O şimdi ASKER !!! gidiyor ve ben kalıyorum...

O şimdi ASKER !!! gidiyor ve ben kalıyorum...
askerim gidiyor aşkım askerde
Off offf sitede ki bir çok melek gibi bende asker yolu bekleyeceğim... :(
2,5 yıllık evliyim bilenler bilir... ve eşim askere gidiyor... Asker yolu bekleyenler listesine benide ekleyin...

Aşkım aşkım acemi birliğini HAYAT da yapacak... :( şurda sayılı güünler kaldı ayrılığımıza...

:ang:

Son düzenleme:

beren.efe

Yeni Üye
Üye
Allah kavuştursun arkadaşım. Günler su gibi akıp geçsin inşaallah.

Allah kavuştursun canım

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Ben evli olarak değil ama nişanlı olarak 18 ay asker yolu bekledim nişanlıyken bile çok zor değil ki evliyken.. Allah sabırlar versin diyerek günlerin su gibi geçmesini ve bir an önce kavuşup bir daha ömür boyu ayrılmamanızı diliyorum
Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır beklediğiniz günlere bir an önce kavuşursunuz inşallah

Teşekkürler melekler inşallah sizlerinde dediği gibi zaman çabucak geçer ve bende aşkıma en kısa zamanda kazasız belasız kavuşurum.. Şimdiden hasreti çökmeye başladı... askerlik diyip yatıyoruz askerlik diyip alkıyoruzz. bayram sonuna teslm olacak... off offf şmdiden özlüyorum.... :ang:
Meleklerim herkes nasıl beklediyse bende bekleyeceğim.... off !!!

Teşekkürler melekler iyiki varsınız... Şimdi zaman su gibi akıp geçmektee.. daha cuma gunu öğrenmiştim bugun pazartesi... Şuan zaman su gibi akıp gidiyor o zamanda alıp gidermiki???

Bakalım aşkım bugun istifa edecek.. ŞUan cicilerini giyiyor,umarım hersey yolunda giderde bizlerde zorluk çekmeyiiz...

off offf !!!! off ki ne off !!!!

şimdi kaynanamla barıştık mı? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
depresyon mu bunalım mı ne bunun adı şimdi? depresyon mu bunalım mı ne bunun adı şimdi?
canım çok sıkılıyor.pek mutlu değilim ya da ben öyle sanıyorum derdimde yok çok şükür ama sıkılıyorum.bilgisayar başında oyun oynayıp, video izlemekten, müzik dinlemekten,internetten magazin sağlık gündem ekonomi spor sayfalarını gezinmekten...
Meleklerin Günlüğü 6
diğer yarım gidiyor... diğer yarım gidiyor...
oofff off!!!! kalbime bir ağırlık geldi çöktü sanki be günlük :uhu: 26 sındaydı 22 sine kadar düştü 9 gün kaldı senle geçirebileceğim sadece 9 kısa gün sonra göndericem seni:( güya hazırlamıştım kendimi gidiceğine... biliyorum ilk sınavımız...
Meleklerin Günlüğü 348
..asker yarim... ..asker yarim...
en güzel seni seviyorum resimleri asker yarim :uhu: rabbim bana sabır ver nolursun... nasıl dayanıcam yokluğuna...15 ay nasıl geçicek :cry:ne kötü bişey miş insanın sevdiğinden uzak kalması..canımın yarısıı gittii..rabbim onu koru..seni...
Meleklerin Günlüğü 517
şimdi kaynanamla barıştık mı? şimdi kaynanamla barıştık mı?
merhaba kızlar nasılsınız Dün kaynanamlar etlilerle teyzemin oğlu askere gitcekti oraya gittiler tabi bize davet yok olmasın daha iyi derken bizde kendi annmelere memlekete gittik ...
Meleklerin Günlüğü 11