1. tesadüf

  tesadüf Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Şubat 2010
  Mesajlar:
  6.358
  Beğenilen Mesajlar:
  1.944
  Ödül Puanları:
  0

  Oda dekorasyonu mükemmel meleklerim.

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

  Oda dekorasyon örneği Şık oda tasarımı
  Bu şık oda tasarımı hem rahat hemde konforlu melekerim. Koltuğundan tut,yatağına kadar tam bir çatı katı dekroasyonu olmuş. Ayrıca bu dekorasyon çatı katı olduğunu bile hissettirmiyor.Halısı,rafları,kitapları,tabloları,sandalyesi,masası herşeyi çok güzel olan bu oda dekorasyonunda çok güzel vakitler geçirebilirsiniz.


  [​IMG]

   
Oda dekorasyonu mükemmel meleklerim. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Oda Oda Çiçek Dekorasyonu

  Oda Oda Çiçek Dekorasyonu

  En sık kullandığınız odaları çiçek ile aydınlatmak yorucu bir günün akşamında sizin için bir ilaç olacaktır. Antre ve Hol : Evinize giren için ilk etkilemeyi yapacak olan yerdir. Bu nedenle iri ve görkemli bir aranjman kullanılmalıdır. Antrenizde bir sütun veya şemsiyelik gibi dik duran bir nesneye küçük bir çelenk de asabilirsiniz. Eğer antrenizde küçük bir masanız varsa bir buket bulunduran...
 2. Mükemmel zariflikte 2 oda takımı

  Mükemmel zariflikte 2 oda takımı

  oda takımları en güzel oda takımları İkiside oldukça zarif ve güzel görünüyor.:)
 3. Çocuk odanız darsa size örnek dekorasyon fikirleri burada meleklerim

  Çocuk odanız darsa size örnek dekorasyon fikirleri burada meleklerim

  Çocuk odası dekorasyonu Küçük çocuk odası yerleştirme planı Bizim çocuk odamız biraz dar. Bebek odası mobilyaları sığar ama genç odası dekorasyonu nasıl yapılır onu kara kara düşünüyordum. Araştırmalarım sonucunda bu dekorasyon örnekelrini gördüm. YAtak ve dolabı birleşik kullanmışlar ve alandan tasarruf olmuş. Hepimize fikir olsun meleklerim.
 4. Modern Mutfak Dekorasyonu Mükemmel Meleklerim

  Modern Mutfak Dekorasyonu Mükemmel Meleklerim

  Modern Mutfak Dekorasyonu Lüks Mutfak Dekorasyonu Lüks mutfak dekorasyonu ahşap rengini alıp üstüne yeşil renginin kullanılması mutfak dekorasyonuna tamamıyla doğa havası vermiş. Sizde doğaya düşkünseniz böyle bir mutfağa sahip olabilirsiniz. Umuyorum sizin evinizede çok yakışacaktır meleklerim.
 5. Kış dekorasyonunda 2017 trendleri

  Kış dekorasyonunda 2017 trendleri

  Mevsimsel geçişler dekorasyon değişimlerini en çok etkileyebilen unsurlardandır. Mevsim değişimleri ile oda görünümlerinde bambaşka etkiler yakalamayı başarmış olan kişiler olarak dekorasyon değişimleriniz ile gözlerde etkiyi yakalamaya var mısınız? Büyülenebilecek oda dekorlarını oluşturmaya yardımcı olabilecek bir değişim için farklı dekoratif unsurlar ya da teknolojik değişimlerden de...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş