Nuray Sayari 2012 yılı Tüm Burçların Yorumunu Yapıyor....

minikeller

minikeller

Yeni Üye
Üye
Nuray Sayari 2012 yılı Tüm Burçların Yorumunu Yapıyor....
Nuray Sayari Koc Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Koçlar 2012 yılı boyunca evlilik,ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda sorumluluklarınız ve testleriniz olacak.Evliyseniz yeni sorumluluk alabilir,ilişkilerinizin sağlamlığını gözden geçirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz.Evliliklerinizin gerçek bir temel üzerine kurulu olup olmadığı bu 2.5 yıl içinde yaşadığınız olaylarla ortaya çıkacak.Bekarsanız ilişkilerinizin sorumluluklarını üstlenmek ve ciddi bir platforma taşımak için uğraşacaksınız.Belki de evlilikten korkuyorsunuz ve şu ana kadar kaçtınız ama önünüzdeki günlerde belki de ilk defa sorumluluk almaya açık olacak ve evlilik kararını düşünmeye başlayacaksınız.Mayıs ayı mart ayı doğumlu Koçlar için ilginç bir ay olabilir.Dramatik kişilik değişiklikleri,hayatınızın tam anlamıyla değişmesi,içinizdeki özgürlük ve farklılık isteğinin yoğunlaşması yaz aylarında hayat yönünüzün ve beklentilerinizin değişmesine yol açabilir.Ayrıca bu yıl,her türlü olumsuzluk karşısında korunacak,beklenmedik iyiliklerle karşılaşacaksınız.Haziran ayında Koç burcunun mart ayında doğanları için oldukça şanslı bir dönem başlıyor.Ağustos’un ortalarına doğru çok önemli fırsatlar ayağınıza gelecek.Kendinizi geliştirmek,ruhunuzun ihtiyaçlarını önemseyecek seçimlerde bulunmak için harika bir dönem.

Ocak ayında iş hayatınız oldukça hareketli olacak. Yeni yıla aile hayatınızda beklenmedik oluşumlarla merhaba diyebilirsiniz.İşlerinizin yoğunluğu,kariyer hayatınızın aktif olması,beraber yaşadığınız insanlarla aranızda gerginliklere neden olabilir.Ya da aile hayatınızda beklenmedik olaylar,iş hayatınızı zor bir şekilde etkileyebilir.Aklınız onlarda kalarak iş yapmak zorunda kalabilirsiniz.Yine de patronlarınız veya üstlerinizle ilişkileriniz sizi olumlu yönde etkileyecek yalnız kendinizi yanlış ifade etmekten kaçınmalı,bu dönem yapacağınız anlaşmalarda her şeyi iki kere kontrol etmelisiniz.16 Ocak’tan sonra rahatlayacak,görüşmelerinize ve kendinizi ifade etmeye kaldığnız yerden devam edeceksiniz.Ocak ayını iş alanında iyi değerlendirmelisiniz.

Şubat ayında sevgi ve ilişkilerinizde kendinizi geri plana çekme,platonik takılma,gizli ilişkiler peşine düşme veya var olan ilişkilerinizde bir soğukluk ve fedakarlık görülebilir.Yine bu dönem arkadaşlarınız veya dahil olduğunuz gruplar sizi destekleyecekler.14 Şubat ve sonrası organizasyonlar,davetler ve grupları içeren her tür aktivite için uygun bir dönem.Ayrıca yeni tanışacağınız insanlar iş hayatınızda önemli kapıları aralayabilirler. 18 şubat sonrası sağlığınıza dikkat etmeli,aşırı şeker yüklü ağır yiyeceklerden ve içeceklerden uzak durmalısınız.Enerjinizde düşme görülebilir.

Mart başı sosyalliğiniz artmaya başlıyor.14 marttan sonra aşk ve eğlence hayatınızda ters giden ve bocaladığınız sorunlar ortadan kalkacak.Yeni bir aşk için iyi etkiler altındasınız.Tiyatro,sanat,spor,hobiler ve kendinizi gösterdiğiniz bir işle uğraşıyorsanız 12 mart ve sonrası yaşadığınız sorunlar,aksilikler ve ertelenmeler düzelmeye başlayacak.20 mart ve onu takip eden iki hafta boyunca girişimleriniz ve atılımlarınız için şanslı bir dönem başlıyor.Planlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz. Yine bu günlerde fiziksel enerjiniz had safhada olacak,kendinize ve sağlığınıza iyi bakacaksınız…

Nisan ayında bir yandan hayatınızla ilgili konularda atılımlarınız devam ederken diğer yandan maddi konularda kazanımlarınızı arttıracaksınız.Önemli bir anlaşma,zam veya ücret artışınız olabilir.17 nisan ve onu takip eden 3 hafta maddi konularla ilgili anlaşma ve sözleşmelere imza atmamalı,pahalı ve lüks alım satımlarından uzak durmalısınız.Aynı hatalara düşmemek için uğraşmalısınız.24-26 Nisan arası iş alanınızda en dikkat etmeniz gereken dönemlerden bir tanesi.Sorumluluklarınızın artması sizi isyankar ve sabırsız bir döneme doğru sürükleyebilir.Davranışlarınız ve sabırsızlığınızla kendi yaptığınız kalenizi kendiniz yıkabilirsiniz. Artan sorumluluklarınız,beklenmedik olaylar ruh sağlığınızı olumsuz etkileyebilir.Yine bu dönem sağlığınız için gereken önemi almanız gerekecek.

14 mayıs ve sonrası maddi kazançlarınız ve sahip olduğunuz değerleriniz alanında kendinizi göstermeye başlıyor olacaksınız.21 mayıs ve sonrası yakın çevre,akraba,kardeşler,komşularınızla olan ilişkilerinizde kendinizi ortaya koyacaksınız.Ayrıca bu dönem onlarla ilişkileriniz çok iyi olacak. Yine 21 mayıs ve sonrası iletişim,bilgisayar,teknoloji,satış,pazarlama alanlarınız aktive olacak.18 mayıs-23 mayıs arası işiniz,sorumluluklarınız ve hayat görüşünüz arasında zorlanabilirsiniz.İçinizde çok fazla şey yapma,farklı alanlara gitme isteği yaşarken,hayat size bunu yaptırtmayabilir.İlk dönem(mart ayı) doğumlu Koçlar için dramatik kişilik değişiklikleri,hayatın tamamıyla değişmesi,farklı alanlara kayma isteği,özgürlük duygusu gibi etkiler 25 mayıs itibariyle ön plana çıkacak.

1 haziran ve sonrası iş ve hizmet alanlarınızda işleriniz daha düzenli ve tıkır tıkır akacak.6 haziran ve sonrası yine ilk dönem koçlar için harika bir dönem başlıyor Bu dönem, hayattan alacağınız keyif ve zevkler artacağından kilo almaya meyilli olacaksınız .21-22 haziran günleri ev hayatınız yine karışabilir.Zorlanmalar,sabırsızlık,kolay öfkelenme veya umduğunuzla karşılaşmama gibi etkiler altında olacaksınız. 22 haziran ve civarı olumsuz bakış açınız ve düşüncelerinizle depresyona karşı hazırlıklı olun.Herşeyin hemen olmasını ve istediğiniz şekilde şekillenmesini bekleyemezsiniz..26 haziranda iş hayatınızda beklenmedik sorunlar,hassaslıklar ve sonlanmalar görülebilir.Gergin geçecek birkaç güne dikkat edin.

14 temmuzda ev veaile hayatınızda bir takım başlangıçlar,yeni kararlar alabilirsiniz.Evli olanlar bu birkaç gün dikkatli olsunlar.Bekarlar kendi ev hayatlarıyla ilgili yeni kararlar alabilirler.26 temmuz evli ve ciddi ilişki taşıyanlar için yine riskli bir tarih.Özellikle ilk dönem koçlar için… Ağustosun sonlarına doğru özel yaşantınızın iş hayatınızı etkilemesine izin vermemelisiniz. Özellikle 21 ağustos gibi eşinizin veya sevgilinizin ailesiyle çatışmalarınız olabilir.25 ağustos ve onu takip eden 3 hafta sağlığınızı yeniden gözden geçirmeli ve nükseden hastalıklarınızı takibe almalısınız.

Eylül ayı çok çalışacağınız ve çalışmalarınızdan verim alacağınız bir gün olacak.Ortaklaşa işlerinizde ve mali durumunuzda harcamalarınızı bir şekilde dengeye oturtmayı başaracaksınız.15 eylül ani ve beklenmedik fırsatlar yakalayabilir,hayat size ansızın yeni çıkarımlar sunabilir. Eylül sonu ve ekim başı özel hayatınızla ilgili konularda çözümcül,anlayışlı bir yapı sergileyeceksiniz.Her tür danışmanlık,sorunlarınızı konuşma üzerine iyi bir dönem olacak…

07 ekim ve sonrası banka,kredi,faiz,ortaklaşa harcamalarınızda sorunlar oluşabilir.40 gün kredi almaktan,borç yapmaktan ve kredi kartlarınızı rahat bir şekilde kullanmaktan kaçınmalısınız.

Kasım ayı eski aşklarınızdan haber alabilir,var olan beraberliklerinizde sevginizi rahat ifade edemeyebilirsiniz.Bu etki 20 kasıma kadar sürecek sonrasında rahatlayacaksınız.

05 aralık gibi seyahatler,yolculuklar,kendinizi geliştireceğiniz konular önemli olmaya başlayacak.Fikirlerinizi işinizde kullanmak üzere çoğaltacaksınız.

15aralık’a kadar anlaşma ve sözleşmelerinizi imza atmaktan,görüşmeler yapmaktan korkmayın.21 aralık satış,pazarlama,reklam ve basın alanında çalışıyorsanız sorunlar yaşayacağınız veya beklenmedik durumlarla karşılaşabileceğiniz bir zaman dilimi olabilir.

Nuray Sayari Boğa Burcu 2012 Yorumu

Evet sevgili Boğalar 2012 yılı boyunca iş,hizmet ve sağlık alanlarınızda test edileceksiniz.İşinizden yeteri kadar memnun musunuz,yaptığınız şeyler içinize siniyor mu? Artık bazı şeyler sizin için miyadını mı doldurdu? Bütün bunları anlayacağınız ve kendinizi işinize ne kadar verdiğinizi ,sizi neyin mutlu edip etmediğini algılayacağınız bir yıl olacak.Hayatınızdan gitmesi gerekenler gitmeli,tarz ve alışkanlıklarınızda değişimlere hazırlıklı olmalısınız. Disiplinli olarak ve ruh sağlığınızı göz önünde bulundurarak atılan adımlar sizi gereksiz endişe ve kuruntulardan kurtaracak,enerjinizi temizleyerek kendinizi daha sağlıklı hissetmenize neden olacak.Siz bu alanlarda gereken sorumlulukları üzerinize almaya hazır olduğunuzda hayat size en güzelini sunacak.. 2012’da arkadaş,grup ve organizayonlarda başarı sizin.Sosyal çevrenizden faydalanacak,yeni insanlarla tanışacak,yeni kuracağınız arkadaşlık ve çevreden en güzel şekilde fayda sağlayacaksınız.

Yeni yıla satış,pazarlama,iletişim,bilgisayar,yazımla ilgili konularda ani gelişecek olaylarla merhaba diyorsunuz.Medya,eğitim,seyahatler ve hukukla ilgili işleriniz varsa bu konularda 16 ocak’a kadar imza atmamalısınız.Aynı zamanda bu yeniyıl akrabalarınız ve yakın çevrenizle ilgili konuları ani gelişmeler ve olaylarla hayatınıza taşıyabilir.15 ocak tarihinde (+,-3 gün) seyahat,dış ticaret,alım,satım,eğitim,medya,hukuk alanlarınızda yeni ve hızlı başlangıçlarınız olabilir.20 ocak sonrası kariyer ve iş hayatınız hareketlenmeye başlayacak.Kendinizi toplum içinde çok iyi hissedeceksiniz.

Şubat ayı kariyeriniz adına çok güzel gelişmelerle karşılaşacağınız harika bir ay olacak.Tanışacağınız yeni insanlar,bulunacağınız yeni çevreler size ideallerinize dair yeni kapı açacaklar.17 şubat’ı bir kenara not edin.Muhteşem bir gün olabilir.

Mart ayında işten elde edilen gelirlerinizde artış,zam,terfi gibi konular gündeme gelecek. Aralık sonu itibariyle ters giden veya ertelenen ailevi işleriniz veya ilişkileriniz 12 mart itibariyle düzelmeye başlayacak.Yine bu tarihten sonra sevgilinize veya eşinize sevginizi göstermekte zorlanabilir,kimsenin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz.Aşk hayatınızda fedakarlık ön plana çıkabilir.Ayrıca gizli saklı ilişkiler peşinde koşabilirsiniz.15 mart ve onu takip eden 2 hafta boyunca arkadaşlarınızla,dahil olduğunuz gruplar,dernekler veya organizasyonlarda güzel başlangıçlar yaşayabilirsiniz.21 mart ve sonrası iş hayatınızda arkanızdan dönecek dolaplara karşı dikkatli olmalı,sizinle uğraşanlara açık vermemelisiniz. Bu 2-3 haftalık dönemde, enerjinizde düşüşler görülebilir.Sağlığınıza ve kendinize çok dikkat etmeniz gereken bir dönem,hastalıklar bu dönem sizi rahat yakalayabilir,önleminizi alın…

Nisan ayının başında sosyalliğiniz artabilir,insanların dikkatini üzerinize çekebilirsiniz.Bekarsanız karşı cinsi etkilemeyi başaracaksınız 14 nisan ve onu takip eden bir iki hafta boyunca kadersel bir takım olaylarla karşılaşmanız ve olaylara müdahele edememeniz görülebilir.17 nisan-13 mayıs arası kişisel girişimleriniz ve hayatınıza dair önemli kararlar vermemeli,anlaşmalarınız varsa imza atmamalısınız.Yine bu dönem kendinizi yanlış tanıtmamaya özen gösterin

Mayıs ayının ortalarında planlarınızı ve girişimlerinizi gerçekleştireceğiniz,hayatınıza yeni bir yön vereceğiniz bir dönem başlıyor.Herşey lehinize olacak,bu dönemi es geçmeyin. 18-23 mayıs arası yine varsa çocuklarınızla,yoksa aşk hayatınızda mücadeleleriniz devam edecek.İyimserlik ve dikkatli olmak arasında kalabilir,kendinizi çok fazla zorlayabilirsiniz

Haziran ayında sağlığınızla veya başkalarının sağlığıyla ilgili farklı ve değişik deneyimler sizi bekliyor olabilir.Ruhani konulara yönelebilir,ruhunuzu geliştirecek deneyimlerin peşinden koşabilirsiniz.Haziran ortasında enerjiniz yüksek akabilir.Çekiciliğiniz yüksek olacak,aşk hayatınızı hareketlendirecek eğlenceler,aktiviteler ve planlar peşinde olabilirsiniz.14 haziran ve sonrası maddi konular ön plana çıkacak.Kazançlarınızı arttırmanın,bütçenizi ayarlamanın yolunu bulacak,kendinizi güvende hissedeceksiniz.21 haziran günü beklenmedik olaylar yüzünden ortaya çıkacak para harcamalarına karşı dikkatli olun.26 haziran fikirsel karşıtlıklar,iş hayatınızı etkileyecek konuşmalar ve yanlış anlaşılmaları tetikleyecek durumlara karşı uyanık olmalısınız.Yine bu günler ,seyahatlerde ve uzak yolculuklarda,akrabalarınızla veya yakın çevrenizle ilgili konularda zorluklar ve sıkıntılar yaşayabilirsiniz..

11 temmuz civarı yakın çevreniz,akraba,kardeşleriniz,komşularınızı ve sevdiklerinizi işin içine alacak yeni ve ani gelişmelere tanık olabilirsiniz .26 temmuzda iş hayatınızdaki gerginliklerin sağlığınızı olumsuz etkilemesine izin vermeyin.Belki de aniden oluşacak bazı olaylar,işinizi gücünüzü etkileyebilir.

Ağustos ayına yine biraz zorlanarak başlayacaksınız. 10 ağustos’tan sonra ev ve aile meseleleri daha çok gündeminizde olacak.Yer değişiklikleri,ev alım,satım,kiralama gibi işlerle ilgilenebilir,eviniz ve aileniz için uğraşabilirsiniz. 20 ağustos-14 eylül arası eski aşklarınız yeniden gündeme gelebilir,onlardan bir şekilde haber alabilirsiniz.Var olan ilişkinizde yanlış anlaşılmalara ve yanlış ifadelere dikkat etmelisiniz.Özellikle 26 ağustos’ta önem verdiğiniz bir iş,seyahat veya ticaret çeşitli engellere takılabilir,şartlar tarafından kıstırıldığınızı düşünebilirsiniz.

18 eylül’de yeni fırsatlar ve işlerle karşılaşabilir,arkadaş ve grupsal aktivitelerden fayda görebilirsiniz. 23 eylül ve birkaç gün iş hayatınızdaki stresler sinir sisteminizi olumsuz etkileyebilir aman dikkat…

02 ekim aşk veya evlilik hayatınız tavan yapabilir.Uzun dönem flört edenler ilişkilerini bir üst aşamaya taşımaya hazırlanabilirler.07 ekim ve 40 gün boyunca ilişkileriniz hayatınızda önem kazanmaya başlayacak.Biraz sevginizi ifade ederken zorlanabilirsiniz.Eskiden yaşadığınız hatalara düşmemeli,kendinizi ve ilişkilerinizi sağlıklı bir şekilde gözden geçirmelisiniz. 23 ekim tarihinde kendi kafanıza göre hareket etme isteği,partnerinizle gerilim yaşatabilir

06 kasım ve onu takip eden haftalarda ortaklı işlerinizde yeni karar ve başlangıçlarınız için uygun ortamlar bulabilirsiniz,yine ilişkilerinizde yeni karar ve başlangıçlar yapmak için uygun bir dönem olacak.

20 kasım’a kadar ortaklı işlerinizden istediğiniz randımanı alamayabilirsiniz.Ay sonu ortaklaşa gelirlerinizde çözüme yönelik işler içinde olacaksınız. Kasım ve aralık aylarında eğer çok aciliyeti yoksa ameliyat veya operasyonlardan kaçınmanız gerekecek.Ayrıca riskli ve tehlikeli aktivitelerden uzak durmalısınız.

Yine aralık başı banka,kredi,faiz,vergi,nafaka gibi konular ön planda olacak.Aralık sonundaki ay tutulması en çok parasal konularda sizi etkileyecek.Ay sonu maddesel dengenizi iyi sağlayın.


Nuray Sayari İkizler Burcu 2012 Yorumu

Sevgili İkizler 2012 yılındal kariyeriniz parlayacak,işinizde kendinizi gösterecek önemli şanslar yakalayacaksınız.Hiç olmadığı kadar toplum önünde olmak,insanlara hizmet etmek ve değişik ortamlarda yer almak isteyeceksiniz.Çalışan ve kariyeri için uğraşanlar mücadelelerinin mükafatını güzel bir şekilde görecekler...Eğer yeni bir iş arayışı içindeyseniz,işinizi değiştirmek veya yeniden yapılandırmak istiyorsanız şans sizin için çalışacak. Aşka ciddi yaklaşmak,hayatınızda önemli kararlar almak,çocuklarınızın sorumluluklarıyla uğraşmak hayattan aldığınız zevki bir parçada olsa kısabilir ama yine de bu konularla ilgili çok önemli bilgiler edineceksiniz. Sevdiğiniz insan veya çocuklarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz.Bekar olan İkizler,kendilerinden yaşlı veya genç bir partner seçebilirler.Lay lay lom başlayan bir ilişki dahi alınan sorumluluklarla ciddiye dönüşebilir.Kendinizi ifade edeceğiniz konularda yaratıcılığınızın engellendiğini düşünebilirsiniz. Zorlandığınız etkileri aşmak için kendinizi işinize,hobilerinize daha fazla vermek size beklemediğiniz başarılar kazandırabilir. Mayıs ayında doğan İkizler,Haziran ayı itibariyle çevreniz ve arkadaşlarınız değişmeye başlayacak.Belki de değiştireceğiniz ev veya iş yüzünden bu etkiye maruz kalacaksınız.Bu değişecek olan çevre size yeni açılımlar ve yeni işler kazandırabilir.

Yeni yıla para evinizdeki ay tutulmasıyla giriş yapacaksınız.Beklenmedik masraflar veya ödemelerle ilgili sorunlar yeni yılı istediğiniz gibi geçirmenize engel olabilir.Bu alanlardaki sorunlarınız 16 ocak’tan sonra düzelmeye başlayacak.Kredi veya borç alacaksınız 16 ocak’tan sonra almaya çalışın.18 ocak itibariyle kariyeriniz ve iş hayatınız aydınlanmaya ve güzelleşmeye başlıyor.20 ocak sonrası daha çok seyahatler,ticaret,eğitim,medya,yabancı ortaklı işler alanlarınız aktive olmaya başlayacak. Yine bu günlerde eşinizin akrabaları ve kardeşleriyle daha çok vakit geçireceğiniz bir dönem olacak.Ocak sonu kendi akrabalarınız ve eşinizin akrabaları arasında gerginlikler yaşanabilir

Şubat ayı kendinizi iyi hissedeceğiniz ve işinizle ilgili güzel gelişmelerin olacağı bir ay olacak.17 şubat şanslı bir gün.

Mart ayında kariyeriniz oldukça aktif olacak.Çalıştığınız yerde kadın erkek herkesle iyi anlaşacaksınız. 12 mart’tan sonra son birkaç aydır zorlandığınız akrabalık,kardeşlik ilişkilerinizde olumsuzluklar ortadan kalkacak.30 mart ve birkaç gün boyunca aşk hayatınızda gerginlikler yaşayabilirsiniz.Çocukları olanlar onlarla ilgilenmek durumunda kalabilir.

11 Nisan itibariyle sevginizi yeteri kadar gösteremeyebilir,sevdiğiniz insanın sizi anlamdığını düşünerek içinize çekilmeler yaşayabilirsiniz.Yalnız kalmak isteğiniz artabilir ya da gereksiz fedakarlıklarda bulunabilirsiniz.Yine bu dönem platonik ve gizli saklı aşklar yaşamanız muhtemel.08 nisandan sonra yine ailevi konularda sorumluluklarınız artacak.Kendinizi dibe vurmuş hissedebilirsiniz.14 nisan ve sonrası yeni tanışacağınız insanlar,katılacağınız davetler veya grupsal aktiviteler hayatınız için önemli olmaya başlayacak.Yeni başlangıçlar gündeme gelebilir17 nisan’dan sonra geçmiş dönem yaşadıklarınız ve gözden kaçırdıklarınız ortaya çıkabilir.Kendinizi yorgun ve halsiz hissedebilirsiniz.24-26 nisan arası aileniz ve işiniz arasında bocalayabilir,asi ve isyankar tavırlarınızla sevdiklerinizi üzebilirsiniz.İş hayatınızdaki değişimler ev hayatınızda kendinizi huzursuz hissetmenize neden olabilir.Nisan sonu geri planda durmanız ve enerjinizin tam olarak çalışmaması insanların arkanızdan konuşmasına ve yine arkanızdan iş çevirmesine neden olabilir.

14 mayıs ve 2 hafta boyunca kadersel bir takım olaylar hayatınızda etkili olacak.Herşeyi geldiği gibi yaşayın. 18-23 mayıs arası evinizdeki sorumluluklar,işinizdeki gelişime engel olabilir. 21 mayıs ve sonrası sizin döneminiz başlıyor.Maddi konularda önemli kazançlar elde edebilirsiniz.Bu dönem herkes sizi konuşuyor olacak.28 mayıs ve sonrası sosyal çevreniz ve bağlı olduğunuz gruplarda önemli değişiklikler görülecek.Belki de evinizi veya işinizi değiştirecek ve yepyeni insanlar ve çevreye kavuşacaksınız.

Haziran ayında bu tanışacağınız insanlarla beraber çok önemli fırsatlar yakalayabilir,arkadaşlarınızdan istediğiniz yardımı ve güzelliği görebilirsiniz.06 -14 haziran arası fırsatları kaçırmayın ve her anlamda şansınızı değerlendirin.26 haziran (+,-) 3 gün eşinizin veya sevgilinizin maddi durumuyla ilgili gelişmeler etrafınızı saracak.Bugün ailesel ve maddi anlamda zor bir gün olabilir.

11 temmuz civarı maddi konularda yeni açılımlar yakalayabilirsiniz.Beklenmedik bir para elinize geçebilir veya yapacağınız yeni anlaşmalarla kendinizi garanti altına alabilirsiniz. 26 temmuz aşk hayatınızda kopmalar,sorunlar ve ciddi çekişmeler görülebilir.Ne düşüneceğinizi bilemeyacağiniz bugün sinirli davranışlar sergilemekten kaçınmalısınız.

Ağustos ayında ev ve aile hayatınız önemli olacak.Evinizi güzelleştirmek,tadilat,dekorasyon,tamirat gibi işlerinizi sorun çıkmadan halledebilirsiniz.Evinizde vakit geçirmek,dost ve arkadaşlarınızı ağırlamak ön planda olacak.Yine bu günlerde ,aşk hayatınızda durgunluk ve bitişler yaşayabilir,çocuklarınız varsa onlar yüzünden eliniz kolunuz bağlanabilir.20 ağustos ve 3 hafta boyunca ailesel konuşmalar,geçmişi anmak gibi etkilerle dolu olacaksınız.Ev alım,satım,kiralamadan uzak durun.

Eylül başı hayatınızın konusu aşk veya çocuklarınız olacak.Çocukları olanlar onlarla vakit geçirmekten hoşlanacaklar.Ailenizin hayata aynı pencereden bakıyor olması ve huzur sizi mutlu edecek.18 eylül günü iş hayatınız için mükemmel bir gün.Hiç beklenmedik teklifler,fırsatlar ayağınıza gelecek.Bugünü özellikle iş değiştirmek istiyorsanız iyi değerlendirin.

Ekim ayı çocuklarınız ve aşk hayatınızla sorumluluklarınızı bileceğiniz güzel bir dönem olacak .07 ekim ve onu takip eden 40 gün boyunca iş yerinizde çalıştığınız insanlarla olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.En iyi ilişkileriniz bile bu dönem bozulabilir.Ekim ayında çok çalışabilir,biraz isteksizce işinizi yapabilirsiniz. Ekim ve kasım ayında sağlığınızla ilgili konularda geri çekilmeler ve problemler görülebilir.Bu kendinizi yeteri kadar sevmemenizden ve önemsememenizden kaynaklı olabilir.İçsel stresinizi körükleyecek durumlardan uzak durmalısınız.Çok kendinizi yormayın.

Kasım ayı önemli anlaşmalar,konuşmalar ve görüşmeler gündeme gelecek.Kendinizi gösterecek ve bunun sonucunda dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.Çok çalışmanızla takdir alacaksınız.Ama yukarıda da dediğim gibi kendinizi çok fazla yormamanız gereken bir dönem.

05 aralık ve sonrası ortaklı işleriniz varsa çok güzel açılımlar yakalayabilirsiniz. Yine bu gün ve iki hafta boyunca evlilik kararı,ilişki başlatma,sonlandırma ve taşınma veya ilişkinizle ilgili yeni kararlar alacağınız bir dönem olacak.21 aralık’ta hayatınızla ilgili kritik kararlar vermeniz gereken bir dönem olacak.Özellikle Burcun son günlerinde doğanlar bu döneme dikkat etmeliler…


Nuray Sayari Yengec Burcu 2012 Yorumu

Sevgili yengeçler 2012 yılı,yabancı ortaklı işler,medya,eğitim,hukuk,yayıncılık,seyahat alanlarında süper fırsatlarınız olacak.Yurtdışı seyahatlerinizde göreceğiniz yerler ve kültürlerden etkilenecek,bakış açınızı değiştirecek kararlar alacaksınız.Öğrenmeye ve öğretmeye açık bir yıl olacak.Eğer medya ve basın işinde çalışıyorsanız bu yıl işinizde harikalar yaratabilirsiniz.Bir şeye inanmaktan çok bileceksiniz.Aile yaşantınız sorumluluk verici,sıkıcı ve bunaltan etkilere sahip olabilir,hiç olmadığı kadar bu konularda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz.Evinizle ilgili tamirat,yeniden yapılandırma,ödemeler veya ailenizden bir insanın bakımını üstlenebilirsiniz.Çözemediğiniz içsel problemlerin çözüme ulaşması için dikkatleri kendinize çevirmeli,alışkanlıklarınızı ve davranışlarınızı gözden geçirmelisiniz.Yine de evlilik düşüncesi içinde olanlar biraz zorlanarak da olsa kendi ailelerini ve yuvalarını kurabilirler. Haziran ayında ilk dönem (temmuz doğumlu) yengeçler için harika bir kariyer dönemi geliyor.Bir kaç ay sürecek bu olumlu etkiyi es geçmeyin ve faydalanın

Yeni yıla hayatınızı veya özel hayatınızıbir anda değiştirecek olaylarla başlayacaksınız.01 ocak ve 3-5 gün ona yakın tarihte doğanlar bu değişimden ve olaylardan en fazla nasibini alacak olan kişiler. 15 ocaktan sonra özel hayatınızla ilgili önemli başlangıç ve kararlar alabilirsiniz.Düzenli ve süregelen bir ilişkisi bulunanlar evlilik kararı alabilir veya ortada hiçbir şey yokken bir anda kendilerini bir aşk ve uzun süreli ilişki içerisinde bulabilirler.16 ocak ve sonrası yeni iş teklifleri ve anlaşmalar gündeme gelebilir. 18 ocak sonrası yabancı ortaklı işler,hukuk,eğitim,medya,ticaretle ilgili işleri olanlar gökyüzünden olumlu etkiler alacak ve kendilerini her anlamda geliştirecek işler yapacaklar.Ay sonu ortaklaşa giderler,banka,kredi ve eşin ya da sevgilinizin para konuları ön planda olacak.

14 şubat itibariyle başkalarının kaynakları,ödemeler ve ortaklaşa kullanılan paralar alanınızda yeni atılım ve başlangıçlarınız olabilir.17 şubatta yapılacak olan bir gezi,seyahat,kurs,seminer gibi etkinliklerden fayda ve güzellikler göreceksiniz. Bir seyahat ya da eğitim sırasında tanımadığınız bir insanla karşılaşabilir,cömertliğinden etkilenebilirsiniz.Halihazırda bir ilişkiniz varsa bugün oldukça güzel bir gün olacak.

12 mart itibariyle para evinizde birkaç aydır yaşadığınız sorunlar geride kalmaya başlayacak.Harcamalarınızı ve gelirlerinizi rayına oturtmayı becereceksiniz.08 mart sonrası patronlarınız veya üstlerinizle ilişkileriniz çok iyi olmaya başlayacak.15 mart yine yabancı ortaklı işler,ticaret,seyahatler,eğitim,hukuk,medya alanlarınızda harika yenilikler yapabileceğiniz ve isteklerinizi ortaya dökebileceğiniz bir dönem olacak.

07 nisan ve sonrasında yine akraba ve kardeşlerinizle ilgili sorumluluklarınız artabilir.Tamamlanmamış bir konu veya olay yeniden hayatınızda önemli olmaya başlayacak.14 nisan ve onu takip eden 2 hafta kariyerinizle ilgili önemli başlangıçlarınız olabilir.Yeni teklifler,terfi,zam gibi güzel etkiler altında olacaksınız. 17 nisan-13 mayıs arası arkadaşlarınızla veya gruplarla olan iletişiminize dikkat etmelisiniz.Bu dönem eski arkadaşlarınızla görüşebilir,geçmişi yad edebilirsiniz. 24-26 nisan arası fikirsel olarak zorlanacağınız ve üzerinizde baskı hissedeceğiniz bir döneminiz olacak.Yakın çevrenizin sorumlulukları sizi yapmak istediğiniz şeyler konusunda isyana götürebilir.28 nisan yine ilişkiniz varsa aşk hayatınızda zorlanacağınız ve hassaslıklar yaşayacağınız bir gün.

Mayıs ayı organizasyonlar,grupsal aktiviteler,arkadaşlarınızla yapılacak planlar adına olumlu bir dönem. 18 mayıs ve civarında çok yapmak istediğiniz bir seyahat,iş veya eğitim bazı koşullar sonucunda ertelenebilir veya engellenebilir. 21 mayıs ve sonrası enerjiniz düşük olacağından kendinizi zorlayacak aktivitelerden ve planlardan uzak durmalısınız.Bu bir ay boyunca bol vitamin almayı ihmal etmeyin.28 mayıs ve sonrası kariyer ve iş hayatınızda beklenmedik değişimler ve olaylar yaşamaya hazırlıklı olun.Çok ani bir şekilde iş ve kariyer değişiklikleri yaşayabilir veya var olan işiniz içerisinde beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz.Bu dönem esnek olmanız gerekecek.

Bu arada hiç merak etmeyin birkaç gün sonra 06 haziran civarlarında çok önemli bir fırsat yakalayacak,sizi memnun edecek fırsat ve etkilerle karşılaşacaksınız.12 haziran ve sonrasında şartlar elinizde olmayabilir,kadersel bir takım olaylarla karşılaşabilirsiniz.Yeni girişimleriniz veya başlayacağınız bir işiniz varsa bu döneme denk getirmemekte fayda var,yine bu 2 hafta sağlığınıza çok dikkat edin..Temmuz’un ilk 10 gün içinde doğanlar 21-22 haziran’a hayatınızla her tür konularda çok dikkat edin. 26 haziranda aşk hayatınızda duygusal gelişmeler yaşayabilirsiniz.Bekar olanlar ani verilecek olan bir kararla evlilik kararı alabilir veya beraber yaşamaya başlayabilirler.

11 temmuz civarı hayatınız ve girişimleriniz için hızlı ve ani sonuçlar alacağınız bir dönem başlıyor. Hayatınızı değiştirecek kararlar alabilirsiniz.Başka bir alana kayma,değişik ve sizi farklı etkileyecek işlerle uğraşma,şehir veya yurt değiştirme,aşk hayatınızla veya aile yapınızla ilgili önemli kararlar gündeme gelecek.Temmuz ayı genel olarak hayatınızdaki dönüm noktasını temsil ediyor olacak.09-10-11-12-13-14 Temmuz doğumlu olanlar bu dönüşümü ve değişimi en fazla yaşayacak olanlar. 26 temmuzda iş hayatınızdaki ani gelişmeler ev ve ailenizi bir müddet de olsa ihmal etmenize ve o günler sinirli olmanıza neden olabilir,dengeyi oturtmakta zorlanabilirsiniz. Aynı şekilde ailenizdeki büyüklerin sağlıklarına çok dikkat etmesi gerekiyor.

10 ağustos ve sonrası maddi konular hayatınızda ağırlık kazanmaya başlayacak.20 ağustos-14 eylül arası para konularında imza atmamaya özen gösterin. 21 ağustos aileniz ve sevdiğiniz kişi arasında sürtüşmeler yaşanabilir.Veya yer değiştirme gibi bir sorunla karşılaşabilirsiniz.Koşullar pek istediğiniz gibi olmayabilir

20 eylül seyahatler veya önemli işlerinizde daha önceden gündeme gelen ve sonrasında ertelenen bir kısmetiniz olacak. Eylül sonu aile ve ev hayatınızın detaylarıyla uğraşmak durumunda kalacaksınız.Evinizde vakit geçirmek,misafir ağırlamak,tadilat,dekorasyon,tamirat işlerine girmek ön planda olacak.

Kasım ayı özellikle sonlarına doğru hiç durmadan çalışacak,enerjinizi bu yönde harcayacaksınız. . Kasım ayında bünyenizi fazla zorlama ihtimalinizden kaynaklı olarak ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara meyilli olacaksınız.Yine bu dönem çocuklarınızın sağlığına dikkat edin

Nuray Sayari Aslan Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Aslanlar 2012 yılında ,kredi,faiz,vergi,ortaklaşa gelirler alanılarınızda şanslarınız olacak.Ayrıca beklenmedik insanlardan ve yerlerden hayatınızı iyiye doğru değiştirecek etkiler göreceksiniz.Elinize miras geçebilir.Eşinizin veya partnerinizin kaynaklarından ve gelirlerinden olumlu bir şekilde yararlanabilirsiniz.Her anlamda başkalarından yardım istemeye istekli olacak,yardım etmekten de kaçınmayacaksınız.Eğer almanız gereken bir kredi veya borç varsa gönül rahatlığıyla bu yıl alabilirsiniz.Mistik,gizemli ve psikolojik şeylerden yararlanabilir,önemli ameliyatlarınız varsa olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

2012 yılında iş ve hizmet hayatınızı ve sağlığınızı etkileyecek ay tutulmasıyla başlıyorsunuz.Bu birkaç gün oluşacak olaylara karşı gerginlik hissetmeniz çok mümkün. Yine bugünler sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz.Çok çalışmadan kaynaklı olarak sağlığınızı ihmal etmeniz sizi en çok yılbaşında etkileyebilir.15 ocak ve civarı iş ve hizmet alanlarınızda yeni başlangıçlar,ani oluşumlar yaşayabilirsiniz.Kendinizi iyi hissettirtecek gelişmeler yaşamanız mümkün. Ocak sonu ilginiz evlilik ve ilişkilerinize kayacak.Ay sonu gerginlikler yaşayabilirsiniz.

14 şubat ve sonrasında ilişkileriniz,evliliğinizle ilgili yeni kararlar ve uygulamalara geçmeniz yerinde olacak.Bekar olanlar ciddi ciddi evlenmeyi düşünebilir ve bu tekliflerle karşılaşabilirler.Yine bu dönem ortaklı işleriniz varsa yeni kararlar alabilirler,yeni ortaklıklar için harekete geçebilirsiniz.Taşınmak veya yer değiştirmek için uygun bir dönem.17 şubat eşinizin veya sevgilinizin maddi durumunda güzel gelişmeler yaşanabilir.Ay sonu sizde kendinizi şanslı hissedeceksiniz.

Hayatınızın yönünü çizemediğiniz ve enerjinizi ortaya koyamadığınız son birkaç ayın olumsuz etkisi 12 mart itibariyle ortadan kalkıyor.Şimdi harekete geçme ve hayatınız için enerjinizi ortaya koyma vakti, kendinizi rahatlamış,enerjinizi üst seviyelere taşımış bir şekilde bulmanız kendinizi iyi hissettirtecek.Yine bu dönem sabırsızlık ve heyecan kazalara davetiye çıkarabilir

Nisan başı kariyerinizde konuşmalarınızla ve görüşmelerinizle herkesi etkilemeyi bir şekilde başaracaksınız.Yine bu dönem iş seyahatleri,eğitim,seminer,kurs gibi etkilere açıksınız.17 Nisan -13 mayıs arası kariyerinizde patronlarınızla veya beraber çalıştığınız insanlarla iletişiminize dikkat edin.İmza atmayın.24-26 nisan tarihlerinde eşinizle,ortağınızla veya sevgilinizle aranızda maddi konularda gerilim yaşayabilirsiniz.Ekonominizi dengelemek bu dönem kolay olmayacak.Benim param,senin paran tartışmalarına girmekten kaçının.

Mayıs ayı kariyerinizde kendinizi göstermek açısından çok doğru bir ay. 20 mayıs sonrası sevginizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz.Artık yorulduğunuzu hissediyorsunuz ve karşı taraf sizi anlamıyor.Sizde kendinizi sosyal ortam ve eğlencelerden uzaklaştırarak niye böyle olduğunu gözlemlemek niyetinde olabilirsiniz.Yine bu dönem ilişkilerde fedakarlık,kendini harcama,gizli ilişkiler,platonik aşklar yaşanması muhtemel. 28 mayıs sonrası inanç sisteminizde değişimler,olaylara farklı bir gözle bakma devriniz başlıyor.

Haziran ayında arkadaşlarınız ve grupsal aktiviteler hızlanmaya başlıyor.Bu dönem harcamalarınız artabilir.06 haziran sonrası değişik,ilginç seyahatler,eğitim fırsatı veya hukuki bir yargının beklenmedik bir şekilde lehinize dönüşmesi görülebilir.21 haziran sonrası yeni bir işe başlamamak önemli.Arkanızdan iş çeviren insanların varlığı artabilir.Siz de olaylardan geri planda durmak isteyebilirsiniz, enerjiniz düşük çalışacak.Yorgunluğunuz artabilir,dinlenmeye vakit ayırmalı,kendinizi zorlayacak aktivitelerden uzak durmalısınız.26 haziranda işle ilgili bir sorun veya ani gelişebilecek bir olay gerginliğinizi arttıracak.

11 temmuzda kadersel bir takım başlangıçlarınız olabilir.Gizli saklı olan şeylerin ortaya çıkması,olayların perde arkasındaki sırlarını farketmek sizi yorabilir.Bazı konularda kaybettiğinizi düşünmeniz veya elinizden bir şeyin gitmesi sizi zorlayabilir.Maneviyata yönelmelisiniz.Hiç üzülmeyin herşey sizin bir sonraki adımlarınız için olması gerektiği gibi olacak. 26 temmuzda sinirsel krizlere açık olabilirsiniz.Kendinizi ve beyninizi bu aralar çok zorlamayın

Ağustos ayı maddi konularda görüşmeleriniz,kazançlarınız artabilir.21 ağustos civarı yakınlarınızın sağlık durumlarıyla ilgili zorluklar yaşayabilirsiniz.Ya da bir işiniz çevresel faktörler nedeniyle engellenebilir. Yine bugünlerde yakın çevrenizden bir insanla ilişkileriniz çok iyi olacak veya yeni tanışacağınız insanla aşka başlayabilirsiniz.20 ağustos-14 eylül arası maddi konularda imza atmaktan,yeni iş yapmaktan kaçınmalısınız.

Eylül ayı daha çok akraba veya kardeşlerinizle ilgileneceğiniz bir ay olacak. 13 eylül ve sonrası ev ve aile hayatınız önem kazanmaya başlayacak.Evinizle ilgilenmek dekorasyon,tadilat,ev işleri,tamirat yapmak için uygun zamanları bulacaksınız.Alışverişleriniz ailenize yönelik olacak,evinizde misafir ağırlamaktan keyif alacaksınız.

Kasım başı ailesel konularda yeni kararlarınız olabilir.Ev değiştirme gibi fikileriniz varsa bu dönemden sonra yapmakta fayda var. 20 kasım sonrası yeniayla beraber borsa ve spekülasyona dayalı işlerinizde şans sizden yana akacak. 22 kasımdan sonra aşk hayatınız hareketleniyor.Eğlenceli ortamlarda bulunmak,istediğiniz yaratıcı fikirleri ortaya dökmek için çok iyi.

05 aralık çocuk yapmak isteyenler için bu kararı alabilecekleri,flört aşamasındayken aşklarını,ilişkiye taşıyacakları bir dönem olacak.Yine bu dönem bekarlar için eğlence hayatları tavan yapabilir.****** isteğiniz güçlü olacak ve etraftaki insanları etkilemeyi başaracaksınız.21 aralık civarı sosyal ortamların ve arkadaşlık ilişkilerinizin aşk hayatınızı bozmamasına ve gerginlik yaratmamasına dikkat edin.


Nuray Sayari Basak Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Başaklar,2012 yılı boyunca evlilik,ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde inanılmaz şanslarınız olacak.Bekarsanız bu yıl evliliğe adım atabilir veya ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.Evliyseniz,evlilik ve beraberliklerinizden şans ve fayda sağlayacaksınız.Ortaklı işleriniz varsa veya ortaklaşa bir iş yapmayı düşünüyorsanız bu dönemi iyi değerlendirin.Yine bu süre zarfında hayatınız için önemli olacak sözleşmelere gönül rahatlığıyla imza atabilirsiniz.Taşınma veya yer değiştirme gibi etkilerde de şans sizden yana olacak.Bu yıl içerisinde tanışacağınız insanlar hayatınızda önemli bir yere sahip olacaklar.Kesinlikle yeni tanıştığınız insanları pas geçmeyin.Hayatınızı yeniden kurup,yapılandırdıktan sonra şimdi sıra sahip olduğunuz değerlerde ve para alanındaki sorumluluklarınızda.

Yeniyıla arkadaşlarınız ve aşk hayatınızdaki zorlanmalarınızla merhaba diyebilirsiniz.Beraber yapılacak organizasyonlarda her iki taraf arası idare işi sizi zorlayabilir.Yine aşk hayatınızdaki yanlış anlaşılmlar ve ifadeler 16 ocak’ta son bulacak. 15 ocakta aşk hayatınızda yeni oluşumlar ve yeni olaylarla karşılaşabilirsiniz.Ani bir bebek haberi hayatınızı kökünden değiştirebilir. Ocak sonu,şubat başı aşk hayatınız yerini iş hayatınıza bırakmaya başlayacak.

Şubat başı itibariyle iş hayatınız aktive olmaya başlayacak. 16-17 şubat günleri evlilik teklifi alabilir,özel hayatınızda kalbinize göre çok güzel sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Mart’a kadar sağlığınız istediğiniz gibi olmayabilir.Enerjinizi düşük hissetmeye meyilli olacaksınız.Oluşan olaylarda öfke ve kin,nefret gibi duyguları içinize atmamalısınız 15 mart evlilik ve ikili ilişkiler alanında adım atabileceğiniz ve yeni kararlar alabileceğiniz bir dönem.

14 nisan sonrasıortaklaşa para alanınızda,ödemelerinizde,banka,hesap,kitap işlerinizde yeni açlılımlar yakalayacağınız bir yıl olacak.17 nisan-23 mayıs arası özellikle yabancı ortaklı işlerinizde,seyahat ve yurtdışı yolculuklarınızda,eğitim ve hukuk alanlarında,ticaret bazlı işlerinizde imza atmamaya ve yeni başlangıçlar yapmamaya özen gösterin.Bu konularda geçmiş bir konu yeniden önünüze gelebilir. 24-26 nisan arası sorumluluklarınızın,aşk hayatınızda karmaşalar yaratmasına neden olabilir. Çok çabuk karar vermeye müsait olacağınızdan bütün gemileri yakabilirsiniz.Öfke ve sabırsızlığınıza hakim olmalısınız.Özellikle son dönem başaklar için oldukça riskli tarihler.

14 mayıs ve sonrası hayata bakış açınız yenilenecek,önemli seyahatler,yolculuklar,eğitim fırsatlarını kaçırmayın. 18 mayıs aşk hayatınızda özel ilişkilerinizde çevreniz tarafından engelleniyormuş hissine kapılabilirsiniz.İşler istediğiniz gibi olmayabilir ama paniğe kapılmayın ve daha fazla sorumluluk almaya hazırlıklı olun.28 mayıs sonrası hayatınızda büyük değişikliklerin yavaştan geldiğini hissetmeye başlayacaksınız.Eşinizin veya sevgilinizin maddi durumunda değişiklikler görülebilir.Elinize bir yakınınızın beklenmedik vefatı sonucu miras geçebilir.

06 haziran sonrası beklediğiniz bir ödeme veya para varsa oldukça şanslı ve fırsatların lehinize çalıştığı bir dönem olacak.Banka ve kredi kartı borcu olanlar ellerinin rahatlamasıyla bu alandaki sorunlarını rahatça giderebilirler.Haziran başı kariyer eviniz aktif olacak.Yeni iş teklifleri,göz önünde bulunma isteği,görüşme ve konuşmalar içinde yer alacaksınız. 08 haziran ve sonrasında artık yerinizde duramayacaksınız.Hızlı ve aktif hareket halinde olmanız farkında olmadan kazalara davetiye çıkarabilir.Onun dışında bu yükselen enerjinizi spor yaparak dengeleyebilirsiniz.16 haziran sonrası aşk hayatınızda geri çekilmeler,sosyal yaşantınızda azalmalar görülebilir.Yine bu dönem gizli ve platonik aşklara yelken açabilirsiniz.İlişkisi olanlar sevdikleri kişinin kendilerini anlamadığını veya tatmin edemediğini düşünebilirler. Özellikle 26 haziranda aşk hayatınızda tutulmalar yaşayabilirsiniz.Gizli saklı aşklara,kafanızı çelmeye çalışan insanlara çok dikkat etmelisiniz.

11 temmuzda sosyal çevrenizde ve arkadaşlıklarınızda yeni olaylar ve yepyeni bir dönem başlayacak.Grupların,organizasyonların göz bebeği olacaksınız.26 temmuz maddi konularda sıkışmalar yaşayabilirsiniz.Aniden oluşacak bir harcama veya masraf canınızı sıkabilir.Giren ve çıkan paranın dengesini iyi sağlamak zorundasınız. Yine 26 temmuz sonrasında kendinizi yorgun ve halsiz hissetmeniz mümkün.Koskoca senenin yorgunluğu yeni yeni çıkmaya başlıyor olacak.Ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara yakalanma şansınız yüksek olacağından bu dönem takviye almalısınız.Ayrıca yeni girişimler ve planlarınızı hayata geçirmek için uygun bir dönem olmayacak.

Ağustos ayı maddi durumunuzda durmalar görülebilir.Para istemekte veya almakta zorlanabilirsiniz.19-21 ağustos keyfinizi yerine getirecek,para problemlerinizi çözmeyi başaracaksınız.21 ağustos tarihlerine yakın günlerde borsa oynamayın ve spekülasyonlu işleriniz varsa riskten uzak durun.24 ağustos sonrası zaman sizin zamanınız.Her tür girişim ve atılımlarınız için harika bir dönem olacak.

14 eylül’e kadar önemli anlaşmalara imza atmayın.Eylül ayı her tür girişim ve atılımlarınız ve planlarınızı uygulamanız için harika bir ay olacak.Eylül sonu maddi konularda sorumluluklarınızı biliyor olacaksınız. Yine bu günler, akraba veya kardeşlerinizle aranız çok iyi olacak.Yine bu dönem yakın çevrenizden bir insanla iletişime dayalı bir aşk yaşayabilirsiniz.

Ekim başında maddi konularda ticari anlaşmalar ve konuşmalar için uygun olacaksınız.Satış,pazarlama,reklam,öğrenim,yazım alanlarında bir işle uğraşıyorsanız 08 ekime kadar ilişkilerinizi sağlamlaştırın.8 ekim ve 40 gün boyunca akraba,kardeşleriniz veya komşularınızla olan ilişkilerinizde,ya da ticari konularda bozulmalar görebilirsiniz.

Kasım başı biraz kritik geçse de ay sonuna doğru aile hayatınız önemli olmaya başlayacak,maddi durumunuzda düzelmeler ve iyi kazançlar sağlayacaksınız.

Aralık 5 te aile ve yuva konularınızla ilgili başlangıçlarınız olacak.21 aralık arkadaşlarınızın hayatlarındaki önemli değişimlere şahit olabilir.Sizde arkadaşlıklarınızı gözden geçireceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz.


Nuray Sayari Terazi Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Teraziler 2012 yılı ,iş,hizmet ve sağlık alanlarınızda inanılmaz fırsatlarla karşılaşacaksınız.Çalışmalarınızı ve yükümlülüklerinizi zorlanmadan yerine getirecek,daha fazla işin altına girmekten korkmayacaksınız.Çalışmalar sizi tatmin edecek,eğlenceli olacak.Bir yandan hizmet dereken,diğer yandan hayatınızla ilgili çok önemli bilgilere sahip olacaksınız.Sağlığınız da yıl boyunca size problem çıkartmayacak yalnız kilo almaya karşı hazırlıklı olun.Tatlı ve yağlı yiyeceklere olan meyiliniz artabilir.Karaciğerinizi ve pankreasınızı zorlamayın.Var olan kronik bir hastalığınız varsa atlatmak ve hastalığı tedavi etmek için harika bir süreçte bulunacaksınız.Ekim ayından bu yana hayatınızı yeniden yapılandırma ve gözden geçirme döneminiz devam ediyor.

Şubat başı aşk ve eğlence hayatınız tavan yapacak.Evli olanlar için çocuklarıyla olan olgular ön plana çıkmaya başlayabilir.Çocuk isteyenler yine bu dönemde şanslı olacaklar.Yaratıcılık ve sanatla ilgili projeleriniz varsa veya bu işlerle uğraşan Teraziler için hayatlarından keyif alacakları,sevdikleri kişiyle beraber hareket edecekleri bir dönem olacak.Şubat sonuna doğru iş hayatınız hızlanacak.16-17 şubat iş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayacağınız veya beklenmedik teklifler alacağınız bir gün.

Mart başı iş yoğunluğunuzdan başınızı kaşıyacak fırsat bulamayabilirsiniz.Sosyal çevrenizle olan görüşleriniz ve beraber hareket etme isteğiniz 12 mart sonrası lehinize dönmeye başlıyor. 21 mart sonrası özel hayatınız gündeminize yerleşiyor olacak.

Nisan başı ortaklaşa elir ve giderlerinizde uygun çözümler bulabilirsiniz.Kredi ve borç almak istiyorsanız 17 nisan’a kadar bu dönemden faydalanın.24-26 nisan arası iş hayatınızda beklenmedik rüzgarlar ve olaylar yaşanabilir,sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken bir dönem.İş yoğunluğunuzun sağlığınızı zorlamasına veya duyacağınız şeylerin tansiyonunuzu fırlatmasına izin vermeyin.17 nisan-14 mayıs arası özellikle para ile ilgili konularda imza atmamaya özen gösterin.

Mayıs sonu iş hayatınızda istediğiniz güzellikleri yakalayabilir.Bir iş seyahatine çıkabilirsiniz.Hayata bakış açınız bu dönem olumlu olacak. 28 mayıs sonrası özellikle eylül doğumlu teraziler evlilik ve özel ilişkilerinde asi,özgür ve farklı tavırlar sergileyen partner ve eşlerini anlamakta zorlanabilirler

Haziran başı özellikle 23-27 eylül doğumlu teraziler birkaç ay boyunca sabırsız ve değişimlere karşı direnen pozisyona girmeye müsait olacaklar.Evli olanlar çok dikkatli olmalılar.Ani verilecek bir karar,evliliklerini bitirebilir.Bekar olanlarsa zorunluluktan ötürü aniden evlenmeye karar verebilirler. Çünkü 26 hazirandaki tutulma en çok aile yapınızı ve yerleşiminizi etkileyecek.

11 temmuzda kariyeriniz ve iş hayatınız ani olayları ve güzel gelişmeleri hayatınıza taşıyabilir.Herkes sizi konuşuyor olabilir. 26 temmuz yine çok dikkat etmeniz gereken tarihlerden bir tanesi.Sorumluluklarınızla,özel hayatınız karşı karşıya gelecek ve içsel bir çekişme yaşayacaksınız.Bu biraz partneriniz tarafından kaynaklanıyor olacak.

21 ağustos-14 eylül arası herhangi bir şeye başlamayın ve hayatınızla ilgili kararlar vermeyin.İmza da atmayın. Yine bu dönem geçmişi anabilir,eski konuların çözülmemiş taraflarına odaklanabilirsiniz.22 ağustos eskiden tanıdığınız bir insan hayatınıza yeniden girmeye çalışabilir.Aynı hatalara düşmemek için durumları obfektif bir gözle değerlendirmelisiniz. Ağustos sonu ve eylül ayının 22 sine kadar enerjiniz istediğiniz gibi çalışmayabilir.Kendinizi yorgun ve halsiz hissedebilirsiniz.Bu dönem ateşli hastalıklara yakalanma riskiniz yüksek olacak.

Eylül ayında arkanızdan dönecek dolaplara,insanların konuşmalarına ve iş ortamınızdaki problemlere açık olmalısınız.İnsanların eline istedikleri kozları vermemeye özen gösterin.23 eylülden sonra sizin döneminiz başlıyor.Yine de önemli girişimleriniz için biraz daha beklemeniz gerekecek.

Ekim başı maddi konularda ve ticaretle ilgili çalışmalarınızda güzellikler ve kazanımlar görülebilir yalnız bu dönem kısa süreceğinden fırsatları yakalamalı ve işlerinizi bir an önce halletmeye çalışmalısınız.Çünkü 08 ekimde ve 40 gün boyunca maddi konularda gerilemeler ve istediğiniz sonuçları alamamanız veya bu konularda ilişkilerinizin bozulması görülebilir.Yine bu dönem içerisinde pahalı eşyalar,objeler satın almaktan kaçınmalı,çok açılmamalısınız.

05 aralık’ta ve sonrasında maddi kazanımlarınız iyi olacak.Hayatınızı maddi konularda bir parçada olsa rayına oturtmuş olacaksınız.Bir emlak alım satımı gündeme gelebilir.21 aralık ve civarı seyahat,hukuk,eğitim alanlarınızda zorlanmalarınız ve dikkate değer olaylarla karşılaşabilirsiniz.Yine bu dönem eşinizin veya sevgilinizin akraba veya kardeşleriyle ilişkilerinize dikkat edin.


Nuray Sayari Akrep Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Akrepler, 2012 yılında kontrolünüz dışında gelişecek.Bunu bir tamamlanma süreci olarak görmeli ve kontrol edemediğiniz şeylere karşı kendinizi aciz ve kötü hissetmemelisiniz.Yeni olaylar için yer açma dönemi olarak adlandırılan bu süreçte hayata karşı ne kadar karşı koyarsanız,o kadar bu işten zararlı çıkarsınız.Yeni olaylar için yer açılacak bu süreçte yeni projeler başlatmak,hayata farklı yönler çizmek uygun olmayacak. Hayata karşı eliniz kolunuz bağlı olabilir,önemli girişimleriniz için uygun zemin bulamayabilirsiniz.Geçmiş yıllardan biriktirdiklerinizi,işinize yaramayacak olanları hayatınızın temizlenmesi adına bırakmalı ve geleceğe umutla bakmalısınız.Şimdi artık gözlemleme ve fark etme zamanı.Bu yıl aşk,eğlence,yaratıcılık,sanat ve çocuklar konusunda inanılmaz şanslar yakalayacaksınız.Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız harika bir yıl.Yine bu yıl içerisinde tanışacağınız bir insanla büyük bir aşk yaşayabilir,beraberliğinizi evliliğe taşıyabilirsiniz.Evlenmeseniz bile bu yıl yaşayacağınız aşklar sizi bir adım ileriye götürecek ve gelişiminize katkıda bulunacak.

6-17 şubat tarihlerinde aşk hayatınızda keyifli,romantik ve şımartıcı etkiler altında olacaksınız.Aşkı arayanlar bu dönem içinde şaşırtıcı ve keyifli ortamlarda bulunabilirler.

Kariyerinizdeki zorlandığınız konu ve alanlar 12 mart itibariyle sona erecek.Mücadelelerinize ve bu alandaki enerji yoğunluğunuza ve ikna yeteneğinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 15 mart itibariyle çocuk isteyenler,aşkı arayanlar ve aşık olanlar için yeni karar ve başlangıçların detsekleneceği güzel bir dönem başlıyor.Bu sene akrep burcu kadınlar çocuk sahibi olabilirler.Mart sonu çalışmaktan ve hizmet vermekten keyif alacaksınız.Bu dönem yorulabilirsiniz. Yine bu dönem evcil hayvanlarınızın bakımlarını yaptırabilir,yoksa yeni bir evcil hayvan sahibi olabilirsiniz. Mart ayında sağlığınız iyi olacak yalnız aşırı zengin ve tatlı yiyeceklere olan meyiliniz artabilir.Yaşamdan keyif aldığınız için kilo almaya müsait olabilirsiniz.Mart sonu çok çalışmanın sağlık koşullarınızı bozmasına izin vermeyin.Baş ağrılarına dikkat…

14 nisan'da iş hayatınızla ilgili yeni kararlar,görüşmeler gündeminizde olacak. 24-26 nisan arası aşk hayatınızdaki değişimlerin,sosyal yaşantınızı olumsuz etkilemesine izin vermeyin.Çevrenizin daralması,aşkta sorunları tetikleyebilir.17 nisan-14 mayıs arası ilişkilerinize çok dikkat etmelisiniz

22 mayıs aşk hayatınız ve çevreniz arasında yine zorlanmalar yaşayabilirsiniz.28 mayıs civarı ekim akrepleri ,iş hayatlarındaki değişimi algılamakta zorlanabilirler.iş ve hizmet hayatınızda beklenmedik durumlar söz konusu olabilir.İniş çıkışların görüleceği bu dönem pek sabit olmayacak o yüzden sağlığınıza dikkat etmeli,tansiyonunuz varsa dikkatli olmalısınız.

06 haziran ve sonrası 24-25-26-27 ekim doğumlu akrepler ani ve beklenmedik iş fırsatlarıyla karşılaşabilirler.12 haziran banka,kredi,faiz,vergi,miras alanlarınız önem kazanmaya başlayacak.Yine bu dönem, eşinizin veya partnerinizin para durumunda değişiklikler ve gelişmeler görülebilir.Yine satış,pazarlama,reklam,basın,bilgisayar alanlarında bir işiniz varsa 26 haziran günü duygusal gerilimlere ve patlamalara hazırlıklı olmalısınız. Yakın çevre koşullarınız yüzünden eğitim,seyahat ve iş koşullarınızı değiştirmek durumunda kalabilirsiniz.Ortaya çıkacak ani olaylar sizi sinirlendirebilir

11 temmuz civarı ani seyahatler,iş yolculukları,eğitimle ilgili konular ön plana çıkacak.Hızlandırıcı gelişmeler karşısında kendinizi bulunduğunuz çevrenin dışında bulabilirsiniz. 26 temmuz-01 ağustos sağlığınıza en dikkat etmeniz gereken tarihlerden bir tanesi…

10 ağustos ve 2 hafta boyunca kariyerinizle ilgili kararlar hayatınızda yer edecek.26 temmuz-01 ağustos arası her tür kötücül ve zor etkiye maruz kalacaksınız.Beklediğiniz ve ayağınıza gelecek fırsatların,ani olaylarla sonlanması veya ertelenmesi sinirlerinizi gerebilir.Sizinle uğraşanlar yüzünüze gülüp arkanızdan iş çevirebilirler.Hırsınızı insanlara yardım konularında çalışmalar yaparak olumlu yöne çekebilirsiniz.21 ağustos ve sonrası gizli saklı ilişkilere meyilli olabilir,aklınızın ucundan geçmeyecek tarzda bir ilişkinin içinde kendinizi bulabilirsiniz.21 ağustos-14 eylül arası arakadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle olan iletişiminize özen gösterin.Yine bu dönem geçmişten gelen arkadaşlarınızla yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz.

Eylül sonra bu aşkı veya yaşadıklarınızı paylaşma vaktinizin geldiğini düşünebilirsiniz.Yine bu dönem aşk hayatınız sizin için önemli olacak Eylül sonu yeni iş ve girişimlerde bulunmamalı,planlarınızı gözden geçirmelisiniz.Hayır işine girmek,hastane veya hapishane gibi kuruluşlar için çalışmak ve sorumluluklar üstlenmek isteyebilirsiniz. Enerjinizi düşük hissedeceğinizden kendinize vakit ayırmalı ve dinlenmelisiniz.Hastalıklara meyilli olacağınız bu bir ay bünyenizi fazla zorlamayın.

Kasım ayı girişimleriniz ve yapmak istedikleriniz için harika bir ay Yine de uygun adım için 06 kasımı bekleyin.20 kasım maddi konularda kafanız hızlı çalışacak,anlaşmalar gündeme gelebilir.

05 Aralık sonrası para konuları ön plana çıkmaya başlayacak.21 aralık tarihinde eşinizin parası,ortaklaşa gider ve alacak hanenizde,bankayla olan ilişkilerinizde beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.


Nuray Sayari Yay Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Yaylar 2012 yılında Jüpiter size ev ve aile konularında inanılmaz şans ve fırsatlar verecek. Emlak alım satımından kazanç sağlayabilir,istediğiniz bir ev varsa onu alarak hayallerinize kavuşabilirsiniz.Evlenmek ve yuva kurmak istiyorsanız harekete geçmenin tam zamanı. Aileniz ve aile dostlarınız sizi her adımda destekleyecek.Yine evinizle ilgili yapmak istediğiniz tadilat,dekorasyon,tamirat varsa sorun çıkmadan hallolucak.

2012 yılına maddi konularda ortaya çıkacak masraflar ve ödemelerle giriş yapacaksınız.Eşinizin veya sevgilinizin harcamaları veya ödemeleri sizin üzerinize kalabilir veya bu konularla ilgili ayrıntıları son dakika öğrenebilirsiniz.15 ocak ve civarı para evinizde aniden gerçekleşecek olaylar size yeni maddi imkanlar sağlayabilir ya da bu konulardaki gelişmeleri hızlandırabilir. 18 ocak itibariyle ev ve aile hayatınızda çok güzel genişlemeler,fırsatlar ve güzellikler sizinle olmaya başlayacak.Ay sonu ve şubat başı akrabalar veya kardeşlerinizle olan ilişkileriniz gündeminize yerleşebilir.

14 şubat satış,pazarlama,basın,reklam,seyahat alanlarınızda yeni gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. 16-17 şubat tarihlerinde bir ev alımı,beklediğiniz bir ev satışı yada ailenizi içeren sevindirici haberler alacaksınız.

Mart ayı aile ve yerleşimle ilgili konular ön planda olacak.Çocuğu olan yaylar onlarla vakit geçirmekten ve vakitlerinin çoğunu çocuklarına ayırmaktan keyif alacaklar.Mart 12’de uzun zamandır rahatsızlıklar yaşadığınız seyahat,ticaret,hukuk ,eğitim veya yabancı ortaklı işler alanınızda düzelmeler ve enerjinizin rahat çalışması görülecek.Seyahatler gündeme gelebilir.

Nisan ayı iş ve hizmet hayatınız çok aktif olacak,çok çalışacak ve yorulacaksınız. 12 nisan ve sonrası çocuklarınız,aşk hayatınız ve eğlenceye yönelik faaliyetleriniz için kararlarınızı alacağınız ve uygulamalarınızı başlatacağınız bir dönem olacak.24-26 nisan arası kariyerinizdeki sorumluluklara,ailevi şartlarınız yüzünden istediğiniz ehemmiyeti veremeyebilir,sinirli olabilirsiniz. Aile ortamınızdaki değişimlerin iş hayatınıza olumsuz yansımasına izin vermemelisiniz.Bu birkaç gün oldukça gergin olacak,kimseleri dinlemeyerek asi davranacaksınız.17 nisan-14 mayıs arası iş yerinizdeki iletişiminize dikkat edin ve imza atmayın. Nisan ayı çalışma şartlarınızın ağırlığı sebebiyle kendinizi en fazla zorlayacağınız aylardan bir tanesi olacak.Yine bu ay içerisinde kontrollerinizi yaptırabilir,alışkanlıklarınızı değiştirmek üzere harekete geçebilirsiniz

Mayıs ayı sevdiğiniz kişiyle romantizmi ve aşkı yakalayacağınız bir ay olacak.Yine de hızlı çalışma koşullarınız aşkınızı dilediğiniz gibi yaşamanıza engel olabilir. : 22 mayıs ailevi ve iş hayatınız arasında bocalayacağınız bir dönem.23-24-25-26-27 kasım doğumlu yaylar 28 mayıs itibariyle aşk hayatlarında değişim rüzgarlarını olumlu bir şekilde üzerlerinde hissetmeye başlayacaklar.

06 haziran sonrası yaylarn ilk günlerinde doğanları sürpriz şanslar bekliyor.Yine bu dönem ani bir çocuk haberi ortalığa bomba gibi düşebilir 26 haziran ve civarı ödemelerinizle uğraşırken,elinizden aniden bir para çıkabilir veya girebilir.Ödemeleriniz varsa sizi şıkıştıran insanlarla ilişkilerinizin bozulmamasına dikkat etmelisiniz.Yine bu dönem vergi ödemelerinize dikkat etmelisiniz.

11 temmuz ve civarı başkalarının kaynakları ve eşin parasıyla ilgili alanlarınızda yeni gelişmeler ve beklenmedik açılımlarınız gündeme gelecek.Bir miras veya nafaka elinize geçebilir.Bu dönem mücadeleleriniz ve ilişkileriniz hep kariyerinize yönelik çalışacak. 26 temmuz-02 ağustos arası aşk hayatınızda çabuk zıvanadan çıkmaya müsait olacaksınız.Bu gergin zamanlarda çabuk kararlar vermemeli ve daha sakin durmalısınız.

19-21 ağustos arası arkadaşlarınızdan bir tanesiyle bekarsanız yakınlaşma yaşayabilirsiniz.Bu insanın sizi her anlamda anladığını düşüneceksiniz.21 ağustos-14 eylül arası iş anlaşmalarına imza atmayın ve söylediklerinize dikkat edin.

Eylül ayı kariyeriniz adına en hızlı gelişmelerin yaşandığı bir ay olacak. 14 eylül sonrası ilişkilerinizde ve sosyal yaşantınızda geri çekilmeler görülebilir.Sevginizi yeteri kadar ifade edemeyebilir,sevdiğiniz kişiye soğuk davranabilirsiniz.

Ekim başı gizli ilişkilere meyiliniz fazla olabilir.08 ekim ve 40 gün boyunca eski aşklarınız ve geçmişte yaşadıklarınız hayatınıza girmeye başlayacak.Aynı hatalara düşmemekten kaçının.Ekim sonu iş hayatınızda en dikkat etmeniz gereken dönemlerden bir tanesi.Arkanızdan iş çeviren insanlara karşı dikkatli olmalısınız.Yine bu dönem planlarınızı ve düşündüklerinizi uygulamak ve hayatınızla ilgili önemli konularda herekete geçmek için uygun bir zaman değil. Ekim sonu enerjinizde düşüşler görülebilir.Yine bu dönem ateşli hastalıklara yakalanma riskiniz yüksek olabilir.Kendinize dikkat etmelisiniz.

Kasım sonu her tür girişim ve harekete geçme için harika bir ay olacak.Kendinize olan güveniniz tam olacak.Görüşme ve konuşma ve anlaşmalar için harika bir dönem.Kendinizi gösterin ve sorumluluklarınızdan kaçmayın.

05 aralık ve sonrası anlaşmalarınızı yapmak,hayatınızla ilgili kararlar almak için harika.21 aralıkta evlilik ve özel yaşantınızda ani duygusal kararlar meydana gelecek.


Nuray Sayari Oğlak Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Oğlaklar 2012 yılına özel yaşantınızdaki ani oluşacak olaylar ve oluşumlarla merhaba diyeceksiniz.Kendi özgürlüğünüze ve hayat standartlarınıza düşkün olduğunuz bu günlerde,partnerinizin veya sevdiğiniz insanın isteklerine ve hayatına göre hareket etmek duygusal gerginliklere neden olabilir.15 ocak itibariyle kişisel girişimlerinizi ve atılımlarınızı ortaya kolaylıkla dökeceğiniz,hayatınızı yeniden yönlendireceğiniz bir dönem içine gireceksiniz.Hayatınızda önemli değişiklikler olacak.18 ocak sonrası satış,pazarlama,reklam,kısa yolculuklar,basın alanlarınızda şanslarınız yüksek olacak. Yakın çevre,akraba veya kardeşlerinizle ilişkileriniz güzelleşecek,onlardan fayda ve yarar göreceksiniz.21 ocak sonrası ve şubat başı maddi konularda güzel açılımlarınız ve kazanımlarınız olacak.

17 şubat satış,pazarlama,reklam alanlarınızda inanılmaz güzel bir gün.Ortaklaşa maddi konular,vergi,ödemeler,borçlar alanlarınızda birkaç aydır yaşadığınız terslikler 12 mart sonrası normale dönecek.

12 mart sonrası tehlikeli yer ve olaylardan,aktivitelerden özellikle ameliyatlardan uzak durmalısınız.15 mart ve sonrası akrabalarınız ve kardeşlerinizle olan ilişkileriniz gündeminize yerleşecek.

Nisan başı aşk hayatınız için oldukça güzel dönemler.14 nisan ve sonrası ev ve aile hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilir,ev alımı,yer değiştirme için harekete geçebilirsiniz.Bu dönem yine yakın çevrenizden destek ve yardım göreceksiniz.24-26 nisan arası iş hayatınızda düşünsel konularda fikir ayrılıkları yaşayabilir,beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz.Yine o günlerde akrabalarınızla veya kardeşlerinizle olan iletişiminizde fikir ayrılıkları ve zorluklar görülebilir.17 nisan -12 mayıs arası aşk hayatınızda yanlış ifadelere ve anlaşılmalara açıksınız.

14 mayıs sonrası aşk hayatınızda,çocuklarla ilgili kararlarınız için yeni bir dönem başlıyor olacak.Bebek isteyenler ve bekleyenler için harika bir zaman.28 mayıs sonrası özellikle 21-22-23-24-25 aralık’ta doğanlar ailevi konularda oluşacak ani değişimlere adapte olmakta zorlanabilirler.19 mayıs-23 mayıs arası düşünceleriniz ve girişimleriniz engellenebilir.

Haziran ayında sağlığınız ön planda olacak.Bu dönem kontrollerinizi yaptırabilir,alışkanlıklarınızı gözden geçirebilirsiniz.06 haziran’a kadar aile hayatınızda mayıs sonu yaşayacağınız gerilimleri farkedip,bu tarihten sonra (06 haziran)bu olayların birer fırsat kapısı olduğunu algılayabilirler.Hatta ilk dönem oğlaklar ev sahibi olabilirler.Bu tarihte aşk hayatınızla ilgili önemli kararlar alınacak. 12 haziran sonrası iş hayatınızla ilgili konularda başlangıçlarınız ve kararlarınız olabilir.26 haziranda hayatınıza dair çok önemli kararlar alacaksınız.

11 temmuz özel yaşantınız,evlilik,beraberlik ve uzun dönem ilişkileri olanlar için beklenmedik olaylar ve güzel gelişmeler söz konusu olacak.26 temmuz-02 ağustos arası iş sorumluluklarınız sizi bunaltabilir,acınızı ailenizden çıkarabilirsiniz. Aile ve iş hayatınız arasında zorlanacağınız ve kolaylıkla çileden çıkmaya müsait olacağınız bir dönem. 30 temmuz yine iş hayatınızda en zorlanacağınız günlerden bir tanesi olacak.

21 ağustos işinizde göz kamaştıracaksınız,yeni anlaşmalar gündeme gelebilir,yalnız kişiliğinizin sorumluluklarınızla çatışmasına hazırlıklı olmalısınız.21 ağustos-14 eylül arası yabancı ortaklı işler,eğitim,seyahat,hukuk,ticaret alanlarınızda imza atmayın.

08 eylül ve sonrası önemli bir seyahat programı,eğitim konusu gündeme gelebilir.23 eylül sonrası tamamıyle kariyerinize yönelik çalışmalarınız artacak.Bu dönem sosyal gruplardan ve arkadaşlarınızdan destek göreceksiniz.

03 ekim tarihinde arkadaş çevrenizden bir insanla yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.Arkadaşlarınız sizinle bu dönem aynı fikir ve düşünceleri paylaşıyor olacaklar.08 ekim ve sonrası 40 gün işten elde edilen gelirlerinizde zorlanmalar görülebilir.Ekim sonu gruplarla olan işlerinizde başarı sizi bekliyor olacak. Yine bu dönem eski arkadaşlarınızla olan bağlarınız güçlenebilir.Diğer arkadaşlarınız ve çevrenizle olan iletişiminizde sorunlar yaşayabilirsiniz. 29 ekim itibariyle enerjinizde düşüşler görülebilir.Ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara çok dikkat etmelisiniz..

Kasım sonu arkanızdan dönecek dolaplara ve olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız.Asla harekete geçmemeli,son bir yılda neler yaşandığını gözden geçirmeli,yeni planlarınızı oluşturmalısınız.

21 aralık tarihinde iş hayatınızda beklenmedik olaylar,sonlanmalar,zorluklar görülebilir. Yine bu günler sağlığınızla ilgili ani olaylara açık olacağınız bir tarih.


Nuray Sayari Kova Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Kovalar 2012 yılında para kazanımlarınızda artış olacak,mal varlığınız çoğalacak,para ile ilgili her konuda şansın sizden yana olduğunu göreceksiniz.Eğer hayat amacınız para ve maddi değerlerse bunlarla ilgili konularda yükselişler görülebilir.Eğer yaşama daha ruhsal bir alandan bakıyorsanız,fikirlerin içine girmek,adaleti kazanmak gibi konularıda hayatınıza dahil ederek ilerleyebilirsiniz.Kaynaklarınızı nasıl kullanmanız gerektiğini anlayacaksınız.Yalnız yanlış yönlenme ve çok açılma gibi dezavantajları göz ardı etmemek lazım.Gerçekten neyi istediğimizi,niçin istediğimizi bilmemiz gerekecek..Seyahatleriniz veya yolculuklarınız sorumluluk verici ve öğretici olabilir.O yüzden uzun seyahatlerde kaza ve zorluk ihtimallerine karşı hazırlıklı olun.Anlayışınızı ve umudunuzu hiçbir zaman kaybetmeyin….

Yeniyıla iş hayatınızdaki gelişmeler ve ani olaylarla merhaba diyeceksiniz. Yeniyıl ve sonrası enerjinizde düşüşler,ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara yatkınlık görülebilir.Kendinize ocak ayı boyunca iyi bakmalı,vitamin destekleri almalısınız.Planlarınızı gözden geçirmeniz ve beklemeniz gerekirken ani doğacak fırsatlar üzerinizde strese neden olabilir.Yine bu dönem sizinle uğraşanlar yüzünden iş hayatınızda sıkıntılı birkaç gün geçirebilirsiniz.15 ocaktaki güneş tutulması beklenmedik olayları hayatınıza taşıyacak.Kadersel olacak bu olayları kontrol edemeyeceğinizi ve herşeyin olması gerektiği gibi olduğunu bilin.21 ocak ve sonrası enerjinizi ve kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız.Yine bu dönem arkanızdan konuşmalar dönebilir.Maddi durumunuzda genişleme ve bollaşmalar görülecek. 14 şubat ve sonrası sizin döneminiz başlıyor.yeni atılımlar,girişimler,planlarınızı hayata geçirmek,anlaşmalar yapmak açısından olumlu bir dönem olacak.17 şubat elinize aniden geçecek bir para veya maddi durumunuzu arttıracak olaylar yaşamanız muhtemel olan harika bir gün.Şubat sonu maddi konular hayatınızda önemli olmaya başlayacak.

Mart başı ticaretle uğraşanlar veya alacağı olanlar için harika bir dönem olacak. Özel yaşantınızdaki geri çekilmeler,ortaklaşa işlerinizdeki bozulmalar,ailevi sorunlarınız 12 marttan sonra düzelmeye başlıyor.21 mart ve sonrası yakın çevreniz,akraba veya kardeşlerinizle olan ilişkileriniz önem kazanmaya başlayacak

14 nisan ve sonrası satış,pazarlama,reklam,yazım,basın,bilgisayar alanlarında çalışıyorsanız yeni kararlar ve uygulamalar,anlaşma ve görüşemeler söz konusu olabilir. 17 nisan-13 mayıs arası ev alım,satımlarına veya kiralamalara karşı imza atmayın,yer değiştirmeyin.Yine bu dönem ailenizle olan ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısınız.24-26 nisan arası maddi konularda ve özellikle eşin veya partnerin para durumuyla ilgili konularda bir zorlanma,sorun yaşanabilir.Banka ödemeleriyle veya gözden kaçırılmış bir ödemeyle ilgili sorunlar ani tavırlar sergilemenize neden olabilir.

19-24 mayıs maddi konularda yine sizi zorlayabilir. 28 mayıstan sonra akraba veya kardeşlerinizden keyif,zenginlik,fayda göreceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz

Haziran ayı aşk hayatınızın önem kazanmaya başlayacağı,özellikle çocuk yapmak isteyenler için uygun şartların yaratılacağı bir süreç olacak.Yine bu dönem aşk hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.06 haziran sonrası basın,yayın,satış,pazarlama,beceri,bilgisayar,öğre tim,reklam alanlarınızda çok güzel şanslar yakalayacağınız bir dönem olacak özellikle ocak 21-22-23-24-25- doğumlu kovalar fırsatlar ayağınıza gelecek.26 haziran ve civarında iş hayatınızda gerginlik dolu birkaç gün geçirebilirsiniz.Bir olayın iç yüzünü öğrenecek,karanlıkta kalan konular aydınlığa çıkacak. Yine bu günlerde sağlığınız olumsuz etkiler altında kalacak.Çok çalışmaktan kaynaklı olarak,sağlığınızı ihmal edebilir,sonrasında problemler yaşayabilirsiniz.

11 temmuzda iş hayatınızda beklenmedik gelişmelere ve ani tekliflere hazırlıklı olun.İş başvurusunda bulunanlar beklemedikleri fırsatla karşılaşabilirler. 26 temmuz-02 ağustos arası yakın çevrenizle ciddi bir gerginlik yaşayabilir,fikirlerinizi hayata geçirmekte zorlanabilirsiniz.Önemli bir seyahat veya eğitim yarıda kalabilir.

Ağustos ayı genelde özel hayatınız ve yakın çevre koşullarınız ön planda olacak.Kalbi boş olanlar seyahatte veya kendi çevrelerinden uzak bir yerde aşkı bulabilirler.21 ağustosta önemli bir seyahat veya eğitim fırsatı kapınıza gelebilir.Yine bu dönem, 14 eylüle kadar para ve banka işlemleriniz varsa imza atmamaya özen gösterin.

Eylül ayı iş hayatınız açısından oldukça verimli bir ay olacak.Patronlarınızla ilişkileriniz iyi akacak ve onların gözbebeği olacaksınız.Bu iyi ilişkileri terfi,promosyon ve tanıtımınız için kullanmalı,belki de zam istemelisiniz.Bu fırsatları kaçırmamakta fayda var.

03 Ekimi bir yere not edin,harika bir gün olacak.Yalnız bu etkiler uzun süreli olmayacağından hızlı hareket etmeli,aman canım nasılsa yarın hallederim gibi bir tutum içine girmemelisiniz.08 ekimden sonra istediğiniz şartları oluşturmakta ve yine patronlarınız veya üstlerinizle olan ilişkilerinizde zorlanmalar yaşamaya başlayabilirsiniz.Yine bu ay seyahatler,eğitim ve hukuksal alanda fırsatlarınız olacak.

06 kasım ve sonrası kariyerinizde yeni anlaşmalar,kararlar alabilir,başlangıçlar yapabilirsiniz.Kendinizi çok rahatlıkla gösterebilecek,göz önünde olmak isteyeceksiniz.İşlerinizi ve atılımlarınızı bu ay ortaya koymak size kazandırabilir.

Aralık başı yine sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem.Kendinizi aşırı zorlamayın.21 aralık aşk hayatınızda ve çocukla ilgili konularda ani ve önemli kararlarınız olacak.


Nuray Sayari Balik Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Balık lar 2012 yılı neşeli ve geliştiren Jüpiter,bu yıl size her konuda şans veriyor.Bu yeni bir dönemin başlangıcı.Kim ve ne olduğunuzu görecek,kendinizi iyi tanıyacak,neler başarabileceğinizi anlayacaksınız.Bu yıl kendinize olan güveniniz tam olacak.İnsanları kolaylıkla etkilemeyi başaracaksınız.Öğrenme ve deneyim kazanmanın bir parçası olan bu süreçte,insanlardan ve kaynaklarından rahatlıkla yararlanabilirsiniz.Kişisel girişimleriniz ve atılımlarınız için harika bir yıl sizleri bekliyor,harekete geçin ve istediklerinize sahip olun.Devir sizin devriniz..

2012 yılında aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda ani gelişmeler yaşayarak girmiş olabilirsiniz.Bu duygu karmaşası birkaç gün sürebilir.Sevdiklerinizde biraz ilgiyi hak ediyorlar.15 ocak civarı işten elde edilen gelirlerinizde ani ve beklenmedik başlangıçlarınız veya kararlarınız olabilir. Arkadaş ve sosyal çevrenizle ilgili yeni oluşumlar,ani başlangıç ve kararlar gündeme gelebilir.18 ocak sonrası hayatınızla ilgili her alanda fırsatlar ve şanslarınız olacak.Bu dönem sonrası hayattan alacağınız keyif yüksek olacağından kilo almaya müsait olacaksınız.21 ocak sonrası planlarınızı ve hayatınızı gözden geçirmek için uygun bir dönem. 14 şubat ve sonrası kadersel bir dönem sizi bekliyor olacak.Şartları kontrol edemeyeceksiniz.Daha sakin durmanız ve hazırlıklarınızı tamamlamanız gereken bir dönem olacak.Arkanızdan uğraşanlara davetiye çıkaracak davranışlardan uazk durmalısınız. 17 şubat eğer bekarsanız aşkı bulacağınız bir gün olabilir.21 şubat sonrası kendinize olan güveniniz tam olacak ama harekete geçmeden önce birkaç gün daha beklemenizde fayda var.

İş ve hizmet hayatınızdaki engellenmeler ve geri çekilmeler 12 mart sonrası normale dönecek.15 mart ve sonrası çok güzel bir dönem başlıyor.Kendinizi ve planlarınızı ortaya koyacak,hayatınız adına çok güzel şanslar yakalayacaksınız.Ay sonu kazançlarınız ve maddi konular ön plana çıkmaya başlayacak.

14 nisan ve sonrası maddi konularda yeni atılım ve başlangıçlarınızı yapabilirsiniz.17 nisan-12 mayıs arası satış,pazarlama,reklam,basın yayın işleriniz varsa önemli anlaşmalara imza atmayın.Yine bu dönem, akraba veya kardeşlerinizle olan iletişiminizde problemler yaşamaya müsait olabilirsiniz. 24-26 nisan özel hayatınızda zorlanmalar,kopuşlar,isyanlar yaşamanız mümkün.Özellikle mart ayının 2.haftası doğanlar bu etkiyi hayatlarında daha fazla hissedecekler.

18-25 mayıs arasında özel hayatınızda zorlanabilirsiniz.Yapmak istediklerinizle,sorumluluklarınız arası sıkıştığınızı hissedebilir,var olan ilişkinizin sizi kısıtladığını düşünebilirsiniz.28 mayıstan sonra para durumunuzda ani değişimlere maruz kalabilirsiniz.

06 Haziran ve sonrası bu konularda önemli fırsat ve şanslar yakalayacaksınız.Elinize aniden yüklü bir para geçebilir. 12 haziran ve sonrası ev ve aile hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.Yine bu tarih sonrası ay sonuna kadar ev değiştirebilir veya satın alabilirsiniz. 26 haziran ve civarında arkadaşlarınızla ilgili duygusal konularda sıkışmalar ve problemler yaşayabilirsiniz.

11 temmuz civarı aşk hayatınızda ani ve beklenmedik gelişmelere maruz kalacaksınız.Çocuk isteyenler güzel haberler alabilirler veya aniden bir aşka yelken açabilirsiniz.26 temmuz-02 ağustos arası maddi konularda sıkışmalar yaşayabilirsiniz.Özellikle eşinizin veya sevgilinizin maddi konularda zorlanması sizin de fazlasıyla fedakarlık yapmanız gereken bir döneme işaret ediyor olabilir.

Ağustos ayı çok çalışacaksınız.21 ağustos elinize bir miras veya para geçebilir.Eşinizin veya sevgilinizin maddi durumunda güzel gelişmeler yaşanabilir. 21 ağustos-14 eylül arası ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız.Bu dönem herhangi bir konuda imza atmaktan kaçının. Ağustos ayı fazlasıyla çalışacaksınız,vücudunuz fazla zorlamalardan dolayı yorgun düşebilir.Vitamin ve besin takviyelerinizi almayı ihmal etmeyin.Bu sene genel olarak sağlığınız çok iyi olacak.

08 Eylül ve sonrası evlilikle ilgili yeni kararlar,başlangıçlar ve ilişkilerinize özel oluşumlar gündeme gelecek,önemli kararlar için 14 eylül sonrasını beklemekte fayda var.

03 ekim günü önemli bir seyahat,eğitim veya hukuk fırsatı yakalayabilirsiniz. Yine bugünlerde yabancı ülkelerde,seyahatlerde,eğitim merkezlerinde aşk hayatınız tavan yapabilir.08 ekim ve 40 gün boyunca eğitim,seyahat,hukuk,ticaret alanlarınızda işlerin ters dönmesi ve ilişkilerinizde bozukluklar yaşayabilirsiniz.

06 kasım civarı bu konularda yeni başlangıçlarınız ve oluşumlarınız olabilir.22 kasım itibariyle kariyeriniz önem kazanmaya başlayacak.Kendinizi göstermek için çok çalışacak,uygun şartları sağlayacaksınız.

21 aralık ve civarında ise ev ve aile hayatınızdaki oluşumların iş hayatınızı olumsuz etkilemesine izin vermemelisiniz.
 

Benzer İçerikler

PaSikA
Cevaplar
3
Görüntüleme
17K
nilkay
nilkay
T
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
TİTAN
T
PaSikA
Cevaplar
1
Görüntüleme
3K
merveizm
M
PaSikA
Cevaplar
1
Görüntüleme
2K
Münzevi
Münzevi
Üst