ödenek yokmuş :))

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
ödenek yokmuş :))
Tarih öğretmeni, öğrencilerden birini tahtaya kaldırmış ve sormuş:
-Oğlum Kadeş Savaşını kim yaptı?
-Vallahi billahi ben yapmadım hocam!.. Çocuğun bu cevabı üzerine, çok sinirlenen öğretmen dışarı çıkmış, koridorda gördüğü matematik öğretmenine dert yanmış:
-Hoca hanım, bu öğrenciler beni çıldırtacak: "Kadeş Savaşını kim yaptı?" diye soruyorum, "Ben yapmadım!" diye yanıt veriyorlar, çıldıracağım...
-Üzülmeyin hocam, ne de olsa çocuk bunlar; hem yaparlar, hem de "Ben yapmadım!" derler. Tarihçinin sinirleri iyice tepesine çıkmış ve soluğu okul müdürünün odasında almış:
-Müdür Bey, bu nasıl bir okul? Ne öğrencisinde hayır var, ne de öğretmeninde. Öğrenciye "Kadeş savaşını kim yaptı?" diye soruyorum, "Ben yapmadım!" diyor, öğretmene durumu anlatıyorum, "Bunlar çocuktur; hem yaparlar, hem de yapmadım!" derler diyor, kafayı yiyeceğim.
-Siz hiç kendinizi üzmeyin hocam. Şimdi bakanlığa bir yazı yazıp; Kadeş Savaşını kimin yaptığını sorarız. Tarih öğretmeni aldığı yanıt ile oracığa yığılıp kalmış ve müdürden bir hafta izin almış. Bir hafta sonra bakanlıktan gelen mektupta şöyle yazıyormuş:
-Bu yıl ödenek olmadığı için Kadeş Savaşı yapılamayacaktır. Bilginize...

eee canıımmmm koskoca bakanlıkta mı yalan sölicek aaa yokmuş işte paraları kaldı seneye :p

puhahahahhaha

Hay Allahım sen ölme e mi Belencim.:)

Bir akıllı yok muymuş bu okulda yahu.Yazık bu tarih öğretmenine...

Geri