Oda arkadaşlarımmm :(

Wamp

Yeni Üye
Üye
Oda arkadaşlarımmm :(
Arkadaşlar ben Kyk kız yurdunda kalıyorum. Üniersiteye geçen yıl başladım.Odamız 4 kişilikti.Oda arkadaşlarımın hepsini sevdm ama oda arkadaşlarımdan 2si daha baskındılar.Örneğin 3e 4e kadar ışığı kapatmıyolardı.Kapat dediğimde şakaya vurdurup kapatmıyolardı.Sonra odada sigara içiyolardı güvenlik gelp yakaladı Allahtan.Gece uyurken konuşuyolardı hiç saygı göstermiyolar bunlar iyice sinir oldum.Bi de kendilerini çok beğenmiş tipler.Bnm sınıf arkadaşlarımı ara sıra odama gelirlerdi onlara laf çarptırırlardı sürekli kavga çıkartırlardı gelmesinler diye. Halbuki onların sınıf arkadaşları hiç bzm odadan çıkmıyor. O kadar terbiyesizlerdi ki sevgilleriyle yaptıkları cinsel konulu şeyleri odada anlatıyolardıÇok rahatsız oluyordum.Bu sene ayrılırken seneye de aynı odaya çıkalım dediler. Bende insanları kıramam tmm dedim ama bi sene daha buları çekemem diye düşündm ve öğrenci işlerne kendi adıma ve diğer oda arkadaşım adına dilekçe yazdm farklı odalar için.Yurtda da dilekçe vermezsek aynı odada kalmaya devam ediyoruz. Şimdi tek kendi adıma verseydm bnm kendi istediğimle gttiğimi anlayacaklardı. Bende o 2 kız arkadaşımdan birinin adına da oda değiştirme dilekçesi verdim. Adam dilekçeleri alırken senn adın ne dedi söyledim acaba okul başladığnda arkadaşm öğrenci işlerine ben böyle bir dilekçe vermedim derse bnm yaptğm ortaya çıkar mı?? Korkmaya başladım doğrusu.Yani gidip söyleyeblrdm bn sizinle kalmak istemyorum dye ama yapamadm işte insanın yüzüne kötü bir şey söyleyemiyorum.

Geri