nolur iyi şeyler duymaya ihtiyacım var

Çiçek alsa değişecek mi herşey ?

Dünyanın çiçeklerini önünüze serse ama her türlü kötülüğü de yanında cabası olsa...

Güzel şeyler düşünün...Doğacak evladınızda o güzel , sıcak yuva içinde açsın dünyaya gözlerini .

Bu uzuntu neden cicek almadi diye degil.ben en basiti bir cicek diye ornekleme yaptim..ben hep alttan aldigim ve formezden geldigm ve her defasinda idare ettigim icin boyke oluyor..neden her mutlullugumu eksik yasayacakmisim ki onu anlamiyorm..

Aşk olsun şekerportakalı. Gördün dimi açtığın bir konu nelere mal oldu. Birisi bana " kalas " dedi :D:D. Yahu sende artık bunlara takmaktan vaz geç. Bu, dünyanın sonu değildir. Bak her zaman söylemem evet Ausencia'nın da belirttiği üzere, düşünceli erkeği bulmak zor :D:D Artı lütfen karnındaki bebeği düşün, sen daha malileiğinin başında şimdi bunlara takarsaaaaaaan :)

Biraz mutlu olmayı iste, azcık polyanna ol! Buna gerçekten şimdi ihtiyacın var. Allah, evladınıda sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin.

Sevgiler :)

Erkk milleti iste.kadin her seydeb feragat eder.. bebegine bakar her ihtiyacini karsilar .. kocasina hizmet eder.. gonlunu hos tutar bide ona evlat verir ama ufacik bisey bile cok gorulur kadina..

Erkekler bayanlar kadar ince şeyleri düşünemiyorlar boş yeremi çoğu erkek için odun tabiri kullanılıyor:D:D Şaka bir yana da şu an hamilelik psikolojisinin de etkisi ile aşırı duygusal bir dönemdesin inan bana bebeğini kucağına aldığın zamandan sonra çoğu şeyin kendiliğinden düzene girdiğini göreceksin boş yere üzülme üzülüp de bebişini de karnında etkileme lütfen... Biraz sabır ile eminim ki bu işin üstesinden geleceksin sen...Bak en azından eşin hediye almayı biliyor bırak doğacak çocuğuna alsın bir başkasına almasından çok daha iyidir ne demek istediğimi sanırım anladın:) Bunu düşünen erkek zamanla sana karşıda çoğu davranışını olmlu bir şekilde düzeltecektir.

Dusunecek.. dusunmek zorunda.. bizim yuUmuzden boyle oluyor.. biz hep idare ediyoruz gormezden geliyoruz.. biz bu sekildr devam ettikce erkekler de bunu yapmaya devam ediyor.. ben ona evlat veriyorum.. ve bir suru sikinti yasiyorum bunjn karsiligi degersiLik olmamali

Mutlu olmanın yollarını bilmezsen hayatı kendine zehir edersin. Kimse 4/4 lük mutlu olamaz ki.. Herkesin hayatın da sorsan farklı sorunlar vardır. Şu an sana göre bu sorun sana hayatı zindan ediyor ama lütfen elindekilerin kıymetini bil ve şükür et kimseden mükemmelliyetçi olmasını bekleme. Hediye almayabilir eşin peki başka hiçbir artısı yokmu yada hiçbir iyi tarafı?

Hediye alan bir eşin olsa bu sefer kafanı eminim ki başka şeylere takacaksın ve üzüleceksin o yüzden öncelikle kendini biraz rahatlatmaya çalış ve şunu samimi söylüyorum ki kimseye zorla birşey yaptıramazsın kimi eşine iç çamaşır hediye almaktan hoşlanır kimi eş benimki gibi mesela hayatta yanında ben bile kendime çamaşır alamam yani basit bir örnek vermek istedim. Herkesin kişiliği farklı olabilir. Eminim ki eşin zamanla evliliğiniz daha iyi bir oturmaya başalayıp tam bir aile olduğunuz da çoğu alışkanlıklarını da değiştirecektir.

Kac aydir hic bir gelisme olmadi... her sey alel acele oldu... icimde kalan cok sey oldu.. bu da son noktasiydi.. mesele sadece bana hamile oldgm icin hediye almamasi degil ki.. genel olarak boyle bir durum var.. artik gormezden gelemiyorm.. aile oldugumuz da bebek olacak ve biZ asla eskiai gibi olamica ve zaman ayiramiycaz birbirimize.. ve yapolan seyler de eskiai gibi heyxan vermicek ve cogu defa bebegimi tercih edip bicok seyden vazgecicem yine.. ve her sey zamannda guzel oluyor.. yeni evli gibi olamadim hic hissetmedim yani sadece hediye degil sorun..

Ben de evlendiğim sene bebek sahibi oldum ve bundan da asla pişman değilim çünkü dünyada ki hiçbir güzellik ve değer kendi canından kanından yavrunun önüne geçemez. Geriye dönme şansım olsa tekrar hemen anne olmak istermisin deseler bu soruya hiç tereddüt etmeden evet derim.Yaşanacak güzellikleri eşin ve yavrunla yaşamanın keyfini sürmen dileklerimle ...

Bu uzuntu neden cicek almadi diye degil.ben en basiti bir cicek diye ornekleme yaptim..ben hep alttan aldigim ve formezden geldigm ve her defasinda idare ettigim icin boyke oluyor..neden her mutlullugumu eksik yasayacakmisim ki onu anlamiyorm..

Alttan aldığınız ya da görmezden geldiğiniz örnekleri söylerseniz ona göre yorum yapabiliriz , örneğiniz hep çiçek olunca yazılanlarda hep çiçek böcek kıvamında kalıyor.
Yani bir kadın eşinden şiddet görse , aldatılsa , önemsenmese vs ... çiçek örneğini vermez ki ... meseleyi yazar.
Eşinizin daha büyük görmezden gelmeleri vaar ise onları konuşalım , vardır bir çıkış yolu .....

Erkk milleti iste.kadin her seydeb feragat eder.. bebegine bakar her ihtiyacini karsilar .. kocasina hizmet eder.. gonlunu hos tutar bide ona evlat verir ama ufacik bisey bile cok gorulur kadina..

Dusunecek.. dusunmek zorunda.. bizim yuUmuzden boyle oluyor.. biz hep idare ediyoruz gormezden geliyoruz.. biz bu sekildr devam ettikce erkekler de bunu yapmaya devam ediyor.. ben ona evlat veriyorum.. ve bir suru sikinti yasiyorum bunjn karsiligi degersiLik olmamali

Siz ona evlat vermiyorsunuz , beraber karar verip nasibinizde olan evladın hayatınıza girmesini bekliyorsunuz.
Ben ona evlat veriyorum düşüncesi asıl '' erkeği '' alıp olmadık bir yere koymak . İdare edin demiyorum ki size , tam aksine beklentilerinizi dile getirin .Ama dile getirmek başkadır , küstüm oynamıyorum diye köşeye çekilmek başka.İşte bende hemcinslerime bunu yakıştıramıyorum.

Kac aydir hic bir gelisme olmadi... her sey alel acele oldu... icimde kalan cok sey oldu.. bu da son noktasiydi.. mesele sadece bana hamile oldgm icin hediye almamasi degil ki.. genel olarak boyle bir durum var.. artik gormezden gelemiyorm.. aile oldugumuz da bebek olacak ve biZ asla eskiai gibi olamica ve zaman ayiramiycaz birbirimize.. ve yapolan seyler de eskiai gibi heyxan vermicek ve cogu defa bebegimi tercih edip bicok seyden vazgecicem yine.. ve her sey zamannda guzel oluyor.. yeni evli gibi olamadim hic hissetmedim yani sadece hediye degil sorun..

İsterseniz olur ... Evlilikte çocuk o eski heyecanları öldürecek demek bana göre şehir efsanesi sadece .... Heyecan , aksiyon , hareket asıl şimdi başlacak ve en önemlisi de huzur .
Yeter ki siz ve eşinizi bunun değerini bilin ve görün.
Bence sıyrılın karamsarlıktan , eşinizin elle tutulur bir ayıbı yok ...
Erkekler biz kadınlar gibi detaylarda boğulmaz .
Bizlerde onlar gibi net göremeyiz çoğu zaman .
Özelliklerimiz farklıdır ve bu farklılıklarla voltranı oluşturmaktadır mesele ...
Bence deneyin ... mutlu olmayı denemek bile mutlu eder insanı ,inanın.

Geri