1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Nostaljik Gelinlik Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Nostaljik Gelinlik Modelleri konusu hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, kimi kadın kabarık, kat kat, işlemeler ve taşlarla dolu gelinliklerden ziyade, eski zamanlarda giyilen gelinliklerde olduğu gibi daha yalın ve düz gelinlikleri beğenebilir. Modacılar da bu tarz beğenisi olan müşterileri için nostaljik gelinlik modelleri tasarlıyorlar. Zaman zaman alevlenen nostalji modasıyla tasarlanan nostaljik gelinlik modellerinden bazılarını galerimizden sizlerle paylaşıyoruz...

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

2. muhammedalininannesi

muhammedalininannesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    15.güzel .. paylaşım için teşekkürler ..

Nostaljik Gelinlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nostaljik manzaralar...

Nostaljik manzaralar...

nostaljik manzara resimleri nostaljik manzaralar nostalji manzara resimleri nostalji manzaralar 0302
  2. nostaljik notlar

nostaljik notlar

1. AÇIK BİSKÜVİLER: Mahalle bakkallarında şimdiki gibi paketlenmiş bisküviler yoktu ya da lüks sınıfına giren birkaç marka da pahalı olduğundan pek tutulmazdı. Hemen her bakkal dükkânının giriş kapısının yanında ortalama 30X30X30 ebatlarında teneke bisküvi kutuları düzenli bir şekilde üstüste oturtulmuş halde dururdu. Bunların ön kısmında camlı bir kapakları olurdu. Kapak, içindeki...
  3. Nostaljik Gelinlikler

Nostaljik Gelinlikler

Bir zamanların gelinlerin giymiş olduğu gelinlikler bakın nasılmış:)Şu an belkide çok tuhafımıza giden bu modeller ve gelin makyajları o dönemlerde oldukça şık ve gösterişli olan modellerdi.Sizleri nostalji rüzgarına bırakarak eski gelinlik modeleriyle başbaşa bırakıyorum.
  4. Nostaljik Çok Şık Saç Modelleri 2014

Nostaljik Çok Şık Saç Modelleri 2014

şık saç modelleri, nostaljik saç modelleri, nostaljik saçlar Sevgili melekler, moda dediğiniz nedir ki? Değiştir değiştir başa getir. Zaten dön dolaş eskilere el atılmak zorunda kalınıyor. Modacıların da işi zor :D:D Şunu demek istiyorum ki, moda kavramı yıllar sonra başa dönmekten oluşuyor. Şimdilerde de yine nostaljik saçlar çok moda. Özellikle ünlülerin saçlarında gördüğümüz bu nostaljik...
  5. Nostaljik Yemek Ortamları İçin Eskitme Tarzı Yemek Odası Takımı Modelleri

Nostaljik Yemek Ortamları İçin Eskitme Tarzı Yemek Odası Takımı Modelleri

Nostaljiyi evinde yaşatmak isteyen birçok kişi vardır. Hani deriz ya oh o eski mobilyalar, ah o eski kalitedeki eşyalar diye iç geçiririz. İşte tam da bu noktada eskitme görünümlü mobilyalar devreye girmektedir. Son senelerde zaman zaman karşımıza çıkarak bize evimizde sanki uzun seneler önce almışız havasını yaşatan o eski mobilya türleri sevdiklerimizle vakit geçirirken de eski anılarımızı...

Sayfayı Paylaş