O belirti bu belirtimi acaba:)

selen_a

Yeni Üye
Üye
O belirti bu belirtimi acaba:)
Selam herkese. bende 5 aydır bebek bekliyorum ama heray sonu hüsrana uğruyorum, folik asit içmekten içimde folik patlaması yaşayacaktım. artık bıraktım içmiyorum ne kadar düşünmeyeceğim desemde rüyalarımda bile artık bebekler var.
son reglimi 7 eylülde olmuştum son 1 haftadır cevremedekilerin dediğine göre göbeğimde büyüme var normalde zayıfım ama göbek durumun mevcut, heralde hamilelik hemen göbek yapmaz:)
ben yormak istemedim ama son bikac gündür de göğüslerimde ağrı,sızlama,yanma herneyse ve sertlik var, yine umutlanmamak için söz vermiştim bu ay ama yine umutlandımmmmmm, regli olmama 6 gün var gelde bekle gecsin 6 gün :(
siz ne kadar düşünmek istemesenizde çevre baskısı size düşündürüyor:)

cnm inşhl hayırlısıyla sende anne olursun olmasanda üzülme herşeyde vardır bi hayır bukadar kafana takıp piskolojini bozma inşlh hayırlı haberlerini alırız Rabbim gönlünden ne geçiyosa hayırlısıyla sana nasip etsin sağlıcakla kal....

Çok canım çok tşk ederim, inşallah Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı bebekler versin:)

Umarım gebesindir selen_a! İlaç kullanmayı bırakman bile herşeyi oluruna bırakmanın bir işaretidir. Zaten bebişlerde hep oluruna bıraktığın zaman gelirler :dil: Umarım sana süpriz yapıp ay sonu ben burdayım diye haykırır!!

Geri