1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Normal den 3 gün erken regl oldum Hamilemiyim

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Normal günümden 3 gün erken adet oldum ama 2 gün sürdü bugün üçüncü gün çok az kan gelio anormal derecede halsizlik yaşıyorum. hamile olabilirmiyim?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Forumumuzda bulunan aşağıda ki linki inceleyebilirsiniz..
    Gebelik

Normal den 3 gün erken regl oldum Hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 25 martta reglı oldum ovulasyon günümde 3-8 mart arası hamilemiyim acaba

25 martta reglı oldum ovulasyon günümde 3-8 mart arası hamilemiyim acaba

hamilemiyim acaba merhaba cok sabırsızım 25 martta reglı oldum ovulasyon günümde 3-8 mart arası idi dolayısıyle hamile olup olmadığımı ögrenemezmıyım daha ne kadar bekliyecegım
  2. 6lı günlerde regl olunca

6lı günlerde regl olunca

merhaba , 6günlerde oruc tutmak istiyorum hem borclarım icin 7 gün var borc ama o dönem regl zamanıma geliyor 2-3 gün tutsam bir faydası olmaz di mi yani 6 gün tutunca tüm yıl gibi tutmus oluyoruz bu durumda ne yapmalıyım*
  3. Hamilemiyim üstüne mi gördüm neden regl olmuş olabilirim ?

Hamilemiyim üstüne mi gördüm neden regl olmuş olabilirim ?

Merhaba Bizim eşimle, ben adet olmadan 2-3gün evvel ilişkimiz oldu... normalde kendisi korunuyor... Adet oldum gibi ama bir tuhaflık var... leke şeklinde oldu... bir pet ancak kirlenmiştir... bu durum 4-5 gün sürdü ve bitti... Benim sorum şu... Hamile olabilirmiyim ??? Eczanedeki tesrlerden yaptım. Negatif çıktı... Gebeliğin erken dönemlerinde bu testler kesin sonuç verirmi... Acaba üstünemi...
  4. İlişkiye gireli 3 gün oldu Hamile miyim

İlişkiye gireli 3 gün oldu Hamile miyim

Erkek arkadasimla adetimden 4-5 gun sonra iliskiye girdik cinsel organimin uzerine bosaldi.Adet olmama yaklasik 22 gun var.iliskiye gireli 3 gun oldu kasiklarimda kasilma var. Hamile olma riskim var midir
  5. Yumurtlamadan 3-4 gün sonra birlikte oldum Hamilemiyim değilmiyim

Yumurtlamadan 3-4 gün sonra birlikte oldum Hamilemiyim değilmiyim

merhaba arkadaşlar ben yen üye oldum 19 haziranda adet oldum yumurtlama tarihim 2 temmuz ama biz 29 temmuz ve yumurtlamadan 3-4 gün sonra eşimle ilişkiye girdik adetime 2 gün var test yaptım negatif çıktı ama bir takım belirtiler hissediyorum çok nadir baş dönmesi ve kasık bel ağrısı gibi sizce testi erken mi yaptım

Sayfayı Paylaş