O şimdi ASKER !!! gidiyor ve ben kalıyorum...

O şimdi ASKER !!! gidiyor ve ben kalıyorum...
askerim gidiyor aşkım askerde
Off offf sitede ki bir çok melek gibi bende asker yolu bekleyeceğim... :( 2,5 yıllık evliyim bilenler bilir... ve eşim askere gidiyor... Asker yolu bekleyenler listesine benide ekleyin...

Aşkım aşkım acemi birliğini HAYAT da yapacak... :( şurda sayılı güünler kaldı ayrılığımıza...

Son düzenleme:

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Ben evli olarak değil ama nişanlı olarak 18 ay asker yolu bekledim nişanlıyken bile çok zor değil ki evliyken.. Allah sabırlar versin diyerek günlerin su gibi geçmesini ve bir an önce kavuşup bir daha ömür boyu ayrılmamanızı diliyorum
Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır beklediğiniz günlere bir an önce kavuşursunuz inşallah

Teşekkürler melekler inşallah sizlerinde dediği gibi zaman çabucak geçer ve bende aşkıma en kısa zamanda kazasız belasız kavuşurum.. Şimdiden hasreti çökmeye başladı... askerlik diyip yatıyoruz askerlik diyip alkıyoruzz. bayram sonuna teslm olacak... off offf şmdiden özlüyorum.... :ang:
Meleklerim herkes nasıl beklediyse bende bekleyeceğim.... off !!!

Teşekkürler melekler iyiki varsınız... Şimdi zaman su gibi akıp geçmektee.. daha cuma gunu öğrenmiştim bugun pazartesi... Şuan zaman su gibi akıp gidiyor o zamanda alıp gidermiki???

Bakalım aşkım bugun istifa edecek.. ŞUan cicilerini giyiyor,umarım hersey yolunda giderde bizlerde zorluk çekmeyiiz...

off offf !!!! off ki ne off !!!!

o şimdi asker resimleri:) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Beta hcg değerim 0,5 çıkmıştı şimdi gebelik var mı Beta hcg değerim 0,5 çıkmıştı şimdi gebelik var mı
1 hafta öncesinde kan tahlili yaptırdım beta hcg 0,5 çıktı hamile değilim diye tahmin ediyorum ama adetim geçikti ve tansiyonum düşmeye başladı yardımcı olurmusunuz
Soru-Cevap 6
Ev yapımı sivrisinek ve böcek öldürücü Ev yapımı sivrisinek ve böcek öldürücü
Havalar ısındı ve çoğumuz zamanımızı sahillerde , piknik alanlarında geçiriyoruz. Açık havada daha fazla zaman geçirmek, arkadaş ve aileyi arka bahçede mangallara davet etmek, şenlik ateşiyle masalları anlatmak, ormana kamp yapmak ve...
Tüm Sağlık Konuları 2
Beta Hcg 35 çıktı şimdi de düşmeye başladı neden ? Beta Hcg 35 çıktı şimdi de düşmeye başladı neden ?
MERHABA KAN TAHLİLİ YAPTIRDIM 35.5 ÇIKTI 4 GÜN SONRA 26.88 ÇIKTI FARKLI HASTANELERDE YAPTIRDIM BÖYLE Bİ DURUM OLABİLİR Mİ?
Soru-Cevap 1
Aradaslar  adetime 10 gün kala hcg testi  0.19 çıktı  şimdi 0,29 çıktı yükselir mi Aradaslar adetime 10 gün kala hcg testi 0.19 çıktı şimdi 0,29 çıktı yükselir mi
Aradaslar adetime 10 gün kala hcg testi yaptırdım 0.19çıktı imdi 7 gün var yaptırdım tekrar0.29 çıktı şu an detime 7 gün var sizce yükselirmi berlirtilerim var mide bulantısı bas dönmesi halsizlik sürekli idrarım var arkadaslar ve bel ağrım var...
Bilmedikleriniz 9
o şimdi asker resimleri:) o şimdi asker resimleri:)
o şimdi asker resimleri o şimdi asker resmi fotoğrafı yapma resmi yapma fotoları...
Komik Resimler 8