1. duyguhanim

duyguhanim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ödüllü Facebook Kampanyası Başladı!

Konu, 'Kadınlar' kısmında duyguhanim tarafından paylaşıldı.

Yönetimin Notu: Sitemizde izinsiz reklam yapmak yasaktır. Reklam yapmak istiyorsanız lütfen BURADAN yönetimle iletişime geçiniz...

edit by TİTAN

Ödüllü Facebook Kampanyası Başladı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ödüllü resimler!!!

ödüllü resimler!!!

ödüllü fotoğraflar В центре помощи голодающим в Нигере. Лучшая фотография в прессе 2005 г. Фотограф: Finbarr O Reilly, Reuters 2005. REUTERS/Mohamed Azakir 2005. : Uriel Sinai. : Edmond Terakopian : Martin Roemers : Sydney Seshibedi Henry Agudelo Yannis Kontos Pieter Hugo Marcus Bleasdale Pål Hermansen India. Foto: Tomas Munita Засуха на...
  2. ödüllü karikatürler

ödüllü karikatürler

etkileyici karikatürler Dünya üzerinde ödüle yalık görülmüş karikatürleri siz değerli meleklerimizin ve misafirlerimizin beğenisine sunuyoruz. Bakalım beğenecek misiniz :D
  3. 8 mart 2009..Salavat kampanyası başladı.

8 mart 2009..Salavat kampanyası başladı.

Allah Resûlü’ne bir sahabi; ‘bütün salavatımı senin için kılıyorum’ deyince, “Bu senin hem dünya, hem de ahiret ile ilgili işlerin için kâfidir” buyurmuştur. "Şüphesiz, Allah ve melekleri Peygambere salat ederler. Ey iman edenler, siz de ona salat edin ve tam bir teslimiyetle ona selam verin."(el-Ahzâb, 56) " Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina...
  4. Vahşi Doğanın Ödüllü Fotoğraflar

Vahşi Doğanın Ödüllü Fotoğraflar

BBC Wildlife Dergisi'yle Londra Doğal Tarih Müzesi'nin 44 yıldır ortaklaşa düzenlediği "Wildlife Yılın Fotoğrafçısı" yarışmasında kazananlar belli oldu. ABD'li Steve Winter'ın 'Snowstorm Leopard' (Kar Leoparı) yılın 'en iyi' vahşi doğa fotoğrafı seçildi. Yarışmaya 82 ülkeden toplam 32 bin kişi başvurdu. Namibia'da çekilen ve zürafanın aslandan kaçış anını bu fotoğraf ise 'Yılın En...
  5. Karadeniz Turu Ödüllü Yarışma

Karadeniz Turu Ödüllü Yarışma

tatil ödüllü yarışmalar ödüllü yarışmalar kızlar facebookta bi yarışmaya denk geldim 7 günlük herşey dahil karadeniz turu ödüllü. ben katılıp kazanmayı çok istiyordum ama yıllık iznimi kullandım 6 ay boyunca bi yere gidemem :( katılmak çok kolay defansın facebook sayfasına tatil fotoğrafınızı yüklüyorsunuz ve puan topluyorsunuz en çok puan alan fotoğraf sahibi kazanacak ödülü. ayrıca hergün...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş