o ses ne sesiydi?

RoCCo

Yeni Üye
Üye
o ses ne sesiydi?
eşim nobette oldugu günler tv başında uyurum genelde gece bi sesle uyandım banyodan geliyodu takur tukur önce uyku sersemi şaşırdım ve korktum acıkcası biarz bekledim devam etti sonra banyoya gitti sesin banyoda vileda kovasından geldiğini anladım önce kuş ve çıkamadıgı için çırpınıyo diye düşündüm ama sonra dün hic cam acmadıgım aklıma geldi kuş girmesi imkansız dı yani fare oldugunu düşündüm oda diil di fare ses duyunca kacar yada susar cesaret edip kovayı kaldıramadım tabi aslında cesaretliyimdir bu konularda ama ilk defa başıma böyle bişey geldi afalladım banyonun kapısını kapattım sabah oldu içeri girdim ara tara bişey bulamadım neydi o ses bilmiyorum

Cok ilginc,bir sey diyemeyecegim ,keske baksaydin,simdi merak ediyor olmazdin,insan biraz korkuyor yalniz olunca,bende bakamazdim sanirim,kovadan geldigine gore kucuk bir seydir yine fare gibi.

bence de fare olabilir canım bende korkarım hayatta bakamam öyle tıkırtıya patırtıya mümkün değil
:laugh:
benimde bi akşam böyle bişey başıma geldi ama bu kesin fareydi çünkü fare sisiydi eşimde vardı ama ben korktuğum için o da bakamadım:n028: ben hemen kaynpederi aradım tabi kayınpder kayınna ben eşim seferber :piha::piha::piha: olduk ama bişey bulamadık vesselam

Cevap veriyorum o ses timsah sesiydi :D:D ben koydum oraya ama sen gelince aldım bahçeye attım... :D:D yoksa ev apartman dairesimiydi he öyleyse eeeee attım işte :D

Gerçekten de garip, keşke de baksaydın diyeceğim ama ''sıkıyorsa sen gelip baksaydın'' diyeceğinden çekindiğim için demiyorum :D:D

Bende bir çok gece yanlız başıma yatıyorum, benim başıma böyle bişey gelse ki arada banada oluyor, elimde bıçak ve sopayla bakardım heralde ama fare olabilme olasılığı içinde bir şeyin üzerine çıkar bakardım :D Aman insan olmasında o sesi çıkaran varsın farecikler, börtü böcükler olsun demi :D:D

faredir o faredir aynı şey bana daha 1 ay önce oldu mutfakta bir takırtı ay delirdim bu ne die benim adam uyanmıo tabi ben bakim dedim birde ne göreyim ayy fare yerde benim sesimi duyunca bi kaçtıkı meyer hayvan sen çamaşır makinesinin gider borusunun yarısını içerden kemir yolunu aç hahahaha o nada karşılaştık işte yeni girmiş aieri çünkü katır kütür kemirme sesi vardı hahahah ben bi bağırdım tabi geldi benim sızık herüf butun mutfagı boşalttık geldiği yerden vın farecik hahahahah sonra ertesi gün tabi ben dururmuyum tesisatçı çağırdım halletti orayı gömdü içeri doğru hahahahah faredir fare hahaha :D

Geri