda 2yıl olacak korunmayı bırakalı hala yoookkk bu ay aşılama yöntemini denedik inş.olur bekliyorum artık adet günümü

Canim canini skma....

Streste büyük bi yan etki bu gibi durumlarda...

rabbim izin verirse sende kalirsin insallah hamile...

sen yine tedbirlei elden birakma cnm (doktor, testler..vs)

ve taktiri rabbime birak :)

Insallah gzl haberlerini aliriz cnm :)

teşekkür ederim cnm sağol bu siteyi tesadüf eseri buldum yazılanları okuyunca benimde buraya katılmam gerektiğini düşündüm ki doğru yapmışım yazdıklarınızı okuyunca moralim düzeliyor kendime geliyorum sağolunnnn

Merhabalar canım gebelik bölümümüzde senin gibi bebiş isteyen meleklerimiz var onların denediği yöntemler aralarında başarılı olanlar hatta şu anda doğum yapmış olanlar var.Oraya bakarsan eminim sana da yardımcı olacaklardır canım benim.İnşallah onlar gibi senin de güzel haberlerini en kısa zamanda alırız tatlım.Hoş geldin aramıza...

Geri