1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Norlevo tablet hapı kullananlar var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar norlevo hapı nasıl kullanılıyor nelere dikkat etmek gerekiyor. Bir birlikteliğim oldu bugün ama ben nasıl kullanılacağı hususunda tereddüt yaşıyorum nelere dikkat etmeliyim arkadaşlarım ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar değerli misafirimiz,
    Selamlar sevgili hanımlar, korunmasız ilişkiye giren kadınlar için hayat kurtaran Norlevo Ertesi gün hapı hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Bu kutuda toplamda iki adet ilaç var kızlar. Kutuda bulunan ilk tabletin korunmasız şekilde girilen ilişkinin hemen akabinde alınması gerekiyor. Korunmasız ilişki sonrasında ilk 72 saat içinde mümkün olduğu kadar kısa süre içinde bu ikinci hapı almanız lazım. Bu ilacın da bir kaç yan etkisi var onuda belirtmeden geçemeyeceğim. Norlevo, mide bulantısı memede hassasiyet baş ağrısı kusma damla damla akıntı şeklinde kan olarak akıntı olduğu görünmektedir.

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız norlevo ( ertesi gün hapı ) | hamilemiyim

Norlevo tablet hapı kullananlar var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derma Roller kullananlar var mı kızlar

Derma Roller kullananlar var mı kızlar

Kızlar Derma roller isimli bir aparat var bunun sayesinde yara yanık sivilce izlerinden ve güneş lekelerinden kırışıklıklardan kurtululabileceği yazılmış. Acaba bu üründen hiç kullanan ol du mu tavsiye ediyor musunuz ?
  2. cyclo-progynova ilacını kullananlar var mı

cyclo-progynova ilacını kullananlar var mı

Kızlar adetlerim oldum olasıya düzensiz ve doktorum bu seferde bana cyclo-progynova ilacını verdi. Taha önceden de tarlusal diye ilaç kullanıyordum. Bu ilacı hiç kullanan oldu mu ? İşe yarıyor mu kızlar ne diyorsunuz.
  3. Norlevo hap gebeliği engellermi?

Norlevo hap gebeliği engellermi?

bu konu;norlevo hap nedir,norlevo hap hamileliği önlermi hakkında bilgiler vermektedir Norlevo doğum kontrol hapları arasında ertesi gün ilacı olarak bilinmektedir.Norlevo hap hakkında en çok sorulan sorulardan biri istenmeyen gebelikleri önlemede gerçekten etkilimidir?Norlevo hap doğru kullanıldığı taktirde ,istenmeyen gebelikleri önlemede en etkili ertesi gün hapıdır.Norlevo, acil korunma...
  4. Femara Tablet Kullananlar Yorumlarınıza İhtiyacım Var

Femara Tablet Kullananlar Yorumlarınıza İhtiyacım Var

10 aydır doğal yoldan bebek istiyoruz ama olmadı. Doktora gittim femara adında bir ilaç verdi bana doktorum yumurtlamamda problem olduğunu söyledi ama bu ilacı kullanıp hamile kalan arkadaşlar var mı çok strese girdim acaba olacakmı bebeğim. Hamile kalabilecekmiyim? Femara kullandıktan sonrasında neler olacak aşaması nedir acaba?
  5. Norlevo ertesi gün hapı kullananlar acill yardım!!!

Norlevo ertesi gün hapı kullananlar acill yardım!!!

Arkadaşlar eşimle aramız çok iyi değil bende korunmayı tercih ediyorum. Yani şuan için bebek erken bir karar olur. Korunmak için aslında spiral taktıracaktım ama istemiyorum norlevo ertesi gün hapını duydum acaba ne kadar süre kullanabilirim bu hapı sınırı var mı? Ayrıca koruması garantili midir? Başka garanti bir korunma yöntemi varmıdır?

Sayfayı Paylaş