Off kaç gündür hastanedeyiz

RefRa

Daimi Üye
Üye
Off kaç gündür hastanedeyiz
Off kaç gündür hastanedeyiz babanem hastanede yatıyo bende refakatçı olarak kalıyorum 8 gün oldu sıkıldım artık... Şimdi yanında abim var biraz dinlen die gönderdi beni eve ama 1 saat sonra döncem...Babanem iileşse de artık dönsek evimize...:(

Gecmis olsun Rahman safii ismi ile sifa versin cektiginiz SIKINTILAR
Cennete anahtar günahlariniza kefaret olsun(amin

büyük geçmiş olsun allah acil şifalar versin beklemek çok zor biliyorm babamı bekledik başucunda sonra melek olup uçtu yani senin için diyeceğim umut olupta beklemek güzel ama bizim gibi nezaman öleceğini beklemek çok zor ne alaka diceksin ama aklıma geldi bunları okuyunca

büyük geçmiş olsun allah acil şifalar versin beklemek çok zor biliyorm babamı bekledik başucunda sonra melek olup uçtu yani senin için diyeceğim umut olupta beklemek güzel ama bizim gibi nezaman öleceğini beklemek çok zor ne alaka diceksin ama aklıma geldi bunları okuyunca

Yok cnm ne alaka mı derim amacımız sohbet etmek paylaşmak içimizden gelenleri tabiki anlatıcaz...Saol bu arada duaların için...
Sana da Allah sabırlar versin canmı

Geçmiş olsun Allah sıhhat versin. Bu arada lütfen kelimeden oluşmayan sadece işaretler yada bir iki harfle konu açmayalım. Başlığı düzenliyorum.

Saygılar.

canımm çook geçmilş olsunn allah hiçkimseyi hastaneye düşürmesinn gerçekten çook zorr umarımm en kısa zamanda çıkarsınız hastaneden :kiss:

Hastane ortamını ben de hiç sevmem kokusu ve ortamı her zaman için beni tedirgin eder.Ama sonuçta insanoğluyuz ve hayatımızın bazı aşamalarında sağlığımızla ilgili sorunlar yaşayabilir o sevmediğimiz hastane ortamında evel Allah sonra doktorların sayesinde şifa bulabiliriz.Çok acil şifalar diliyorum canım umarım en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde evinize dönersiniz.:)

Geri