Obezite cerrahisi ile zayıflayan ünlüler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Obezite cerrahisi ile zayıflayan ünlüler
obezite, zayıflayan ünlüler, şişman ünlülerin resimleri, mide ameliyatı ile zayıflayan ünlüler ile bilgiler sizler için bu konumuz da yer alıyor.

Son zamanlar da kilolu halleri ile yakından tanıdığımız bazı ünlüler obezite cerrahisi ile sonradan inanılmaz bir kilo vererek büyük değişiklik gösteriyor.

Daha önce ki yıllar da tıp alanın da farklı yöntemler ile uygulanan bazı yöntemler ile kilo vermek isteyenleri büyük sağlık sorunları hatta ciddi sıkıntılar yaratacak sonuçlar bekliyordu. Önemli olan iyi bir uzman doktor eşliğin de günümüz de uygulanan bazı zayıflama yöntemlerini seçmeniz...

Aslın da biz onları uzun zaman kilolu görmeye alıştık hatta onları o halleri ile sevdik. Ama ne yazık ki kilo birçok hastalığa da davetiye çıkartabildiği gibi ciddi sağlık sorunlarına yol açabiliyor.

Radikal bir karar alarak obezite sınırını aşan bazı ünlüler zayıflamak için ameliyatı tercih ederek kısa sürede ciddi anlam da kilo verdiler.

Obezite cerrahisi için öncelikle kişinin obezite sınırında olması gerekiyor. Bunun için beden kitle hesabının yapılması ve ona göre eğer obezite ise cerrahi yönteme başvurulması tavsiye ediliyor. Peki beden kitle hesabı nasıl yapılıyor. Bunun için beden kitle indeksi konumuzu tıklayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Obezite sınırına gelip te sağlığından olmak istemeyen ve cerrahi zayıflama yöntemi ile kilo veren ünlüleri merak ediyormusunuz?

Okan Karacan'ı eminim ki birçok kişi tanıyordur. Bir ara o kadar çok kilo aldı ki hareket etmekte bile zaman zaman zorlandığını görmek mümkün oluyordu. Mide küçültme ameliyatı geçirerek bir yılda 60 kilo verdi işte son hali

1710078_0_1472166813tsTiS.JPG


Sırada ünlü tenorumuz Hakan Aysev var.. Kendisi de cerrahi işlemden sonra 148 kilodan 88 kiloya indi işte son hali

1710078_2_1472166813HWODw.JPG


Sesinin güçlülüğü ve güzelliği ile yakından tanıdığımız ve müzik dünyasına ilk başladığı sıralar da kilolu olarak bildiğimiz sevgili Linet tam 40 kilo verdi.

1710078_3_1472166813ZLZJF.JPG


Bıçak altına yatıp da operasyon geçirip zayıflayan ünlülerden biri de Hamdi Alkan... 126 kilodan 96 kiloya düşerek fit bir görüntüye kavuştuğunu söyleyebilirim. Ama son gördüğüm hali sanki 96 dan da daha az bir kiloya düşmüş gibi bayağı kilo vermiş geldi bana;)

1710078_4_1472166813RhEnu.JPG


90 lı yılların ünlü pop müzik sanatçılarından biri olan Ozon Orhon, bir dönem geçirdiği mide ameliyatları ile epey bir gündeme gelmişti. Birçok kez midesine kelepçe taktıran Ozon Orhon ciddi sağlık sorunları yaşamış hatta ölümden bile dönmüştü. En sonunda midesini küçültmeyi tercih ederek epey bir kilo verdi...

1710078_9_1472166813oLDXo.JPG


Sempatik dizi ve film oyuncusu Gamze Gözalanı' da bizler hep kilolu haliyle tanıdık ve sevdik. Oda bıçak altına yatıp zayıflamaya karar veren ünlüler arasın da bulunuyor. 7 yıl da 160 kilodan 70 kiloya kadar inerek müthiş bir şekil de zayıflayan ünlüler arasın da bulunuyor.

1710078_10_1472166813BfnDm.JPG


Onu son olarak kanal d ekranların da oynayan "Hayat Şarkısı" dizisin de gördüğümüz de şok olduk. Çünkü inanılmaz bir değişikliğe uğrayarak kilo veren ünlüler arasına girmeyi başaran Pelin Öztekin, şu sıralar oldukça alımlı ve fit bir bayana dönüşüverdi.. Pelin Öztekin tam 86 kilo verdi...


pelin-ozteki-014423NQ.JPG


uy.JPG
 

melekannesi

Aktif Üye
Üye
ya tamam çok fazla kilo sağlık açısından iyi değil ama bazı ünlüleri görüyorum mide ameliyatından sonra hızla verdiklerii kilolardan dolayı yüz kısımlarında sarkmalar olduğunu gördüm açıkcası kilolu hallerindeki yüzleri bana göre daha iyi görünüyordu bu genelde erkeklerde daha çok oluyor nedense yada bayanlar bu işi makyajla falan kapatmasını daha iyi biliyor
 
Üst