1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

numeroloji ne biliyomusun? bence bi bak!

Konu, 'Burçlar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

numeroloji ne biliyomusun? bence bi bak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Numeroloji Nedir? hakkında bilgiler burada

Numeroloji Nedir? hakkında bilgiler burada

yıldızname gerçekmi Hayat çizgimiz olan numeroloji, yaşam çarkımızda bizleri nelerin beklediği konusunda nasıl yardımcı olur? Bu dünyaya geliş amacımız ve hayata bakış açımızda etkileri nelerdir? Bu tarzda soruları zaman zaman kendimize sormuşuzdur. Bu tarz sorulara cevap alabilmek için başvuracağımız, pek çoğumuzun ilgisini çeken konulardan birisi; sayıların ilk dünyaya gelişi ile başlayan ve...
  2. Kendine iyi bak demeden bi düsünün bence

Kendine iyi bak demeden bi düsünün bence

Kendine iyi bak. - nereme bakiyim, üstümde başımda bi şey göremedim ben... ya da - kendine iyi bak. - sagol aslanım, görüşürüz. sen de benim kendime baktığımdan daha iyi bak. - kendine iyi bak. - olur, soylerim. - kendine iyi bak. - evde ayna yok. - kendine iyi bak. - dusuk ihtimal ama bakarim. -kendine iyi bak -bakarım koçum senin gözün kalmasın yeter. - kendin' e iyi bak. - kendin...
  3. Paintle neler yapılabilirmiş bi bakın bakim

Paintle neler yapılabilirmiş bi bakın bakim

???????? - ??????????? ???????? burdan
  4. Numeroloji Nedir?

Numeroloji Nedir?

meleklerle yaşamak sayıların anlamı numeroloji, nedir, ne demektir, anlamı, sayıbilim, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Kime sorsanız bir uğurlu sayısı vardır.Ya da takıntılı olduğu bir numara.Bazı ülkelerde 13 sayısından çok çekinilir.Öyle ki ,hiçbir hotel, motel, yat, kat, apartman ister 10 katlı, ister 50 katlı olsun, resmi binaların dahi, 13. kat yok...

Sayfayı Paylaş