1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

O Gözlerini

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: O Gözlerini
    her gece işgaline uğradığım yalnızlıklarda gözlrini sevdim o gözlerini ahhh ahhh

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: O Gözlerini
    En güzel bölümünü almışsın annem :) Teşekkürler

O Gözlerini konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - O Gözlerin Benim Hakkım

Petek Dinçöz - O Gözlerin Benim Hakkım

dün gece resmini ikiye ayırdım bana baktığı gibi kimseye bakmasın diye ateşimi söndürdün o güzel gözlerinde beni yaktığı kimseyi yakmasın diye NE YANİ!!! bundan sonra gözleri cennet kokan sevgilim yok mu benim. ne yani... bundan sonra tenine bir yabancı mı dokunacak senin?.. yaralıyım yaralı bu sensiz sabahlara nasıl uyanırım anıların gözü yaşlı şarkılar da zehir zıkkım en iyi sen...
  2. Arif Sağ - O Kas O Göz

Arif Sağ - O Kas O Göz

şeherde bir bülbül öter yarın bağında o kaş o göz o dil o dış gül açmış yanağında ballar var dudağında yanarım ağlarım on üç on dört çağında o kaş o göz o dil o dış gül açmış yanağında ballar var dudağında gümüşten kemeri incecik bellerinde o kaş o göz o dil o dış kına var ellerinde yanarım ağlaram on üç on dört çağında o kaş o göz o dil o dış gül açmış yanağında ballar...
  3. Grup Koridor - Senin O Gözlerin Varya - Akor

Grup Koridor - Senin O Gözlerin Varya - Akor

esir düştüm akor senin o gözlerin varya akor koridor senin o gözlerin varya notaları solo solo notaları F# G Beni biraz anlasaydın n'olurdu F# G Gecelerim gündüzlerim kayboldu Bm F# Oysa düşlerim vardı, içimde yarım kaldı Em G Benliğimi benden aldı F# Yaşanacak çok şey vardı Em Aşkına esir kaldı G F# Artık sana dönemem ki Nakarat Bm F# Senin o gözlerin var ya, her şeyi...
  4. Gözlerim O Eski Mutluluklara Yan Çizmiş

Gözlerim O Eski Mutluluklara Yan Çizmiş

Gözlerim o eski mutluluklardan yan çizmiş. Virajı bol, uçurumu kör bir yol boyunca ilerliyordum. Susmak diyordu içimdeki o ses. Susmak; sanki pimi çekilmiş bir bomba gibi patlıyordu içimde. Tenha sokakların hüzünlü şarkılarında yürürken geriye ayak izlerini bırakıyorum anılarımın. Hep gülecek değilim ya bu günde ağlıyorum hem de o deniz kenarlarında simit bekleyen martılar gibi...
  5. Bende O Göz Varmı Deyiminin Anlamı

Bende O Göz Varmı Deyiminin Anlamı

Bende O Göz Varmı Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin açıklamasını merak ediyorum :)

Sayfayı Paylaş