oF oF bende dert bitermi ya !!!

çok geçmiş olsun.. senden iki kez ayrılmış olan birinden daha ne bekliyorsunki eğer gerçekten sevseydi bir kez yaptığı hatayı tekrar yapmazdı bence seni kaybetmekten korkardı bir insana birden fazla şans verme bence bırak onu hayatına bak..

Geçmiş olsun. Şuan önemli tek şey senin sağlığın. Stres hastallığı daha da tetikler. İnternet ortamından aşk yaşanıp sonu iyi biten çok çok az örnek var. Kafandan silmeye çalş onu ve kendi sağlığına yoğunlaş.

valla canım benim bence sakın dönme . öyle tiplerden bi halt olmaz çünkü dengesiz olur bunlar sadece kendilerini düşünür cevap bile verme o düşünsün niye beni istemiyo diye taksın kafaya zaten askerdeymiş orda en büyük ceza olur ona..

doğru diyosun hepiniz haklısınız sonuna kadar.. Hani askerde ya şimdi buna bişey falan olsa kendine bişey yapsa benden bilmezler mii?? ozaman neyapcam bu sefer daha cok sıkıntı vercek bana.. Kaç defa yüzüne vuruyorum eskileri ben şimdi seni seviyorum vs. vs. pişmaanımm... büssürü şey..

gecmiş olsun cnm.. herkez gibi bende sağlığının daha önemli olduğunu düşünüyorum.. kalbinin sana yaptığı duygusal baskıyı az çok anlayabiliyorum.. bence ilk önce kendi kafanda bi tart biç ve gercekten bu çockla bi ilişkiye başlamak istiyosan al karsına,telefona vs. konuş gecmişte sana yaptıklarını anlat bunlara rağmen nasıl tekrar başlayabilirim de yani onu sevdiğini ima et ama ardından fakat cümleleri kur.. ve telefonu kapatmadan öncede seni sevdiğini ispatlamasını iste. benim için caba gösterdiğini görmek istiyorum da diyebilirsin.. eğer bu ilişki başlarsa sakın kapılma. heersey rayına oturana kadar duygularına hakim olmaya calış. bence bu ilşki bittikten sonra seni ona ceken sey bitmesinin bi sebebi olmaması.

doğru diyosun hepiniz haklısınız sonuna kadar.. Hani askerde ya şimdi buna bişey falan olsa kendine bişey yapsa benden bilmezler mii?? ozaman neyapcam bu sefer daha cok sıkıntı vercek bana.. Kaç defa yüzüne vuruyorum eskileri ben şimdi seni seviyorum vs. vs. pişmaanımm... büssürü şey..

neden senden bilsinlerki hem bilseler ne olur senin sağlığından daha mı önemli söylediklerine inanma seni tekrar bırakabilir bunu aklında bulundur geçmişide yabana atma o sevdiğini söyledikçe geçmişini göz önünde bulundur inan işe yarayacaktır en azından onun sana çektirdiklerini tekrar çekmek isteyip istemeyeceğini düşün ister misin?

neden senden bilsinlerki hem bilseler ne olur senin sağlığından daha mı önemli söylediklerine inanma seni tekrar bırakabilir bunu aklında bulundur geçmişide yabana atma o sevdiğini söyledikçe geçmişini göz önünde bulundur inan işe yarayacaktır en azından onun sana çektirdiklerini tekrar çekmek isteyip istemeyeceğini düşün ister misin?

Bilmiyorum yaa annemle konsmustum bu durumu annem aman dikkat et kızım bşy fln olur senden blrler en son senle konustuğu görrlerse..falan diiee.... şimdi ben bu eskileri yoğurup önüne sunuyorumm diyorum eskiden nerdeydinn şimdi seni seviyorum diyosun ozaman nerdeydin. şimdi burdyım diyor.Bu gün bidaha beni aramamasını söyledim ama çok fazla duygu sömürüsü yapıyor ölüm lafını çok fazla kullanıyor seni sevmiyorum diyorum yolda görsen tanımazsn ben bile tanımam diyoki izine gelince bulusmaya gel bakalım tanıyormuyum... Dedimki hani helelik istiyordun yaa ne hakkım varsa artık! hell olsun rahat bırak beni dedimm ama bakalımm yarına kadar inş. mj atmaz aramaz son 5 saatr yazmıyo yoksa bişey mi oldu gerci bişey yapamaz o salak .

Bilmiyorum yaa annemle konsmustum bu durumu annem aman dikkat et kızım bşy fln olur senden blrler en son senle konustuğu görrlerse..falan diiee.... şimdi ben bu eskileri yoğurup önüne sunuyorumm diyorum eskiden nerdeydinn şimdi seni seviyorum diyosun ozaman nerdeydin. şimdi burdyım diyor.Bu gün bidaha beni aramamasını söyledim ama çok fazla duygu sömürüsü yapıyor ölüm lafını çok fazla kullanıyor seni sevmiyorum diyorum yolda görsen tanımazsn ben bile tanımam diyoki izine gelince bulusmaya gel bakalım tanıyormuyum... Dedimki hani helelik istiyordun yaa ne hakkım varsa artık! hell olsun rahat bırak beni dedimm ama bakalımm yarına kadar inş. mj atmaz aramaz son 5 saatr yazmıyo yoksa bişey mi oldu gerci bişey yapamaz o salak .

bak sende diyorsun birşey yapamaz diye boş laf canım onlar dediğin gibi duygu sömürüsü inanma seni tekrar kandırmak istiyor belliki hem merak etme en son sen aranmış olsan bile senden bilmeye hakları yok hem ne malum en son senin aranmış olacağın asker psikolojisi birazda şimdi orada yalnız ya konuşuyor seninle sen en iyisi hattını değiştir ya da onun aramasını engelle en olmadı çok rahatsız olursan git savcılığa kendini boşuna üzmeye değmez Allah hakkında hayırlısını nasip etsin canım üzme kendini ;)

aynen valahii bugünde mesajlar attı arama dedim artık senden nefret edyorum dedim.. buda tamam dedi smdi teli sarja takmam lazım. akşam son kez konuscaz 3 gündür s.ctın ağzıma dioo.... bugün son bulacak bakalımmm... ya bide kızlar askerdeyken telefon yakalttı die ceza evine atılırmııı ????

Geri