1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nub Teorisi ya da başka bir yöntemle bebeğimin cinsiyeti nedir yardımcı olur musunuz bana da

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

dogum tarihim: 15.07.1981 son regl tarihim: 10.12.2010 buna göre bebeğimin cinsiyeti nedir?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

3. Burcubayburtlu

Burcubayburtlu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba bugün tam tamına 12 haftalik bebisim cinsiyeti hakkinda yardımcı olablr msnz

Ekli Dosyalar:

4. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    151
    Ödül Puanları:
    63
  5. Burcubayburtlu

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tekrardan aydınlık olarak cekmeye calistim ama sizce su an ne gözüküyor yorumlariniz icin teşekkürler < Konu Resmi..>

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 27 Ocak 2017
  6. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    151
    Ödül Puanları:
    63
    evet şimdi daha iyi bebeğin cinsiyeti kız . sağlıkla gelsin inşallah

7. Burcubayburtlu

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tekrardan merhaba bebeğimizin yeni ultrasyon görüntüsünü aldik bugün ama hala kendini gostermedi Ogrenemedik bi türlü cinsiyetini su an cinsiyeti gözüküyor cok merak ediyorum
    < Konu Resmi..>

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 30 Ocak 2017
  8. HemşireniZ

HemşireniZ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba, görsellerinizin değerlendirilebilmesi için resmin net çıkıntının ayrıntılı görünmesi gerekmektedir. Görselde çıkıntı görünmüyor .

Nub Teorisi ya da başka bir yöntemle bebeğimin cinsiyeti nedir yardımcı olur musunuz bana da konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nub teorisi ile cinsiyet nasıl belirlenir ?

Nub teorisi ile cinsiyet nasıl belirlenir ?

Yüzyıllar boyunca , cinsiyetin belirlenmesi için çeşitli metodlar uygulanmıştır. Bebeğin cinsiyeti nin tahminin de kullanılan yöntemlerin çoğunun herhangi bir bilimsel dayanağı yoktur. Bebeğin cinsiyetini belirme de , son günler de ilginç bir yöntem konuşuluyor. Nub teorisi . Bu teori nin % 88 cinsiyeti belirlediği iddia ediliyor. Gebeliğin 12- ve 14 . haftasın da bu teori ile bebeğin...
  2. Nub teorisi ile cinsiyet doğru çıkıyor mu kızlar

Nub teorisi ile cinsiyet doğru çıkıyor mu kızlar

Nub teorisi ile cinsiyet belirleme yöntemi diye bişey varmış şimdi ben ultrason da çıktı aldım bu elimde bunun acaba sizlere gönderimini nasıl yapacağım ve doğrulup payı nedir nereden nasıl göndereceğim sizlere bu çıktıyı. Doğru çıkanlar var mı nası bakılıyo ki ?
  3. Bebegimin cinsiyeti?? Nub Teorisine göre nedir kızlar

Bebegimin cinsiyeti?? Nub Teorisine göre nedir kızlar

Nub teorisine göre bebeğimin cinsiyeti nedir. Selamlar arkadaşlarım ben aranıza yeni katıldım. Sizlere resim atıyorum ultrason resmine göre cinsiyet tahmini rica ediyorum. 14+3 günlük. Sizce bebegim nub teorisine göre ne?
  4. Nub teorisine göre bebeğimin cinsiyetini tahmin edebilir misiniz ?

Nub teorisine göre bebeğimin cinsiyetini tahmin edebilir misiniz ?

merhaba ben bebeğimin usg kağıdına tekrar bakarken bir hafif cıkıntı gördüm işaretledim yerini acaba erkek olabilirmi dikkatli bakınca görünüyor ama emin değilim sormak istedim tsklr

Sayfayı Paylaş