1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ödevim kıskançlıkla ilgili atasözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Herkese yardım ediyorsunuz umarım bana da edersiniz :) Ödevim kıskançlıkla ilgili atasözler. Lütfen benim için buraya yazar mısınız teşekkür ederim şimdiden :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.676
    Ödül Puanları:
    113
    -Gurur, kıskançlık ve hırs insanların kalplerini ateşleyen üç ateştir. Dante Alighieri

-Güveler, elbiseleri nasıl kemirirse kıskançlık da insanı öyle kemirir. Saint Chryston

-Acınmaktansa kıskanılmak daha iyidir.

- Haset, ateş nasıl odunu yer yutarsa iyilikleri yer yutar, mahveder. Hadis-i Şerif

-Başkalarının iyi haline bakıp üzülme, senin haline de bakıp kıskanan çok kişi vardır. Russy Rubutin

-Biraz kıskançlık duyarsanız, yaşarken ölmenin ne demek olduğunu anlarsınız.Will Oursler

-Bütün kötü tutkuların en kirlisi kıskançlıktır.A. Strindberg

-Haset, başkasının balını kendi ağzına zehir etmektir. Cenap Şahabettin

ödevim kıskançlıkla ilgili atasözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıskançlık..

Kıskançlık..

Kıskançlık; evlilikler yıkılmaya yüz tuttuğunda bu sonuca neden olan “suçluların” ilk sıralarında yer alır. Azı, sevileni huzur dolu bir mutluluğun güvenli kucağına; çokluğu ise huzursuz ve gerilim dolu bir boşluğa sürükler. Aşkı yok eden ve ilişkideki bağı koparıp atacak kadar keskin uçlu bir bıçaktır, kıskançlık. Kıskançlığın temelinde daha ziyade ilişkiyi denetleme arzusu ve kaybetme...
  2. Öğretmenlerle ilgili sözler atasözleri

Öğretmenlerle ilgili sözler atasözleri

öğretmenlerle ilgili özlü sözler öğretmenle ilgili özlü sözler öğretmenle güzel öğretmenlerle atasözleri meleklerle atasözleri Öğretmenlerle ilgili özlü ve güzel sözleri atasözlerini sizlerle paylaşmak istiyorum arkadaşlar:) * Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum Hz Ali (ra) * Bir öğretmen ebediyete hükmeden insandır Tesirlerinin nerede biteceği asla bilinemez Henry Adams * Bir...
  3. yalnızlıkla ilgili özdeyiş atasözü

yalnızlıkla ilgili özdeyiş atasözü

selam ben yalnızla ilgili ünlü dşünürlerin söylediği sözler ve atasözleri arıyorum yardımcı olurmusunuz
  4. ödevim doğa ile ilgili şiirler melekler yardımmmm!!

ödevim doğa ile ilgili şiirler melekler yardımmmm!!

Ödevim var melekler ne olur bana yardımcı olun. Doğa ile ilgili şiirleriniz var mı forumda, yoksa da bulabilirmisiniz acaba ?
  5. ödev

ödev

şeker nasıl üretilir
Etiketler:

Sayfayı Paylaş