'O' burada yazdılarını okusa ne yazardın?

Sevgilimm okulumuz bitsin hemen evlenelim tamam mıııı?:)Seni özlemenin bile tadı bir başka sevgilim seni ruhumla nefesimle bütün kalbimle seviyorum

Aşkım seni çok ösledim gelde bitsin bu hasret ... kaç gün oldu seni görmeyeli senin konunu almayalı...

Gideceksen şayet yolu biliyorsun Git yalancı aşkların ol Ben gibi bir sevgili daha bulursan Öp te başının üstüne koyhahaha

bugün anneni yolda gördüm cnm datlım bidenem,annanemin deyimiyle keçi sakallı oğlan hahaha annene her gördüğümde yaptığım gibi kulak misafiri oldum ve arkalarından ağır ağır yürüdüm,yanındaki kadına şöyle diyordu ''bedava yiyorum bedava,diyorum ki .....'e oğlum evlenme,siz çalışın ben yeyim'' çok güldüm çoooooook,bir okadar da sevindim,neden?? annen ümidi kesmiş artık senden hahaha.hala seni seviyorum,sende biliyorsun ama malum DURUMLAR farklı,çoooook farklı....

bugün anneni yolda gördüm cnm datlım bidenem,annanemin deyimiyle keçi sakallı oğlan hahaha annene her gördüğümde yaptığım gibi kulak misafiri oldum ve arkalarından ağır ağır yürüdüm,yanındaki kadına şöyle diyordu ''bedava yiyorum bedava,diyorum ki .....'e oğlum evlenme,siz çalışın ben yeyim'' çok güldüm çoooooook,bir okadar da sevindim,neden?? annen ümidi kesmiş artık senden hahaha.hala seni seviyorum,sende biliyorsun ama malum DURUMLAR farklı,çoooook farklı....
fındığım yafrim keçi sakallı oğlan gelse bunları okusa yandın gı gecesine seni çalar hahahahahahaha kaçırır gı hahahaha sonra ne yapar bilemem :utan: hahahahaha :meçhul::meçhul:

Geri