1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Oda seçimlerinde rakipler ortak listelerle hazırlanıyor

  Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  İTO başkanlığı için adı geçen İbrahim Çağlar, yanında Ali Kopuz ile adaylığını açıkladı. İSO'da da Adnan Dalgakıran'la yola çıkan Orakçıoğlu aday oldu.. [​IMG]
  Türkiye'nin en büyük iş adamı örgütlerinden İstanbul Ticaret Odası'nın (İTO) 23 Şubat'taki seçimlerini Murat Yalçıntaş ezici çoğunlukla kazandı. Ama hemen yeni bir rakip çıktı. Aslında pek de yeni bir rakip değil. Önceki seçimlerde başkanlığı Yalçıntaş'a kaptıran İbrahim Çağlar. Çağlar, Ali Kopuz ile hareket edip aday olacağını resmen açıkladı.

  'İYİ BİR HAMUR YAPTIK'
  Çağlar'ın beraber liste oluşturduğu Ali Kopuz ise İTO'nun en renkli isimlerinden biri. Kopuz, "İbrahim Bey'le listelerimizi birleştirdik. İyi bir hamur yaptık. Birlik olarak güçlü bir liste hazırladık" dedi. Bu listeye oldukça güvendiğini belirten Kopuz'a göre kazanma şansları yüzde 70. Kopuz ayrıca yüzde 70'lik bu rakamın mübalağa olmadığını da eklemeden geçemiyor. Seçimlerin hemen ardından yüzde 90'lık bir desteği arkasına aldığını belirten Murat Yalçıntaş için "Öyle bir destek yok" diyen Ali Kopuz, "Seçimlerden sonra bir heyecana kapıldı. Mehmet Yıldırım onun rakibi değildi" dedi. 28 Şubat'taki seçimde 'Başkan kim?' sorusu netlik kazanacak.

  İŞBİRLİĞİNE AÇIĞIZ
  İstanbul Sanayi Odası (İSO) seçimleri de aynı heyecanla devam ediyor. Aday olduğunu açıklayan Tanıl Küçük'ün ardından, rakip olarak Süleyman Orakçıoğlu çıktı. Orakçıoğlu, Adnan Dalgakıran ile beraber hareket ediyor. Yeni meclis üyelerinin tanıuşma toplantısında kararını açıklayan Süleyman Orakçıoğlu, "Bir değişim isteniyor. Daha etkin daha çok proje üreten ve uluslararası platformda daha fazla çalışan bir yapı oluşturmaya çalışacağım" dedi. İSO geleneklerine uygun olmak şartıyla her türlü işbirliğine de açık olduğunu dile getiren Orakçıoğlu, ortak liste çıkarılacağını da belirtti.
   
Oda seçimlerinde rakipler ortak listelerle hazırlanıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ortak

  Ortak

  Kişinin rüyasında ortağını veya ortak olduğunu görmesi her türlü kısmet ve sıkıntısını paylaşacağına işaret eder.Rüyada ortak görmek, tek basma kalmaya ve islerin dagilmasina isaret eder.
 2. Rakip

  Rakip

  Bir rakibiniz olduğunu gördüyseniz, yanlış attığınız adımlardan dolayı zarara uğrayayacağınız anlamına gelir. Rakibi yenerse kişinin bir engeli aşacağına, yenilirse ise değer verdiği birşeyi başkasına kaptıracak demektir.Yanlış attığınız adımlardan dolayı zarara uğrayacaksınız.Yanlış attığınız adımlardan dolayı zarara uğrayacaksınız.
 3. Listemiz

  Listemiz

  LİSTE 30.03____6.04.2009 ARASI GEÇERLİDİR nick/////başlangıç kg//şu an kg//ideal kg//boy//mezuniyet top. jellibon............74..............67............60........ 164......... 7kg gurbet kuşu......59............59............52.........161..........7kg...
 4. O Ses Türkiye'ye Rakip "Star Işığı X Factor" Geliyor!

  O Ses Türkiye'ye Rakip "Star Işığı X Factor" Geliyor!

  star ışığı x factor, x factor türkiye, x factor yarışması Sevgili melekler, O Ses Türkiye'ye rakip program "Star Işığı X Factor" çok yakında başlıyor. Elemelerine başlanan X Factor'de yarışmacıları Türkiye’nin dört bir yanından gelen yarışmacı adaylarını Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan dinleyerek eleme yapıyor. Kanal D'de başlayacak olan X Factor...

Sayfayı Paylaş