of of off yardımm :( ( (

canannnnn

Yeni Üye
Üye
of of off yardımm :( ( (
kızlar sizinle bi sorunumu paylaşmak istiorum ve bana yardım edeceğinizi biliyorum. benim 3 yıllık bi ilişkim var iyi kötü 3 yıl oldu. ama size anlatacağım konu bana saçma gelioken siz nasıl düşünürsünüz bunu bilmek istiorum. bi sevgilim var 4 gündür hiç tartışmadan geçirdik seni seviyorum meleğim yarimm falan deyip duruodu. bunun arkadaşı var proje için yardım istemiş bende sırf onu düşündüğüm için arkadaşın kendisi yapsın sen boşunamı geceli gündüzlü çalıştın projeni yaptın bırak oda yapsın hem benle ilgilenmiosun hemde herkesin derdine koşup kendini yoruosun yazdım. bu bana surat yapmaya başladı. onun hep böle bi huyu var. kızınca tamamen soğuyo ortada ne canım kalıo ne aşkım direk uzaklaşıo bana yazma dio. kafasına göre bana canı isteyince yazıo. bende olayı daha sıcakken hemen konuşup çözmek istiorum. bu konuda anlaşamıoruz şimdi yine konuşmuyo benle tamamen soğuk davranıo hatta mesajlarıma cevap vermio. ayrılsam ayrılamam çok seviyorum ne yapmam gerek :( :( seviyorum diyen bi insan saniyede araya dağlar kadar mesafe koyarmı

Öyla tartismanin ardindan saciga sicagina hadi gel konusup halledelim denmezki hic bsy yok gibi! Birak biraz sakinlessin arkadasin eh sende :tik: Seven insan araya mesafe koyarmi evet koyar ama bu mesafe degil kirginlik, kizginlik belirtisidir:) Eger arkadasini herhangi bi konu icin uyarmak istiyosan bunu keyifli bi aninda ve mutlaka tatli bi dille yap:tik:

denedim. açıklama yaptım neden kızdığını bile sordum ama o anlamıo. öle garip bi huyu varki birden uzaklaştırıo kendini. kavga olunca insanlar konuşup anlaşmaya orta yol bulmaya çalışmaz mı? böyle ben acı çekiyorum ama ayrılamıyorumda :/

Yooo hicte orta yol bulup anlasmazlar :D:D
Ilk once bi sure zaman verirsin ki daha sakin akli basinda bi konusma olsun sonunda:tik:
Sen biraz sabirsizlaniyosun hemen barisalim hemen yatissin ortalik istiyosun ama bu kadar basitmi !!
O cektigin aci da sana ögretiyo iste aski, sevgiyi, saygiyi, vs...

e canım benim bu çocuk her seferinde böyle yüzünü asıcak, peki buşekilde sen nasıl mutlu olucaksın, daha çocuk kalmış o, ya sen onu büyütüceksin tatlım ya da ondan vazgeçiceksin, bende benzer şeyi yaşamıştım, değişmiyolar ve olan sana oluyor, bence bu konuyu onunla konuş ve nasıl biri olmasını istediğini söyle bebeğim,

Geri